Treść opublikowana przez krotki
-
[B6] Panowie, które 19''?
8.5/19 - 235/35/19 - jakoś tak będzie
-
[ALL B7] A4 2.0 DTM
No! - i to jest właśnie dobrze zrobiona furka - gratulacje
-
[B5 AKN] alu do audi jak przejsc z 110 na 112 na 18cal.?
jest takie coś jak śruby pływające - można przeskoczyć na nich rozstaw o 2mm - komplet koło 200zł... - do dostania w każdym lepszym sklepie z felgami oponami i akcesoriami do nich :> (bezpieczne i sprawdzone)
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
- a może repliki DTM produkowane przez amerykańską firme hartmann - 19'' - bardzo podobne do MTM - cene też da się przełknąć :cool1
-
[ALL B6] Dzwignia fotela
to chyba dzwignia do regulacji kąta siedziska (góra dół)
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
takie sobie - nie powaliły mnie na kolana
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Malik - jak już kupisz tą sprężarke i będziesz chciał poprawić hamulce to daj znać - mam kolesia który srzedaje porszaki i przy okazji handluje częściami do nich - przy 500 koniach przydałyby Ci się hantle od GT2 - jakieś ceramiki... - gwarantuje że zapłacisz za nie mniej niż za kompresor... - tak z ciekawostek - koleś w 2007r sprzedał więcej samochodów tej marki niż wszystkie salony Porscha w Polsce razem wzięte :gwizdanie:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
taaaaaa... - a na razie to tak niespecjalnie masz co regulować... :gwizdanie: - kiedy odbierasz auto? - a właśnie! - jak chcesz obejrzeć A4 mojego brata to w środe wieczorem będę nim w Zielonej
-
[ALL B7] lato 18/19 rs4 czy r8
widziałem już niejedno auto na tego typu felach i musze przyznać że coś w nich jest , ale te felgi od R8 też są niezłe.. wybór więc niełatwy... ale ja bym brał te od R8 PS robiłem w LINEA już zakupy dwukrotnie (i byłem zadowolony) ceny czasami mają niezłe , albo mieli , sprawdź dobrze na allegro innych sprzedających, bo kolega ostatnio kupował felgi i było pare stów różnicy między LINEA a sprzedawcą od którego brał - dokładnie!!! http://cgi.ebay.de/Tomason-TN1-TN4-NEU-NEU-TN6-Felgen-19-19-Audi-Golf-GTI_W0QQitemZ380064330852QQcmdZViewItem?hash=item380064330852&_trkparms=72%3A823%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 -19'' w cenie 18'' w Polsce...
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
sliiiicnyyyy
-
nokia 6500 slider - co o niej sadzicie?
też słyszałem dużo złych opinii o nowych wypustach nokii - co model to więcej problemów... -cóż... nokia fucking people :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Ściąga na koleinach, dołkach
- no tak nie do końca... - jeżdże na kółkach 225/40/18 i jakoś specjalnie mnie nie rzuca... - coś musi być nie tak... - sprawdz wahacze i amortyzatory - to że na równym Ciebie nie nosi po drodze o niczym nie świadczy - B6-tka nie waży tone - na równej nawierzchni ciężar załatwia sprawę...
-
Strefa Śmiechu
co bys nie wybral za kazym razem wychodzi 88% <żal> ja go zrobilem 1 raz i wyszlo 96% -taaa... - daje do myślenia... :polew:
-
[B6 BDG] Audi A4 B6 2.5TDI Avant
daje rade
-
Jutro koniec świata???
-mam rozwiązanie obu problemów!!! - wyślijmy czarną dziure na Nibiru - O! ...i oba problemy z głowy
-
[B6] Panowie, które 19''?
6300 PLN -brawa dla Pana Prezesa -jako pierwszy zorientował się że na aucie są inne fele niż na zdjęciu... (te na aucie mają o 1 ramie więcej - przepraszam panowie ale nie mogłem nigdzie znalezć B6 z 9-cio ramienną felgą MTM-a - co do ceny to też strzał w 10 - dokładnie 464 euro sztuka + koszt wysyłki jakieś 90 euro... - co do Tomasonów - komplet 2900zł + 300zł dostarczenie do domu - jak widzicie ceną różnią się dość znacznie - sam nie wiem czy MTM-y podobają mi się aż 2xbardziej echhhhh....
-
Spocik Lubuski :)
ja już mówiłem - pracuje...
-
[B6] Panowie, które 19''?
yyyyyyyyyyy... - nie... - u MTM-a 19''/8.5'' to najmniejszy rozmiar :/[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 17:26_________________________________________________ - no tak nie do końca właśnie -wkręciły mi się trochę te MTM-y tylko że cena mnie powala
-
[B6] Panowie, które 19''?
Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dwoma rodzajami felg - MTM a Tomason. Plusem MTM jest jakość, plusem Tomasona cena - niespecjalnie wiem, które wybrać, ponieważ podobają mi się obydwa modele. Czekam na opinie. Zdjęcia poniżej.
-
Strefa Śmiechu
poniżej zdjęcie reklamowe RS4-ki http://adsoftheworld.com/files/images/speed-cam.jpg :gwizdanie:
-
[ALL] Czy to ma sens..?
-oj tak - co tam 2000 lat... - lepiej pózno niż wcale??? - taaa...
-
Jaka to felga??
MTM - model BIMOTO http://www.mtm-online.de/en/index.php?nav=3&subnav=6&id=1
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
dopiero w przyszłym sezonie - teraz nie dam rady - portfel nie ten
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
a sprawdzałeś te tomasony TN4 ? - jestem ciekawy Twojej opinii
-
Spocik Lubuski :)
Paweł możesz jechać ze mną - pod warunkiem oczywiście że nie będę pracował...( kutwa z tym niestety ciężko ) - taaaaaa...