Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karolek_ust

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karolek_ust

  1. Jak stare dobre małżeństwo heh
  2. No zgodze sie z kolega przy takim projekcie fotel wyglada jak z b6 a nie b9 .
  3. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wersja ultra ma wkładki zamka w 4 drzwiach
  4. Auto umyte bo czuć wiosne ehe Z nowości 1. Kierownica dotykowa z Golfa 8r 2. Wydech bedzie na dwie strony 3. I dodatkowo sprężyny H&R ustępują miejsce gwintowi bilstein B14
  5. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mordeczki zdrowych i wesołych świąt dla Wszystkich. ?‍?❄️☃️?⛄ Oraz szczęśliwego Roku by był bezawaryjny oraz przyniósł szereg nowych modów i tuningow .????
  6. Ile teraZ masz zadane w sofcie 1.2bara
  7. Powiem ci 350 powinno wyjść tak na spokojnie nie . Nie takie moce już robili z takiego silnika
  8. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego rupiecia może ty masz ??? to jest wersja ultra edition i występowały tam dwa rodzaje jak nie więcej zależności od ustawionego trybu jazdy taka pompa działa ???
  9. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Stary po co się udzielasz przecież nie ma opcji żeby ultra mechanik się pomyli lub źle zamontował. A jeśli nawet tak to przecież powiedzą pompa padła i tyle ???
  10. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kup długo torx t20 . Czyli wilgoć jakaś pewnie i temu nie działo
  11. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kurde ty jesteś Osioł do kwadratu . Piszesz o topran potem nie sądzę Boch org pytam z ciekawości a za chwilę pytanie o Hitachi. No kurde osioł bardziej inteligentny
  12. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakbyś wiedział o czym kolega pisze to byś zrozumiał że O funkcji keyless , a nie o tym że się nie klucza zamki . tu nie chodzi o zamki a o klamki jak już Zdejmij jedna klamkę i zobacz jak wygląda może wilgoć i temu nie działają
  13. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko panie kolego vcds to dla Polaczków w ASO tylko Odis używają to gdzie chcesz do takiej full igły jakiś vcds podłączyć , obd nie przyjmuje nic poza z ASO odisem??
  14. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie to marnowanie czasu na odpisywanie. Vcds ma ale potem podepnie . Mechanik fachowiec nie z ASO czyli tzw Polaczek powiedział że vcds nie wykryje . Ta historia to jak wiele innych tego autora prowadzi w jedną stronę . Macie naprawdę cierpliwość by odp na to wszystko a on i tak po swojemu . Nawet w ASO widzą co to za gość to mu ceny z kosmosu podają
  15. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z czym problem ze oznaczeni się zmieniło ? Nie zmieniło się specyfikacja paliwa a oznaczenie na europejskie. Także sprzedać auto teraz i kupić takie gdzie na auckji piszą że jeździ na E10
  16. Te docelowe to golf mk8 Rline . Krata gtd na sell jakby co . Mallory masz 17" 18' 19" w rozstawie 5x112 Nie patrzę czy auto więcej spali czy mniej ma ładnie wyglądać . A co do przyspieszenia nie odczułem różnicy względem 17". Średnia koła taka sama tylko mniej gumy więcej felgi
  17. I docelowe fotele już są
  18. Wpadło wnętrze GTD z MK7.5 ale to przejściowe na chwilę bo już drugie przyszło. Które muszę wyczyścić i zamontować
  19. Zmieniaj olej co max 8.000 km i nie będzie problemu z wada olejowa później . U siebie tez tak robiłem o był spokój a moja audi nie miała u mnie lekko ani spokojnie he
  20. Mrozy w Szwecji przyszły trzeba zimowe obuwie szykować . Zeszłego roku golf jeździł na Verona 19 z passata B8 R-line. Ale skoro w garażu zawitał B8 to wiadomo kto przejmuje koło po golfie . Do golfa kupiłem drugi komplet Mallory 19" z Tiguan, takie same jak lato . Stwierdziłem że srebrny mam na lato to zima poszła w Nardo Gray. Do tego nowa guma. Myślę że jak na zimowe koło nie będzie zle .
  21. Wpadły nowe tarcze hamulcowe przód i tył DBA T2 Street Klocki przód dba tył EBC yellow stuff W końcu udało się dostać z urzędu tablice w wymiarze USA Dodatkowo przednie lampy zostały wyszlifowane i na to lakier bezbarwny. I golf dostał brata do garażu kolejne VW
  22. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak jeszcze nie znalazłeś to mogę jutro sprawdzić numer oem
  23. karolek_ust odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trochę wyżej pytasz się gdzie on jest i czy też masz taki i napewno . Dwie osoby napisały że jest zintegrowany i w koszyku pompy paliwa . To już cwaniak innym tłumaczy gdzie co i jak . Masakra
  24. Weekendowe mycie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.