-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Można jeszcze zakodować żeby DRL nie świeciły się wtedy gdy zaciągnięty jest hamulec ręczny. 09 Centralna elektronika > Byte 11, Bit 0 aktiv
-
krzemien7 obserwuje zawartość Zestaw naprawczy w bagażniku , Doposażenie 2.0 TDI quattro , Oświetlenie przestrzeni na nogi w Audi A4 B9 i 5 innych
-
Doposażenie 2.0 TDI quattro
Witam coś z tego udało Ci się ogarnąć? Szczególnie interesuje mnie pkt 6 zamykanie klapy z pilota Pozdrawiam
-
Oświetlenie przestrzeni na nogi w Audi A4 B9
Witam, chciałbym zacząć doposażenie mojego auta w oświetlenie ambient. Na początek chce założyć podświetlenie przestrzeni na nogi dla kierowcy i pasażera. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie należy się wypiąć kablami i co trzeba zakodować żeby zrobić ten pierwszy krok... Z góry dzięki.
-
krzemien7 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Zasilanie po zapłonie - Montaz wideorejestratora
@sowiq Dzięki za podrzucone linki... mam pytanie jak udało Ci się wcisnąć kabel między przednią szybę, a podsufitkę? Moja podsufitka wydaje się być jakby przyklejona do dachu. Jeżeli chodzi o bezpieczniki to sprawdzałem zwykłą żarówką taką jak na foto i wyszło mi że wszędzie jest napięcie, a zapłon miałem wyłączony.
-
Zasilanie po zapłonie - Montaz wideorejestratora
Cześć Udało Ci się może podłączyć wideorejestrator do zasilania? Właśnie bujam się z podobnym problemem. Pozdrawiam
-
Zerowanie pamięci licznika
Witam, w okresie półtora miesiąca dwa razy zauważyłem że skasował mi się licznik pamięci długookresowej. Po pierwszym wyzerowaniu myślałem, że przejechałem już określony limit km albo czasu i dalej liczy od nowa. Minęły 3 tygodnie i około 2tyś km, a tu znowu niespodzianka wszystkie przebiegi i spalania od zera. Czy ktoś z was spotkał się z taką usterką i udało się ją naprawić? Pozdrawiam
-
System info rozrywka
- System info rozrywka
Witam, jak rozpoznać jaki system mam zamontowany MMI 3g Plus MMI 3g High MMI 3g Basic MMI 2g High MIB 1 MIB 2 Delphi Harman ?- Kamera Sign Assist - za co jeszcze odpowiada?
Witam, Mam asystenta rozpoznawania znaków drogowych. Czy kamera zamontowana w przedniej szybie może odpowiadać również za systemy Line Assist i High Beam Assist? Czy można w prosty sposób sprawdzić czy te dwie opcje wystarczy tylko zakodować w VCDS i będę się cieszył nowymi asystentami na pokładzie? Pozdrawiam- Zestaw naprawczy w bagażniku
- Tankowanie AdBlue
Witam Mam do przejechania jeszcze 2200km zanim skończy się AdBlue. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych użytkowników co może mnie "zaskoczyć" przy dolewaniu tego płynu? Czy AdBlue można zatankować z dystrybutora? Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Artur i posiadam Audi A4 B9 Avant 2.0 TDI 150KM Pozdrawiam - System info rozrywka