Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] S4 V8 Supercharger


malik

Rekomendowane odpowiedzi

GIAC USA kończy prace nad takim kitem do S4 :naughty:

SC-unit.jpg

B7S4_1.jpg

B7S4_2.jpg

B7S4_3.jpg

Niestety jeszcze nie opublikowali żadnych wykresików ale opinie tych, którzy mieli okazję "posmakować" zmodyfikowanego autka są obiecujące:

"Guys... I've seen this B7 S4 first hand and it is a BEAST!!! ... Great job to Nik and GIAC, way up. This new VF SC kit will re-awaken the monstrous S4 to everything you can possibly ever want out of your 4.2 V8 and put a smile on your face from ear to ear like there is no tomorrow, it will not only make you think twice about trading it in for an RS4 but make you appreciate once again why you bought the 4.2 V8 S4 (if your looking into modding it)."

"AWE-Tuning will be exclusively marketing and releasing all information on this kit, and they may be announcing the power figures at Waterfest next week. The demo car may be in their booth also, but I would expect that they will post a thread when they have all the details finalized. When comparing the supercharged S4 dyno results to some of the most "hopped-up" B7 RS4 dyno plots in the GIAC database, the supercharged S4 whp and wtq curves are clearly above the RS4. If judged on power alone, the S4 supercharger would be the better option than upgrading to the RS4."

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::evil::shocked::notworthy:

------------

Ciekawe jak takie S4 wypadnie w porównaniu z Evo 9 :decayed:

Ile waży jedno a ile drugie? Power to nie wszystko, zostaje jeszcze handling ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak takie S4 wypadnie w porównaniu z Evo 9 :decayed:

No ciekawe, ciekawe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje jeszcze handling ;)

i przewidujesz, że ta cecha będzie po stronie Audi :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje jeszcze handling ;)

i przewidujesz, że ta cecha będzie po stronie Audi :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nawet przez moment o tym nie pomyślałem :wink4:

----

Malik, to może przywieź od razu tę swoją z takim "dodatkiem" :evil: Po co dwa razy jeździć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik, to może przywieź od razu tę swoją z takim "dodatkiem" :evil: Po co dwa razy jeździć :kox:

No właśnie myślę :naughty: Na Audizine robią właśnie nabór autek na próbne instalacje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślę :naughty: Na Audizine robią właśnie nabór autek na próbne instalacje :evil:

Dolar pewnie do czasu przywożenia auta aż tak się nie umocni :mysli: Patrząc co tam się teraz dzieje, np. z sektorem bankowym ...

Więc w dobrej cenie można mieć rakietę :evil:

------

Oświećcie mnie: to jest kompresor, tak? Z napędem elektrycznym? Nie spalinami z wydechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompresor mechaniczny napędzany paskiem :decayed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 16:58_________________________________________________Malik w końcu miałbys auto, ktore nie tylko "wyglada" ale i jedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie: to jest kompresor, tak? Z napędem elektrycznym? Nie spalinami z wydechu?

Patrząc na rolkę z przodu to chyba napędzany paskiem z silnika :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mogłoby z 480KM mieć :evil:

kurde własnie doczytałem, że to jest do S4 :naughty: :naughty: :naughty: Buahahahha to wiesz co Maliku to swoim cie wciagnę.

Pewnie coś koło 390KM będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mogłoby z 480KM mieć :evil:

Malik'u, o rezaniu hebli myślałeś? :mysli: Czy zostawiasz serię? :przebiegly: Bo z takim kompresorkiem to przyspieszać będzie ale jak tam z hebelkami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa Malik :good: Ja bym polatał chwilkę serią a potem .... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdo*e! Kur*a mać! :kox:

Niestety kompresor od MTM kosztuje około EUR 20k :wallbash: To juz lepiej chyba kupić RS-a :kwasny:

Sprzęt od GIAC ma kosztować około $7k :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt od GIAC ma kosztować około $7k :mysli:

Ciekawe jak z zywotnoscia i serwisem takiego czegos w PL, bo rozumiem, ze montaz w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...