Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowania dla ambiente QQ2


biały76
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez biały76,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Aktualnie posiadam pakiet QQ1,a planuję zmienić na kolor , wzwiazku z tym potrzebuje kodowania dla BCM i 5F. Mam też pytanie odnośnie oświetlenia w drzwiach ,czy do istniejącej instalacji wystarczy podciągnąć sygnał LIN z BCM czy też zasilanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
W dniu 14.06.2023 o 15:53, kms48w napisał(a):

z boczków zasilanie,LIN oraz GND. 

Znalazłem schematy.Zasilanie i lin trzeba pociągnąć bezpośrednio z BCM a ze sterownika drzwi tylko masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QQ2 zamontowane zakodowane i działa. Dokładałem ostatnio oswietlenie konturowe zakodowalem w mmi pojawiła się opcja regulacji,ale niestety nie zmienia koloru konturu.Mam w związku z tym pytanie czy trzeba jeszcze coś zmienić w adaptacjach żeby ruszylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie posiadam zakupione kompletne boczki z qq2 do Audi A5  ,lampki pod nogi podświetlenie tunelu  oraz cup holder co będę jeszcze potrzebował zeby uruchomić qq2.Obecnie auto posiada qq1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 19:20, gsmjarek napisał(a):

witam, mam pytanie posiadam zakupione kompletne boczki z qq2 do Audi A5  ,lampki pod nogi podświetlenie tunelu  oraz cup holder co będę jeszcze potrzebował zeby uruchomić qq2.Obecnie auto posiada qq1

Musisz pociągnąć instalacje od BCM .Do lampek pod nogi i cup holder wystarczy Lin .

Do drzwi lin i zasilanie.bo qq1 w drzwiach zasilane jest ze sterownika  drzwi a qq2 musi być zasilane z BCM.Zeby mieć pełną funkcjonalność będzie potrzebna parametryzacja sterownika czyli wgranie pakietu danych do sterowania qq2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...