Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doposażenie 2.0 TDI quattro


Rob.B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :hi:

Temat nie tyle do prezentacji auta co do konsultacji z Wami i uzyskania pomocy i odpowiedzi. Nie rozpisując się za wiele ostatnio zaliczyłem przesiadkę do ciut nowszej A 4ki, Niektórzy znajomi twierdzą że jestem nudny bo od 20 lat jeżdżę tylko Audi, była B3, później B4 avant, B5 avant, a teraz B9 avant, ale cóż mi to pasuje, ale do rzeczy... Z racji tego że wyposażenie mojego egzemplarza jest przeciętne to chciałbym troszkę się pobawić i  co nieco pozmieniać i tu pytanie co Was co się da a czego nie?

1. Mam Reflektor główny 8IT główne reflektory - LED oraz Kamera / czujnik odstępu QK1 Z kamerą wielofunkcyjną - chciałbym podmienić na matrixy.

2. Mam lusterko zewnętrzne, elektr. ustawiane i podgrzewane - chce wymienić na składane elektrycznie

3. Mam fotele z elektryczną regulacją lędźwi w oparciach przednich foteli - chciałbym zmienić na grzane

4, Dołożyć kamerę cofania

5. Mam limiter prędkości - chce dołożyć tempomat i tu od razu pytanie czy trzeba wykupić kody od Audi czy da się to obejść i wystarczy wymienić tylko manetkę?

6. Uruchomić zamykanie klapy tylnej z pilota oraz przełącznika w drzwiach

Co z powyższych da się zrobić a co nie? 

Czy montując kamerę cofania i zmieniając lusterka ma sens montować lusterka z kamerami?

I jeszcze pytanko odnośnie asystentów, mam pre sense city bez pre care i Układ ochrony pieszych rozszerzony, czy da się uruchomić jeszcze jakiś asystentów?

Wiem że dużo tych pytań ale przeskok u mnie też nie mały z B5 na B9 więc trochę zacofany jestem :wink: więc będę wdzięczny za każdą pomoc. 

A to moje Audi :yeee:

20210731_1228500.jpg

20210731_1229155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, klapę chciałem ogarnąć przy okazji kodowania innych rzeczy bo z tego co gdzieś czytałem to jest to kwestia samego kodowania, no ale nie mam  na to żadnego potwierdzenia. Z resztą tu też nikt tego ani nie potwierdził ani nie zanegował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie nie wystarczy, potrzebujesz moduł np. tu 

WWW.CARAT-GARAGE.DE

Das Komfortmodul ermöglicht das Schließen der elektrischen Heckklappe mit dem original Funkschlüssel. Auch das Schließen über den Schalter in der...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...