Treść opublikowana przez biały76
-
Awant 2,0 by Biały czarna perła eibach pro kit pakiet Competition plus,piano black
- Awant 2,0 by Biały czarna perła eibach pro kit pakiet Competition plus,piano black
Po długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu zrodził się pomysł żeby wrzucić pakiet C+.Większość gratów już czeka na lakierowanie,niestety pozostaje problem z tylną lotką której używanej nie można nigdzie dostać.Gdyby ktoś miał namiary na jakiś niezły zamiennik to niech da znać bo szukania ori używki mam już dość.- Lotka RS firmy Maxton
Witam W związku z tym że znalezienie oryginalnej używki graniczy z cudem to mam pytanie czy ktoś montował lotka Maxtona i orientuje się jak ze spasowaniem i jakością wykonania- SPOTY RADOMSKIE
WITAM Co potrzebujesz Grzegorz sprawdzić ?- MMI nie czyta mapy
W jaku sposób?Czy aktywator jest zawarty na oryginalnej płytce- MMI nie czyta mapy
Mam taki problem że po włożeniu oryginalnej płyty do czytnika mapa startuje normalnie prowadzi do celu . ale po minucie ginie i pojawia się komunikat The navigation data is blocked- Montaż PDC parktonic 2015 lift
Napisz do Grzegorza (wrclaguna) on robi takie rzeczy to coś więcej powie- Montaż PDC parktonic 2015 lift
O ile się nie mylę to nie doczytałeś że jeżeli dołożysz przód to trzeba zrobić parametryzację czujników żeby zadziałały- Brak kostki do podłączenia instalacji schowka
U mnie też nie było .Plus podłączony po bezpieczniku ze skrzynki z prawej strony ,a masa z punktu masy w pobliżu schowka.Nie pamiętam który bezpiecznik ale musisz znaleźć taki na którym jest stale napięcie .- Rozrusznik nie kręci 2,0TDI A4 B8 - gdzie jest bezpiecznik rozrusznika. Błąd P3054
Potwierdzam Jestem po wymianie i faktycznie z wyjęciem kupa roboty- System start/stop automatyczne odpalanie
U mnie też zdarzało się że sam odpalał po dłuższym postoju np. Przejazd..ale tylko zimę jak chodziło ogrzewanie igrała muza.Wywnioskowałem że odpalał bo poprostu zaczynało brakować prądu.Jak masz aktywny wskaźnik poziomu akumulatora to sprawdź czy ,,samozapłon" nie ma związku ze spadkiem napięcia poniżej jakiegoś poziomu na wskazniku,albo podładuj aku izrób wtedy próbę- Luźna kostka w prawym boczku
- AUDI A5 8T S line 2.0 tdi 190 KM
Ja też od kilku lat ujeżdżam B8 poliftowe więc trochę temat zgłębiony Dzięki za deklaracje pomocy ale najlepiej żeby nie była potrzebna Tobie też bezawaryjności życzę, ładny praktyczny kolorek ,nie będzie się rysował od samego patrzenia tak jak mój- Po odpaleniu zgasł
Klema ujemna akumulatora- Po odpaleniu zgasł
Witam Miałem podobną sytuację dwa miesiące temu Wróciłem do domu zgasiłem silnik i za godzinę nie chciał odpalić Po długim kręceniu rozrusznikiem załapał , ale gasł na wolnych.Podejrzenie padlo na pompę wysokiego ciśnienia,ale po odkręceniu zaworka który się na niej znajduje okazało się ze jest tam nienagannie czysto Objawy wskazywały na to że nie buduje odpowiedniego ciśnienia na listwie,lub padł na niej czujnik [regulator] ciśnienia ,został podmieniony i dalej nic ,potem przyszła kolej na ostatni element paliwowej układanki, wyjęte i sprawdzone wszystkie wtryski,okazały się sprawne. Zapomniałem dodać na początku że na kompie zero błędów, poza jakimiś sporadycznymi dotyczącymi niewłaściwego napięcia na niektórych sterownikach co wydawać się mogło jest spowodowane tym że po wielu odpaleniach przysiadł aku Wreszcie pojawił się błąd ; napięcie na zacisku 15 wartość 18V Okazało się że padł sterownik aku i dawał na kompa info o zbyt wysokim napięciu co powodowało przejście w tryb awaryjny Gdyby na mnie nie trafiło nie uwierzyłbym że taka pierda może narobić tyle bałaganu Trochę się rozpisałem ale może komuś to pomoże zaoszczędzić nieco czasu i pieniędzy Pozdro Biały- AUDI A5 8T S line 2.0 tdi 190 KM
Witam Przedstawiam swój najnowszy nabytek Audi A5 z 2016r 2.0 tdi 190km przebieg 145000 km Auto kupione od niemca po zakończonym leasingu w styczniu tego roku Wyposażone fabrycznie w pakiet s line zewnętrzny i wewnętrzny Stoi na 19" feldze opony 19x35x25 Jedyne co do tej pory rezane to podswietlenie klamek na biało,a"la RS ,podswietlenie kratek wentylacyjnych dołożone lampki drzwi wymienione oświetlenie wnętrza na led Z racji dość bogatego wyposażenia na razie większych modów nie planuję- Dyfuzor w zwykły zderzak polift wzór S4
Ok było by fajnie jakby się udało jakieś fotki strzelić.- Sterowanie bramy z przycisków w lampce - po "Januszowemu"
Przyciski jak każdy włącznik mają podswietlenie.Trzeba namierzyć piny odpowiadahące za podświetlenie i podłączyć do podświetlenia przycisków lampki,same diody mają napięcie 3V- Awant 2,0 by Biały czarna perła eibach pro kit pakiet Competition plus,piano black
Jeszcze przed ,zawias 1ba ,graty czekają do urlopu- Sterowanie bramy z przycisków w lampce - po "Januszowemu"
Może to i nie ori ale nie wygląda źle,najważniejsze że działa,oryginalny modół obsługuje tylko najpopularniejsze modele napędów Ja u siebie mam zrobione na bazie wyłącznika alarmu z a3 8p a pilot zasilany 12v z przetwornicy, nie jest to ori ale od trzech lat działa wybór padł na takie rozwiązanie głównie z powodu niedostępności ori przycisków w tamtym czasie- Dyfuzor w zwykły zderzak polift wzór S4
- Awant 2,0 by Biały czarna perła eibach pro kit pakiet Competition plus,piano black
W 2019 r zaszły drobne zmiany -felgi 18" z audi a5 -dołożony woofer -wyciszone drzwi matami butylowymi -oklejone skórą plastikowe skrzypiące części tapicerki drzwi -sprężyny pro kit -35 (czekają na chwilę wolnego) bo trochę wysoko stoi- MMI 3G BASIC nie zapamiętuje ostatniego odtwarzanego utworu
Problem rozwiązany ,sprawcą był adapter karty sd- Polecane opony letnie
Jeżeli chodzi o pirelli to latalem na nich 2 sezony Są w miare ciche i zużywają się nie tak szybko Dobry stosunek ceny do jakosci,ogólnie polecam- Gdzie zakodowac wyciszanie mmi po uruchomieniu pdc
- Awant 2,0 by Biały czarna perła eibach pro kit pakiet Competition plus,piano black