Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak kostki do podłączenia instalacji schowka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z brakiem podświetlenia w schowku postanowiłem dodać instalacje. Kupiłem ori wiązkę, ale po demontażu schowka okazało się że nia ma tam wtyczki żeby podlaczyc okablowanie schowka. Proszę o pomoc jak to podłączyć.

Opublikowano

U mnie też nie było .Plus podłączony po bezpieczniku ze skrzynki z prawej strony ,a masa z punktu masy w pobliżu schowka.Nie pamiętam który bezpiecznik ale musisz znaleźć taki na którym jest stale napięcie .

Opublikowano
  • Autor

Dzięki 

Opublikowano

I jak, udało Ci się?

Ja dzisiaj miałem pierwszą próbę. Zrobiłem wszystko według tutoriala z poniższego filmiku:

I efekt jest taki, że lampka nie świeci, nie ważne czy bez zapłonu czy z zapłonem. I dochodzę do wniosku, że winowajcą jest brak plusa w mojej kostce (na filmiku Krystian ma plusa od góry do dołu pociągniętego), a u mnie lewa strona kostki jest pusta. Tylko teraz pytanie skąd ewentualnie takiego plusa pociągnąć?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie zacząłem. Chce to podłączyć przez wtyczki jak w oryginale i szukam wtyczki od strony auta. Jeśli ktoś zna jej numer to proszę o podanie.

Opublikowano
2 godziny temu, Barti_ napisał:

I jak, udało Ci się?

Ja dzisiaj miałem pierwszą próbę. Zrobiłem wszystko według tutoriala z poniższego filmiku:

I efekt jest taki, że lampka nie świeci, nie ważne czy bez zapłonu czy z zapłonem. I dochodzę do wniosku, że winowajcą jest brak plusa w mojej kostce (na filmiku Krystian ma plusa od góry do dołu pociągniętego), a u mnie lewa strona kostki jest pusta. Tylko teraz pytanie skąd ewentualnie takiego plusa pociągnąć?

Nie podłączaj pod stały plus bo jak Ci padnie włącznik tej lampki to się będzie świecić non stop i rozładuje aku. Szukaj plusa po stacyjce np z zapalniczki. Albo szukaj plusa który pojawia się po otworzeniu auta a po zamknięciu znika. 

Opublikowano
2 godziny temu, corradoowner napisał:

Nie podłączaj pod stały plus bo jak Ci padnie włącznik tej lampki to się będzie świecić non stop i rozładuje aku. Szukaj plusa po stacyjce np z zapalniczki. Albo szukaj plusa który pojawia się po otworzeniu auta a po zamknięciu znika. 

W jaki sposób zrobić to z zapalniczki? Od strony technicznej jak to ogarnąć? Sorry, ale jestem zielony w tym temacie.

Jeżeli chodzi o zestaw który montowałem to taki:

 

Opublikowano
10 godzin temu, Barti_ napisał:

W jaki sposób zrobić to z zapalniczki? Od strony technicznej jak to ogarnąć? Sorry, ale jestem zielony w tym temacie.

Jeżeli chodzi o zestaw który montowałem to taki:

 

Weź plusa z zasilania zapalniczki bezpośrednio z gniazda. Jeżeli dobrze pamiętam to nie musisz rozbierać całego tunelu środkowego. Wyciąga się sama popielniczka i zapalniczka. Podepnij przewód pod zasilanie gniazda zapalniczki i poprowadź pod konsola do schowka i podepnij do instalacji schowka. 

Opublikowano
14 godzin temu, Barti_ napisał:

W jaki sposób zrobić to z zapalniczki? Od strony technicznej jak to ogarnąć? Sorry, ale jestem zielony w tym temacie.

Jeżeli chodzi o zestaw który montowałem to taki:

 

Nie czytałeś manuala do tego moda co nie...?

Opublikowano
  • Autor

Ten manual to straszne druciarstwo. nie chce robic tego w ten sposob. Wrzuccie prosze numer wtyczki schowka od strony samochodu.

Opublikowano
W dniu 13.07.2020 o 13:19, letallec napisał:

Ten manual to straszne druciarstwo. nie chce robic tego w ten sposob. Wrzuccie prosze numer wtyczki schowka od strony samochodu.

Druciarstwo? Pokaż mi w której minucie tego filmu jest druciarstwo? Nie masz pojęcia jak podłączyć lampkę w schowku, nie wiem czy jest prostszy mod w b8, a dobry tutorial dla małpy nazywasz druciarstwem. Po co Ci numer wtyczki skoro i tak musisz zrobić i podłączyć instalację? Najprostszym sposobem jest podłączenie plusa do skrzynki z bezpiecznikami po prawej stronie, tylko tego plusa trzeba znaleźć a nie podłączać na pałe w puste gniazdo. Przecież możesz mieć inne wyposażenie niż kolega i stąd braki w skrzynce z bezpiecznikami. Drugim sposobem jest podłączenie plusa pod gniazdo zapalniczki. Nie wiem w czym tu widzisz druciarstwo. Jak Ci się nie podoba taki mod to jedz do ASO i poproś i dołożenie podświetlenia schowka. 

Edytowane przez corradoowner

Opublikowano
  • Autor

Trzeba się będzie wybrać do ASO. Podam później ten numer jak już będzie ustalony.

Opublikowano
15 godzin temu, letallec napisał:

Trzeba się będzie wybrać do ASO. Podam później ten numer jak już będzie ustalony.

Wszystko jest podane wystarczy przeczytać że zrozumieniem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, pawel72689 napisał:

Wszystko jest podane wystarczy przeczytać że zrozumieniem :facepalm:

Numer wtyczki jest podany? W ktorej minucie filmu?

Opublikowano
  • Autor

Po lewej od strony schowka, po prawej od strony auta. Sprawa wyjasniona, mozna zamykac.

obraz.png

Opublikowano

6Q0 972 726 wtyka 12 PIN

- 6Q0 972 736 wtyka 12 PIN

Nie mówię o filmie ale o manualu z tego forum. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.