Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tigra11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tigra11

  1. dzieki...a ile litrow wchodzi tego plynu..???
  2. witam....nie dawno kupilem audi a4 i zauwarzylem ze w zbiorniku nie ma plynu do chlodnicy...jaki mam teraz wlac jak nie wiem jaki byl poprzedni,,,,,,, za wszystki podpowiedzi dzieki ..pozdro :>
  3. dzieki..zobacze co sie da zrobic pozdrawiam
  4. witam wlasnie zauwazylem ze mam wode w aucie,,tzn za kierowca na podlodze...jaki moze byc tego powod..???? wody jest naprawde duzo.wylewalem szklanka :> samochod stal na nie wielkim wzniesieniu przechylony wlasnie na strone kierowcy,,woda jest tez troche na podlodze u kierowcy...caly dzien dzisiaj lalo (Szwecia) bardzo prosze o podanie jakie moga byc tego przyczyny,i jak teraz sie tej wody pozbyc... pozdrawiam
  5. dzieki za pomoc...chodzilo mi tu przedewsytkim o ten rorzad...co ile...reszte to wiem bo to nie pierwsze moje auto mam tez ibizke...tylko ze audik to nie to samo co ibiza i nie chce miec zadnych klopotow z autem...bo koszty nie te same.. PS. a pompe wody tez?????
  6. czesc wszystkim od nie dawna mam mojegop audika,ktory ma przejechane 180 tys w tej w chwili jestem zagranica tzn w szwecji i tu tez kupilem auto..jeszcze nie bylem nim polsce a nie wiem kiedy byl wymieniany rorzad,,w szweci bede do konca wrzesnia i napewno nie zrobie tu tego rorzadu...chcialbym sie dowiedziec co ile sie wymienia rorzad w tym aucie tzn 1.8 125 KM...POMOZCIE ;( ;( ;(
  7. witam...mam takie pytanko mianowicie dla czego w moim audi z 96 roku jest kierownica ta starsza a widzialem w tych samych rocznikach te kierownice juz nowsze
  8. witam.. dzisiaj zauwazylem ze mam zachlapany korek oleju,,czy to jest cos powaznego ;( licze na pomoc
  9. na co ty wchodziles ze mowisz ze wies jak ..... na tych linkach byly dwie za***iste jak dla mnie a4 niebieska i zielona...to jest wies
  10. Do dzikuna.... :> a co dla ciebie nie jest wiejskim tuningiem...czy ktos tu mowil o naklejkach czy diodach...ale jezeli caly tydzen sie odklada zeby miec w sobote na benzynke i pojechac z kumplami na jakis festyn to takie glupoty sie wypisuje...
  11. przecierz nie bede wszystkiego przegladal...zobaczylem na pierwsze strony i nic ciekawego
  12. http://www.allegro.pl/item414013390_audi_a4_a_4_a_4_zderzak_tyl_najtaniej.html niewiem czy takie linki moge tutaj rzucac ale tu jest bardzo fajniutka a4[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 11:05 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item413294641_audi_a4_a_4_b5_progi_komplet_wyprzedaz.html http://www.allegro.pl/item410140724_audi_a4_spoiler_na_klape.html ja mam czerwona a4 i chce ja zrobic tak jak jest ta czerwona
  13. tu nie ma nic fajnego...lepsze to juz sa na allergo..ale dzieki..sam cos wymysle mam duzo czasu
  14. witam..,da mi ktos jakies linki do audi a4 sedana 1997 rok...chce sobie z tunigowac moja furke tylko nie mam pomyslu narazie,,,moze jakies zdiecjia...z gory dzieki
  15. OKI..JUZ KAPUJE..NIE MOGLEM POPROSTU TEGO ZNALESC...I DLA TEGO NAPISALEM GDZIEDZIEJ
  16. dokladnie to samo mam...myslalem ze mialem otwarta szybe....ja to wode szklanka wylewalem..ale i tak mam nadal mokro...wogule nie chce sknac
  17. mam tylko jeden kluczyk...auto raz zapala raz nie....mozna to jakos naprawic....
  18. wiatm...mam taki problem ze gdy przekrecam kluczyk to zapala mi sie taka zolta konrolka tzn taki zolty samochod i on miga ,,jezeli nie przestaje migac to jak odpalam auto to odrazu gasnie ...co to jest za problem ,,,pomocy
  19. witam wszystkich...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.