Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

biały76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez biały76

  1. Witam Znaczy nie bedzie błędu czy nie będzie działał ?
  2. Bajt 10 aktywuj bit 4 Za oswietlenie konturowe odpowiada bit 6. Przy aktywnym bit 1 powinno działać powitanie. Po otwarciu centralnego do momentu otwarcia drzwi u mnie swieci na biało,a po wyłączeniu zapłonu do momentu otwarcia drzwi na czerwono
  3. Zobacz czy w BCM masz w bajcie 10 aktywowany bit1
  4. Przedstawiam nowy nabytek 2.0 tdi 190 km 2018r Pakiet s line zewnetrzny i wewnetrzny Orginalny black pakiet koło 19 Z racji że auto jest u mnie kilka miesiecy udało się dołożyć lampki drzwi,oświetlenie klamek zewnętrznych,kompletny pakiet qq2 i parę mniejszych pierdół
  5. Musisz pociągnąć instalacje od BCM .Do lampek pod nogi i cup holder wystarczy Lin . Do drzwi lin i zasilanie.bo qq1 w drzwiach zasilane jest ze sterownika drzwi a qq2 musi być zasilane z BCM.Zeby mieć pełną funkcjonalność będzie potrzebna parametryzacja sterownika czyli wgranie pakietu danych do sterowania qq2
  6. QQ2 zamontowane zakodowane i działa. Dokładałem ostatnio oswietlenie konturowe zakodowalem w mmi pojawiła się opcja regulacji,ale niestety nie zmienia koloru konturu.Mam w związku z tym pytanie czy trzeba jeszcze coś zmienić w adaptacjach żeby ruszylo
  7. Znalazłem schematy.Zasilanie i lin trzeba pociągnąć bezpośrednio z BCM a ze sterownika drzwi tylko masa
  8. Witam . Aktualnie posiadam pakiet QQ1,a planuję zmienić na kolor , wzwiazku z tym potrzebuje kodowania dla BCM i 5F. Mam też pytanie odnośnie oświetlenia w drzwiach ,czy do istniejącej instalacji wystarczy podciągnąć sygnał LIN z BCM czy też zasilanie?
  9. Nie jest konieczna duża nawi .Odpaliłem u siebie mapę,a navi mam małą.
  10. biały76 odpowiedział(a) na RaQ1911 temat w 2.0TDI
    Ok dzięki za info
  11. biały76 odpowiedział(a) na RaQ1911 temat w 2.0TDI
  12. biały76 odpowiedział(a) na RaQ1911 temat w 2.0TDI
    Witam Na jakie świece wymieniałeś, czy duży problem z odkręcaniem był?
  13. Nie wiem skąd ten screen ale opis jest nieprawidłowy Prawidłowo to Złącze 54 pin to Connector C Złącze 72 pin A Złącze 72 pin B
  14. W które piny wpinamy się w złączu B i C
  15. Witam Mam pytanie czy sterowniki drzwi mają CP
  16. Z końcówka 595 mildline
  17. Czyli całe qq1 kodowane tylko w bcm ,a nie w sterownikach drzwi
  18. Witam Mógłbyś podrzucić kodowanie drzwi pod qq1 bo nigdzie nie mogę znaleźć, a nie mam opisów przy bitach
  19. Witam Nie mogę nigdzie znaleźć kodowania dla białego ambiente w sterownikach drzwi,a nie posiadam opisów w pomocniku kodowania i mam pytanie czy może wiesz które bity w których bajtach aktywowac
  20. Witam Widzę że temat ogarnięty,więc mam pytanie , czy mi się wydaje czy te listwy są dłuzsze niż w b8 ?
  21. Wpadły listwy piano black i wnętrze trochę lepiej wygląda Jeszcze ramka zegarów i będzie komplet
  22. Witam Mam pytanie do tych co wrzucali pro kita do zawieszenia ba .czy poziomowanie działa normalnie czy trzeba coś modyfikować przy czujniku. Bo u mnie bardzo skrócil się zasięg reflektorow
  23. Sub faktycznie z a3 Nie pasuje we wnękę ale po paru godzinach ciecia i zgrzewania leży jakby tam był od zawsze.Wybor padł na niego bo ma wbudowany wzmacniacz.Ze względu na ubogą jednostkę 3g czyli brak wyjścia na suba wpadlem na pomysł żeby cofnąć się trochę w czasie i przesczepic trochę technologi rodem z b6 czy b7. Sygnaly podpiete z wyjść na tylne głośniki przez adapter bo zbyt wysoki sygnał wzbudzenie też z jednostki i działa Jedyny minus to brak sterowania suba z mmi.Dla porównania mam nagłośnienie zwykłe z subem w kole w a5 i powiem szczerze że różnicy nie zauważam. Najważniejsze żeby wkleić matami butylowymi bo fabryczne wygluszenie praktycznie nie istnieje jak nie wygluszysz to co byś nie wrzucił to brzęczy jak cholera.Może niektórzy zaraz powiedzą że druciarstwo ale mi nie przeszkadza bo przede wszystkim spelnia swoją funkcję no i nie jest to zaden element widoczny.zaletą jest to że nie trzeba wymieniać jednostki centralnej bo to spory koszt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.