Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy nabytek A4 B8 Avant


Mariusz Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim i witam wszystkich 🙂. Od jakieś czasu jestem posiadaczem a4b8avant z 2009roku. Liczę że na forum uda się uzyskać kilka odpowiedzi na moje pytania. 20230924_173139.thumb.jpg.792766b92986b4e421a629fb49a96edc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Archiwum napisał(a):

cześć i jak się sprawuje? jesteś zadowolony? 

Cześć. No ogólnie mocy nie brakuje. Kupiłem auto po usunięciu wady olejowej , zmieniony rozrząd, odma i jeszcze kilka innych spraw. Z tego co ja zrobiłem to zmieniłem zawieszenie na nowe. Zobaczymy ile się pojeździ. Auto fajne ale trochę ciasne. Na rodzine taką jak moja 2+2 to trochę ciasno (chodzi o bagaznik). Ogólnie auto na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj olej co max 8.000 km i nie będzie problemu z wada olejowa później . U siebie tez tak robiłem o był spokój a moja audi nie miała u mnie lekko ani spokojnie he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2023 o 12:35, Mariusz Gal napisał(a):

Cześć. No ogólnie mocy nie brakuje. Kupiłem auto po usunięciu wady olejowej , zmieniony rozrząd, odma i jeszcze kilka innych spraw. Z tego co ja zrobiłem to zmieniłem zawieszenie na nowe. Zobaczymy ile się pojeździ. Auto fajne ale trochę ciasne. Na rodzine taką jak moja 2+2 to trochę ciasno (chodzi o bagaznik). Ogólnie auto na plus. 

jeśli chodzi o miejsce  w środku to i tak jest dużo lepiej niż wcześniejsze wersje, na szerokość jest dużo lepiej szczególnie, bagażnik wiadomo mały jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...