Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] S4 V8 Supercharger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GIAC USA kończy prace nad takim kitem do S4 :naughty:

SC-unit.jpg

B7S4_1.jpg

B7S4_2.jpg

B7S4_3.jpg

Niestety jeszcze nie opublikowali żadnych wykresików ale opinie tych, którzy mieli okazję "posmakować" zmodyfikowanego autka są obiecujące:

"Guys... I've seen this B7 S4 first hand and it is a BEAST!!! ... Great job to Nik and GIAC, way up. This new VF SC kit will re-awaken the monstrous S4 to everything you can possibly ever want out of your 4.2 V8 and put a smile on your face from ear to ear like there is no tomorrow, it will not only make you think twice about trading it in for an RS4 but make you appreciate once again why you bought the 4.2 V8 S4 (if your looking into modding it)."

"AWE-Tuning will be exclusively marketing and releasing all information on this kit, and they may be announcing the power figures at Waterfest next week. The demo car may be in their booth also, but I would expect that they will post a thread when they have all the details finalized. When comparing the supercharged S4 dyno results to some of the most "hopped-up" B7 RS4 dyno plots in the GIAC database, the supercharged S4 whp and wtq curves are clearly above the RS4. If judged on power alone, the S4 supercharger would be the better option than upgrading to the RS4."

:good:

Opublikowano

Ciekawe jak takie S4 wypadnie w porównaniu z Evo 9 :decayed:

Opublikowano

:slina::evil::shocked::notworthy:

------------

Ciekawe jak takie S4 wypadnie w porównaniu z Evo 9 :decayed:

Ile waży jedno a ile drugie? Power to nie wszystko, zostaje jeszcze handling ;)

Opublikowano

Malik - miałeś mocno nie rezać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe jak takie S4 wypadnie w porównaniu z Evo 9 :decayed:

No ciekawe, ciekawe :decayed:

Opublikowano

zostaje jeszcze handling ;)

i przewidujesz, że ta cecha będzie po stronie Audi :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zostaje jeszcze handling ;)

i przewidujesz, że ta cecha będzie po stronie Audi :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nawet przez moment o tym nie pomyślałem :wink4:

----

Malik, to może przywieź od razu tę swoją z takim "dodatkiem" :evil: Po co dwa razy jeździć :kox:

Opublikowano
  • Autor

Malik, to może przywieź od razu tę swoją z takim "dodatkiem" :evil: Po co dwa razy jeździć :kox:

No właśnie myślę :naughty: Na Audizine robią właśnie nabór autek na próbne instalacje :evil:

Opublikowano

No właśnie myślę :naughty: Na Audizine robią właśnie nabór autek na próbne instalacje :evil:

Dolar pewnie do czasu przywożenia auta aż tak się nie umocni :mysli: Patrząc co tam się teraz dzieje, np. z sektorem bankowym ...

Więc w dobrej cenie można mieć rakietę :evil:

------

Oświećcie mnie: to jest kompresor, tak? Z napędem elektrycznym? Nie spalinami z wydechu?

Opublikowano

kompresor mechaniczny napędzany paskiem :decayed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 16:58_________________________________________________Malik w końcu miałbys auto, ktore nie tylko "wyglada" ale i jedzie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Oświećcie mnie: to jest kompresor, tak? Z napędem elektrycznym? Nie spalinami z wydechu?

Patrząc na rolkę z przodu to chyba napędzany paskiem z silnika :mysli:

Opublikowano

Kurde mogłoby z 480KM mieć :evil:

kurde własnie doczytałem, że to jest do S4 :naughty: :naughty: :naughty: Buahahahha to wiesz co Maliku to swoim cie wciagnę.

Pewnie coś koło 390KM będzie :gwizdanie:

Opublikowano

whp and wtq curves are clearly above the RS4

może jednak nie lykniesz poziu :naughty:

Opublikowano

Kurde mogłoby z 480KM mieć :evil:

Malik'u, o rezaniu hebli myślałeś? :mysli: Czy zostawiasz serię? :przebiegly: Bo z takim kompresorkiem to przyspieszać będzie ale jak tam z hebelkami ....

Opublikowano

Piękna sprawa Malik :good: Ja bym polatał chwilkę serią a potem .... :kox:

Opublikowano

Jezeli bedzie latac to tak, jak to:

http://www.youtube.com/watch?v=UTghGPj6JaA

... to zaczynam odkladac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O ja pierdo*e! Kur*a mać! :kox:

Niestety kompresor od MTM kosztuje około EUR 20k :wallbash: To juz lepiej chyba kupić RS-a :kwasny:

Sprzęt od GIAC ma kosztować około $7k :mysli:

Opublikowano

wczoraj widzialem to samo na swoim liczniku do 260... na hamowni u Witka :polew:

Opublikowano

Sprzęt od GIAC ma kosztować około $7k :mysli:

Ja bym brał.

Opublikowano

Sprzęt od GIAC ma kosztować około $7k :mysli:

Ciekawe jak z zywotnoscia i serwisem takiego czegos w PL, bo rozumiem, ze montaz w USA?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.