Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. 8.5/19 - 235/35/19 - jakoś tak będzie
  2. No! - i to jest właśnie dobrze zrobiona furka - gratulacje
  3. jest takie coś jak śruby pływające - można przeskoczyć na nich rozstaw o 2mm - komplet koło 200zł... - do dostania w każdym lepszym sklepie z felgami oponami i akcesoriami do nich :> (bezpieczne i sprawdzone)
  4. - a może repliki DTM produkowane przez amerykańską firme hartmann - 19'' - bardzo podobne do MTM - cene też da się przełknąć :cool1
  5. to chyba dzwignia do regulacji kąta siedziska (góra dół)
  6. Malik - jak już kupisz tą sprężarke i będziesz chciał poprawić hamulce to daj znać - mam kolesia który srzedaje porszaki i przy okazji handluje częściami do nich - przy 500 koniach przydałyby Ci się hantle od GT2 - jakieś ceramiki... - gwarantuje że zapłacisz za nie mniej niż za kompresor... - tak z ciekawostek - koleś w 2007r sprzedał więcej samochodów tej marki niż wszystkie salony Porscha w Polsce razem wzięte :gwizdanie:
  7. taaaaaa... - a na razie to tak niespecjalnie masz co regulować... :gwizdanie: - kiedy odbierasz auto? - a właśnie! - jak chcesz obejrzeć A4 mojego brata to w środe wieczorem będę nim w Zielonej
  8. widziałem już niejedno auto na tego typu felach i musze przyznać że coś w nich jest , ale te felgi od R8 też są niezłe.. wybór więc niełatwy... ale ja bym brał te od R8 PS robiłem w LINEA już zakupy dwukrotnie (i byłem zadowolony) ceny czasami mają niezłe , albo mieli , sprawdź dobrze na allegro innych sprzedających, bo kolega ostatnio kupował felgi i było pare stów różnicy między LINEA a sprzedawcą od którego brał - dokładnie!!! http://cgi.ebay.de/Tomason-TN1-TN4-NEU-NEU-TN6-Felgen-19-19-Audi-Golf-GTI_W0QQitemZ380064330852QQcmdZViewItem?hash=item380064330852&_trkparms=72%3A823%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 -19'' w cenie 18'' w Polsce...
  9. też słyszałem dużo złych opinii o nowych wypustach nokii - co model to więcej problemów... -cóż... nokia fucking people :gwizdanie:
  10. - no tak nie do końca... - jeżdże na kółkach 225/40/18 i jakoś specjalnie mnie nie rzuca... - coś musi być nie tak... - sprawdz wahacze i amortyzatory - to że na równym Ciebie nie nosi po drodze o niczym nie świadczy - B6-tka nie waży tone - na równej nawierzchni ciężar załatwia sprawę...
  11. co bys nie wybral za kazym razem wychodzi 88% <żal> ja go zrobilem 1 raz i wyszlo 96% -taaa... - daje do myślenia... :polew:
  12. -mam rozwiązanie obu problemów!!! - wyślijmy czarną dziure na Nibiru - O! ...i oba problemy z głowy
  13. 6300 PLN -brawa dla Pana Prezesa -jako pierwszy zorientował się że na aucie są inne fele niż na zdjęciu... (te na aucie mają o 1 ramie więcej - przepraszam panowie ale nie mogłem nigdzie znalezć B6 z 9-cio ramienną felgą MTM-a - co do ceny to też strzał w 10 - dokładnie 464 euro sztuka + koszt wysyłki jakieś 90 euro... - co do Tomasonów - komplet 2900zł + 300zł dostarczenie do domu - jak widzicie ceną różnią się dość znacznie - sam nie wiem czy MTM-y podobają mi się aż 2xbardziej echhhhh....
  14. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja już mówiłem - pracuje...
  15. yyyyyyyyyyy... - nie... - u MTM-a 19''/8.5'' to najmniejszy rozmiar :/[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 17:26_________________________________________________ - no tak nie do końca właśnie -wkręciły mi się trochę te MTM-y tylko że cena mnie powala
  16. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dwoma rodzajami felg - MTM a Tomason. Plusem MTM jest jakość, plusem Tomasona cena - niespecjalnie wiem, które wybrać, ponieważ podobają mi się obydwa modele. Czekam na opinie. Zdjęcia poniżej.
  17. poniżej zdjęcie reklamowe RS4-ki http://adsoftheworld.com/files/images/speed-cam.jpg :gwizdanie:
  18. -oj tak - co tam 2000 lat... - lepiej pózno niż wcale??? - taaa...
  19. MTM - model BIMOTO http://www.mtm-online.de/en/index.php?nav=3&subnav=6&id=1
  20. dopiero w przyszłym sezonie - teraz nie dam rady - portfel nie ten
  21. a sprawdzałeś te tomasony TN4 ? - jestem ciekawy Twojej opinii
  22. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Paweł możesz jechać ze mną - pod warunkiem oczywiście że nie będę pracował...( kutwa z tym niestety ciężko ) - taaaaaa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.