hornet

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia hornet

Reputacja

1. Nie wiem czy dziękować czy składać wniosek o zasiłek chorobowy bo tym wyjeździe.... Mój organizm dostał dzisiaj szoku ponieważ do śniadania nie dostał alkoholu.... Kolejny wyjazd trzeba będzie dobrze przemyśleć czy nie jechać zamiast od wtorku zamiast od czwartku.
  2. Tam się czasami dantejskie sceny dzieją na placach hahaha Obejrzyj auto i sprawdź sobie po nr vin jakie felgi szły fabrycznie
  3. Cześć Jak dasz znać jaki leasing to postaram się ustalić co działo się z autem. Zmień ASO jak nie mogą sprawdzić auta. Pewnie auto z PKO Leasingu - wnioskuję po opisie
  4. Witajcie, Znajdą się chętne osoby do rywalizacji w Dirt Rally na PS4 ? Jeżeli tak to dawajcie nicki żeby można było dodać do znajomych i coś zmontujemy.
  5. Musi być S7 ? Jutro się odezwę mailowo to zobaczymy co tam uda się wydumać. Widzisz z leasingami promocyjnymi jest jak z czarnym piątkiem u nas.... W EFL jest tak, że oni np ubezpieczenie komunikacyjne wrzucają w ratę. Ubezpieczenia nie podlegają podatkowi VAT. Tak czy siak VAT od kwoty ubezpieczenia płacisz do EFL i nie odzyskasz go bo nie masz jak. To już jeden a ukrytych kosztów. O innych nie będę póki co wspominał. Znam przypadki gdzie miało być 102 % a po podliczeniu wychodziło 114%. Wartość końcowa ( dla wzrokowców) może być modyfikowana przez manewrowanie RV ( wykupem). Tak czy siak odsetki zostaną i tak przesunięte w ratach ale klient będzie widział niższy procent na koniec Leasing trzeba skroić jak garnitur na miarę a nie jak się klientowi wydaje, że będzie dobrze bo kolega tak ma. Finansuje wszystko prócz samolotów i łodzi. Audi mogę zorganizować nowe w super cenach. Jeszcze nic nie mam ale nie wiem czy nie problemu z pocztą dzisiaj w nocy bo inne maile też mi nie doszły.
  6. Napisz dostaniesz kontakt. A nie chcesz kupić audi w salonie w.pl ? Załatwię Ci dobra cenę [emoji41] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Ja się do niczego nie przyznaję nawet nie wiem czyja to była żona
  8. Hornet + młody Hornecik ( 5lat) i uwaga...... może była żona zamiennie z inną dziewoją hehehe
  9. my też Ciebie lubimy Ty stary rowerze Tylko nie stary. Pesel o niczym nie swiadczy.
  10. Nie bardzo rozumiem. Fotelik rosnie z dzieckiem. Jest do niego dopasowany. Dla mnie wywiad i opinie w necie nie sa wyznacznikiem poniewaz nie od dzisiaj wiadomo marketing jest wszedzie. Moj mlody jest duzy i majac 5 lata wage ma juz 22kg. Konkurencja nie spi jak.wiadomo.
  11. 9-36 nie ma sensu kupować dwóchLepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6]Wysłane z iPhone Dlaczego?