Treść opublikowana przez Marciol
-
Samochód lepiej jedzie na PB niż LPG
Cześć Od jakiegoś czasu zauważyłem różnice w przyśpieszeniu na LPG ,według mnie jest trochę słabiej, tak jak by moment był mniejszy - po przełączeniu na PB jest różnica, może nie kolosalna ale dość zauważalna. Przykładowo na PB bez problemu zmieli na 2ce jeszcze, na LPG nie mieli, normalnie trakcja. Pytanie.. Czy są jakieś grupy logów typowo pod LPG z których, można by coś wywnioskować ? Zanim pojadę do gaziarza, chciałbym chociaż pologować. AVJ po modach 245KM/330NM
-
Sprężyny Eibacha - Pokażcie swoje wozy :)
Hejka Pokażcie swoje B6 na sprężynach Eibacha Sportline oraz ProKit najlepiej na 17" ,prosiłbym o podpisanie które to dokładnie sprężynki
-
Taśma Kierownicy
Kurczę nie sprawdzę gdyż to Mechanik będzie wymieniać za tydzień
-
Taśma Kierownicy
Spoko to chętnie wezmę, napiszę Priv
-
Taśma Kierownicy
Oo super pewnie, Sprawne? Wymieniam gdyż moja strzela/wyje przy kręceniu
-
Taśma Kierownicy
Cześć Muszę kupić nową taśmę Kierownicy ,teraz pytanie czy one różnią się czymś od siebie ? Jakiej powinienem szukać, ktoś posiada może konkretny numer części? Kierownica najzwyklejsza 4 ramienna bez multifunkcji
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Cześć Jaka szerokość i profil będą odpowiednie jeśli chodzi o 16tki zimą ? Oraz jaka max szerokość felgii do tej opony?
-
Wymiana tylnej wycieraczki Avant
Cześć Pytanie może i mocno prozaiczne ale nigdzie nie potrafię znaleźć informacji w jaki sposób zdjąć i założyć tylną wycieraczkę, a nie chcę sam czegoś połamać, zdjąć pewnie bym jakoś zdjął ale jak założyć.. Bardzo bym prosił o opis najlepiej z fotkami Nieważne, już znalazłem rozwiązanie - Temat do usunięcia
-
Ustawienie przypomnienia
Wiem że kasowałem 2 razy inspekcje olejową, więc możę te inspekcję da się przestawić żeby włączyła się przykładowo co 15tyś km od dnia ustawienia, nie wymagam żeby było napisane strikte że chodzi o LPG ,ważne żeby sie odezwał za 15tyś to ja już sobie przypomne Dobrze byłoby takie jedno przestawić właśnie tak jak napisałem i to by mi wystarczyło
-
Ustawienie przypomnienia
w sterowniku wole nie grzebać, w komputerze samochodu nie da się?
-
Ustawienie przypomnienia
Cześć Pytanie.. Czy jest opcja/możliwość ustawienia w B6 aby komputer powiadomił mnie np za daną ilośc km "że to już" np za 15tyś? Jak tego dokonać ? Po prostu chcę sobie ustawić przypomnienie o serwisie lpg za 15tyś
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Tzn ja i tak tego sam robić nie będę oddaję samochód do gaziarza i odbieram, tak że gdyby coś z Magicem było to na gwarancje Goldy słabe termicznie tzn jaki to ma wpływ na eksploatację ? Nie znam się
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Czyli Magic 3 Big będzie lepszy ?
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
@przem8 Tak jeszczę wrócę do tematu, gaziarz podesłał mi pełną komplementacje, co sądzicie o tym reduktorze względem Magic 3 big? Skoro ten potrafi puszczać gaz Kompletacja: elektronika Stag Qbox Basic, reduktor KME Gold GT, wtryskiwacze ACW 03BFC lub Hercules BF
-
Wycięty środkowy czy końcowe tłumiki ?
.
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Okej czyli magic 3 big bedzie lepszym wyborem :)
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
@przem8 To wszystko co istotne ? Rurki jakiej średnicy powinny być? Kiedyś czytałem coś że fi 6 albo fi 8 ? Jak to dokładnie jest ? Edit: w wycenie gaziarz mi zaproponował reduktor ACR01
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Cześć, krótkie pytanie.. Jakiej firmy Instalacje polecacie ? wiem że instalacja to nie tylko marka sterownika np i ważna jest również całą reszta, ale żeby mieć jakiś punkt zaczepienia jadąc do gaziarza Jaka będzie w sam raz pod Stage 2 245KM 330Nm? Edit: Wtryski z Saaba 2.3T 370cc
-
Wycięty środkowy czy końcowe tłumiki ?
Ktoś coś?
-
Wycięty środkowy czy końcowe tłumiki ?
Cześć Czy ktoś z was ma filmik jak gada 1.8T z DP 2.75", seryjna średnica rurek i 1. wyciętymi końcowymi tłumikami ? (środkowy jest) 2. wyciętym środkowym tłumikiem (końcowe są) Koniecznie taka konfiguracja, nie interesują mnie inne ani pełen przelot, chcę porównać Ewentualnie pytanie do was: Jaka opcja lepsza tak by przy dłuższej jeździe nie było uciążliwe a jednak żeby był ten fajny pomruk i rasowość na zewnątrz?
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
Okej nie ma sprawy, napisałem priv.
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
No bardzo dziwne Kogo bym nie spytał każdy tak mówi.. Łukaszowi też ciężko stwierdzić "dołaodowanie troche mniej stabilne i zapłony mocniej cofa, reszta wygląda tak samo." Znajomy mechanik u którego, serwisuję auto też mówi że "według Vaga ciśnienie zadane zostaje osiągnięte wiec też to dla mnie jest zagadką" więc teoretycznie jest wszystko szczelne.
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
Rozumiem.. ale i tak wg Vaga zadane ciśnienie zostaje osiągnięte więc na logikę powinno być wszystko dobrze... Cały czas tak jedzie.. Błędów tak czy owak żadnych nie ma.. Jeszcze Nie ma LPG Edit: Gdybyś wsiadł i się przejechał stwierdziłbyś że dobrze jedzię ale zapewniam że mocniej wciskało w fotel. Jedno co muszę powiedzieć to że od dnia kiedy jest słabiej był jeden jedyny dzień (a w zasadzie jeden przejazd) gdzie wyjechałem i but był taki jak być powinien było dobrze.. co prawda było to na zimnym (wiem na zimnym się nie butuje, zapomniałem się raz) jak wracałem spowrotem było znów kiepsko i to był ostatni raz kiedy odczułem prawidłowe wciskanie w fotel ,więc na 100% nic mi się nie wydaje ani się nie przyzwyczaiłem. Spróbuję jutro na zimnym sprawdzić.. czy to kwestia nagrzania silnika czy tamten dzień to był przypadek.
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
Tak, Teraz dwumas został a sprzęgło w końcu jest takie jak być powinno AWX i okej ten temat mogę uznać za ogarnięty.. Ale z butem nic się nie zmieniło.. Nie wiem czy gdyby była gdzieś jakaś mikro-nieszczelność to wyszłoby to na logach ? Bo mój jedyny pomysł to gdzieś jakaś mikro-nieszczelność przez co nie jest jak być powinno..
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
Tak w formie informacyjnej: Kwestia ślizgu sprzęgła się wyjaśniła.. poprzedni szm@#^$#rz mechanik wsadził mi seryjne sprzęgło... Sprawa momentu jeszcze walczę..