Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tigra11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tigra11 odpowiedział(a) na tigra11 temat w Audi A4 B5
    no u mnie tez tak to mozna nazwac :>wlaczam klime i tak jak by autko na sekunde stracilo moc :wallbash:
  2. tigra11 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam...mam takie pytanko czy jest rzecza normalna delikatne szarpniecjie samochodu w czasie jazdy gdy wlaczam klime??? licze na podpowiedzi..dzieki pozdrawiam :> :>
  3. ok dzieki :good: ps. a ile by to wszystko kosztowalo z pompa wodna
  4. nie wiem czy to ci pomoze ale ja w moim drugim aucie tzn ibizie tez mialem cos takiego i wszystko wymienialem po kolei to co ty i nic to nie dalo az w koncu mechanik mi przeczyscil swiece i teraz wszystko gra...a wczesniej wymienilem sonde i silniczek krokowy
  5. ja mam 180 tys to co mam teraz wymieniac ??? nie dawno kupilem auto w szwecj...i nie wiem kiedy byl poprzednio wymieniany...
  6. witam :tongue4: mam takie pytanko co ile jest wymiana w a4 97 r 1.8 125KM
  7. dzieki...za odpowiedz..pozdrawiam
  8. witam :tongue4: mam takie zapytanie jakie sa obiawy gdy walnie uszczelka pod glowica????bede wdzieczny za kazda odpowiedz :good: pozdro :> :>
  9. juz dolalem ten co byl...bo wyniklo ze mialem wode sama wlana...to teraz dolalem tego...jak wroce do polski do wymienie caly
  10. nazwa to KYLARGLYKOL.....szwecjia..
  11. wiatam...jestem zagranica i kupilem plyn do chlodnicy ktory sie rozniencza w stosunku np 3 litry plynu 3 litry wody...mam takie pytanie czy moge go wlac do mojej audicy...szukalem tu jakis markowych plynow ale nie znalazlem mam tylko taki...wlac go???
  12. witam... mam takie pytanie czy glosne szyczenie przy odpalonym aucie z korka od wlewu paliwa to jest normalna rzecz???? za wszystkie odpowiedzi dzieki i pozdro :good:
  13. tego nie wiem od ktorej...sprubuje zalozyc i zobaczymy co z tego wyjdzie...pozrdo i dzieki[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 22:37_________________________________________________jeszcze jedno jak mam poszukac tych przejsciowek...tzn gdzie...jak mam z formuowac zapytanie o cos takiego bo nie wiem jak...
  14. ok...dzieki a moze sie sprzeda bo w sumie to taniutko kupilem a stan jest bardzo dobry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.