Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tigra11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tigra11

  1. tigra11 odpowiedział(a) na tigra11 temat w Audi A4 B5
    no u mnie tez tak to mozna nazwac :>wlaczam klime i tak jak by autko na sekunde stracilo moc :wallbash:
  2. tigra11 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam...mam takie pytanko czy jest rzecza normalna delikatne szarpniecjie samochodu w czasie jazdy gdy wlaczam klime??? licze na podpowiedzi..dzieki pozdrawiam :> :>
  3. ok dzieki :good: ps. a ile by to wszystko kosztowalo z pompa wodna
  4. nie wiem czy to ci pomoze ale ja w moim drugim aucie tzn ibizie tez mialem cos takiego i wszystko wymienialem po kolei to co ty i nic to nie dalo az w koncu mechanik mi przeczyscil swiece i teraz wszystko gra...a wczesniej wymienilem sonde i silniczek krokowy
  5. ja mam 180 tys to co mam teraz wymieniac ??? nie dawno kupilem auto w szwecj...i nie wiem kiedy byl poprzednio wymieniany...
  6. witam :tongue4: mam takie pytanko co ile jest wymiana w a4 97 r 1.8 125KM
  7. dzieki...za odpowiedz..pozdrawiam
  8. witam :tongue4: mam takie zapytanie jakie sa obiawy gdy walnie uszczelka pod glowica????bede wdzieczny za kazda odpowiedz :good: pozdro :> :>
  9. juz dolalem ten co byl...bo wyniklo ze mialem wode sama wlana...to teraz dolalem tego...jak wroce do polski do wymienie caly
  10. nazwa to KYLARGLYKOL.....szwecjia..
  11. wiatam...jestem zagranica i kupilem plyn do chlodnicy ktory sie rozniencza w stosunku np 3 litry plynu 3 litry wody...mam takie pytanie czy moge go wlac do mojej audicy...szukalem tu jakis markowych plynow ale nie znalazlem mam tylko taki...wlac go???
  12. witam... mam takie pytanie czy glosne szyczenie przy odpalonym aucie z korka od wlewu paliwa to jest normalna rzecz???? za wszystkie odpowiedzi dzieki i pozdro :good:
  13. tego nie wiem od ktorej...sprubuje zalozyc i zobaczymy co z tego wyjdzie...pozrdo i dzieki[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 22:37_________________________________________________jeszcze jedno jak mam poszukac tych przejsciowek...tzn gdzie...jak mam z formuowac zapytanie o cos takiego bo nie wiem jak...
  14. ok...dzieki a moze sie sprzeda bo w sumie to taniutko kupilem a stan jest bardzo dobry
  15. to mam klopot bo wlasnie kupilem za 500 zlotych 15 stki z oponami od a3
  16. to od audi a3 nie beda pasowaly???? tam mi cos pisze 6J X 15 COS TAKIEGO
  17. wiatam...mam takie pytanie jaki jest rozstaw srub a audi a4
  18. tydzien....nie wwiecej...
  19. tak to bedzie imo...tez tak mam tylko ze nie mam drugich kluczykow...a jestem za granica...gasnie gdy miga ci kontrolka to pomaranczowa,,tak ??????????? jezeli tak to na 100% imo :> pozdro
  20. a to o ten zbiornik chodzi(zbiornik od plynu w chlodnicy) no jest pusty... a ja myslalem ze wam chodzi o cos innego bo rozne wersje padaly :>...czyli musze wymienic caly plyn bo nie wiem jaki byl poprzedni...i wszytsko powroci do normy..tak?????????
  21. czyli mam nic nie robic..wszystko jest wporzadku i nie mam sie co martwic...tak?????
  22. :no:nie nic nie sprawdzalem..a jak to mozna sprawdzic...
  23. wiatam...dzisaiaj zauwazylem ze tak jak by mi cos bulgotalo z pod deski rozdzielczej... :wallbash: to cos jest podobnego jak by bloto odchodzilo z pod kol ale slychac tak jak by z pod ´deski. co to moze byc??? pomozcie bo jestem za granica a tu moechanik bardzo drogi ;( ;( ;( ;(
  24. witam mam takie pytanko czy to jest normalne ze nawiew na szyby mocniej wieje gdy jest temeratura na LO ??? bo ja gdy zwieksze temerature na np 24 stopnie to mi juz tak mocno nie wieje :no: pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.