letallec

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. letallec

Ile wysylka?
  2. letallec

www.ligowiec.pl Jakby co to sa jeszcze wolne miejsca
  3. Dzieki. Jakos przezyje bez ABS te 2 dni. Aktualizacja. Po wyjeciu bezpiecznika, oprocz tego ze wylaczyly sie swiatla wsteczne, przestalo dzialac sterowanie kierownicami w turbinie. Poza tym daje sie wylaczyc te swiatla wsteczne po kilkukrotnym wlaczeniu i wlaczeniu wstecznego biegu.
  4. No i na mnie trafilo:) Szukam bezpiecznika, zeby na pare dni oczekiwania na mechanika nie musial denerwowac kierowcow jadacych za mna. Czy mozecie potwierdzic ze to 31 bezpiecznik?
  5. Tomek Podeslij prosze ceny tarcz 312mm przod + klocki z czujnikiem zuzycia. Najchetniej ATE, ale jak masz lepsze oferty innych producentów to tez rozwaze
  6. Mam VIN WAUZZZ8E83A01**** to bedzie starszy czy nowszy wylacznik?
  7. Witam Sporadycznie prędkościomierz nie działa tzn. mimo jazdy, wskazówka prędkości ani drgnie. Aby nieco odsunąć problem od licznika dodam ze podczas jazdy gdy nie działa licznik, nie blokują się drzwi (czyli MK również nie otrzymuje informacji o prędkości). Nie działa również tempomat(nie aktywuje stałej prędkości). W liczniku brak błędów(wg VCDSa). Czy ktoś na podstawie tych objawów może potwierdzić ze na 99% będzie to czujnik prędkości? Gdzie w AVF znajduje sie czujnik predkosci i jaki ma numer?
  8. letallec

Dzieki za adres. Podjade i sprawdze.
  9. letallec

4.81 za ON na Shell Kleszczowa
  10. letallec

trzeba byc przed 7:00
  11. letallec

Raczej nie będzie działało. Multi z B6 nie chce wspolpracowac z Concert3.
  12. letallec

AWX nie ma chlodnicy spalin
  13. letallec

No to jeszcze jest szansa ze kasy nie zwolnili dla sprzedajacego. Mozesz to sprawdzic?