Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Awant 2,0 by Biały czarna perła eibach pro kit pakiet Competition plus,piano black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pięciu latach przygody z A4 B6 nadszedł czas na zmiany A4 B8 Awant 2.0 TDI 2013R Autko kupiłem rok temu po zakończonym leasingu. Zwykła seria z MMI3G BASIC i skórzaną tapicerką. Do tej pory jedynie zaszły drobne zmiany - wymiana oświetlenia wnętrza na led -pakiet QQ1 -odblokowanie zielonego menu -zakodowanie paru bajerów (test zegarów ,doświetlenie zakrętów...) -dezaktywacja start-stop https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add#

zdjecia po zakupie pięć ostatnich stan obecny

P_20170607_105044[1].jpg

P_20170607_105055[1].jpg

P_20170607_105252[1].jpg

P_20170607_105148[1].jpg

P_20180131_114734[1].jpg

P_20180202_112635[1].jpg

P_20180202_112639[1].jpg

20210907_091531[1].jpg

20210907_093106[1].jpg

20210907_114836[1].jpg

20210907_093125[1].jpg

20210907_091806[1].jpg

Edytowane przez biały76

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

W 2019 r zaszły drobne zmiany

-felgi 18" z audi a5

-dołożony woofer

-wyciszone drzwi matami butylowymi

-oklejone skórą plastikowe skrzypiące części tapicerki drzwi 

-sprężyny pro kit -35 (czekają na chwilę wolnego) bo trochę wysoko stoi

P_20180915_144443[1].jpg

P_20180915_144512[1].jpg

P_20190520_111633[1].jpg

P_20190501_165310[1].jpg

P_20190501_170051[1].jpg

P_20190501_165316[1].jpg

P_20190509_094525[1].jpg

P_20190509_094303[1].jpg

P_20190408_122352[1].jpg

Opublikowano

Na 18 od razu lepiej, na początku pierwsze moje skojarzenie... "yyy Allroad?" :D - Strasznie wysoko był

Powodzenia, oby tak dalej :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fotki z kołami 18 to już po zmianie sprężyn czy przed zmianą ? Jakie masz zawieszenie ? 

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze przed ,zawias 1ba ,graty czekają do urlopu

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Po długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu zrodził się pomysł żeby wrzucić pakiet

C+.Większość gratów już czeka na lakierowanie,niestety pozostaje problem z tylną lotką której

używanej nie można nigdzie dostać.Gdyby ktoś miał namiary na jakiś niezły zamiennik to niech da znać bo szukania ori używki mam już dość.

20210312_114301[1].jpg

20210312_114351[1].jpg

20210312_114458[1].jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.02.2018 o 11:37, biały76 napisał:

graty pomalowane.składamy wszystko do ,,kupy"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20210723_174343[1].jpg

20210723_174350[1].jpg

20210723_174354[1].jpg

20210731_175339[1].jpg

Edytowane przez biały76

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.02.2018 o 11:37, biały76 napisał:

Po pięciu latach przygody z A4 B6 nadszedł czas na zmiany A4 B8 Awant 2.0 TDI 2013R Autko kupiłem rok temu po zakończonym leasingu. Zwykła seria z MMI3G BASIC i skórzaną tapicerką. Do tej pory jedynie zaszły drobne zmiany - wymiana oświetlenia wnętrza na led -pakiet QQ1 -odblokowanie zielonego menu -zakodowanie paru bajerów (test zegarów ,doświetlenie zakrętów...) -dezaktywacja start-stop https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add# https://a4-klub.pl/forum/76-b8-a4s4rs4/?do=add#

zdjecia po zakupie

P_20170607_105044[1].jpg

P_20170607_105055[1].jpg

P_20170607_105252[1].jpg

P_20170607_105148[1].jpg

P_20180131_114734[1].jpg

P_20180202_112635[1].jpg

P_20180202_112639[1].jpg

 

20210907_093125[2].jpg

20210907_091421[1].jpg

20210907_093252[1].jpg

20210907_091531[1].jpg

Edytowane przez biały76

Opublikowano

Co to za sub wleciał? Pod 3gplus i zwykle głośniki podejdzie to p&p? tez banga w koło zapasowe wrzucali np,który byś bardziej polecił ?

Bardzo dobre zmiany na + :)

Opublikowano
40 minut temu, Leszczonka napisał:

Co to za sub wleciał? Pod 3gplus i zwykle głośniki podejdzie to p&p? tez banga w koło zapasowe wrzucali np,który byś bardziej polecił ?

Bardzo dobre zmiany na + :)

Sub jest z A3 8P z tego co widzę po numerach 

Opublikowano
  • Autor

Sub faktycznie z a3

Nie pasuje we wnękę ale po paru godzinach ciecia i zgrzewania leży jakby tam był od zawsze.Wybor padł na niego bo ma wbudowany wzmacniacz.Ze względu na ubogą jednostkę 3g czyli brak wyjścia na suba wpadlem na pomysł żeby cofnąć się trochę w czasie i przesczepic trochę  technologi rodem z b6 czy b7.

Sygnaly podpiete z wyjść na tylne głośniki przez adapter bo zbyt wysoki sygnał wzbudzenie też z jednostki i działa Jedyny minus to brak sterowania suba z mmi.Dla porównania mam nagłośnienie zwykłe  z subem w kole w a5 i powiem szczerze że różnicy nie zauważam. Najważniejsze żeby wkleić matami butylowymi bo fabryczne wygluszenie praktycznie nie istnieje jak nie wygluszysz to co byś nie wrzucił to brzęczy jak cholera.Może niektórzy zaraz powiedzą że druciarstwo ale mi nie przeszkadza bo przede wszystkim spelnia swoją funkcję no i nie jest to zaden element widoczny.zaletą jest to że nie trzeba wymieniać jednostki centralnej bo to spory koszt 

Opublikowano

Ja tu widzę wydech na dwie strony z 3.0 tdi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły listwy piano black i wnętrze trochę lepiej wygląda Jeszcze ramka zegarów i będzie komplet

20211018_123845.jpg

20211018_123805.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.