-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Ja nie mam u siebie w bagażniku gniazda zapalniczki :/
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Koledzy, piny do bezpieczników już mam ale okazało się że w prawym boczku na bezpiecznikach jest wszędzie stały + , ja potrzebuję "po stacyjce" do zasilania lodówki w przyczepie... Gdzie go najbliżej znajdę ?
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Koledzy sześć lat temu założyłem hak z wiązką Westfalia, wszystko śmiga cacy ale stałem się posiadaczem przyczepy kempingowej, poszukuje numeru katalogowego "wsowek" do gniazda bezpieczników aby wypuścić sobie + po stacyjce - trzeba go dać do białej kostki z żółtymi przewodami w wiązce haka...
-
djandriu obserwuje zawartość Przewody i styki PINY do wszelkich modyfikacji w Audi
-
Przewody i styki PINY do wszelkich modyfikacji w Audi
Koledzy potrzebuję numery katalogowe pinów pod bezpieczniki do B8, muszę pilnie wyprowadzić zasilanie po stacyjce na hak (do białej kostki z żółtymi kablami) ...
-
Sterowanie bramy z przycisków w lampce - po "Januszowemu"
- Sterowanie bramy z przycisków w lampce - po "Januszowemu"
Nie będę się dużo rozpisywał ... Kupiłem na alledrogo lampkę z przyciskami do sterowania bramy za 90zł , poodcinałem w niej ścieżki od przycisków i dolutowałem przewody (niestety zdjęć nie zrobiłem) ... Przedstawiam drugą część modułu zamontowany pod maską Przyjmuje na klatę cały lincz za to co odwaliłem ale ważne że działa ?- Moduł semi dynamic-dynamiczne kierunkowskazy i moduł zamykania tylnej klapy elektrycznej
Ostatnio chodziło mi po głowie zrobienie dynamicznych kierunków ale myślałem nad ingerencją w lampy tak aby zrobić dynamiczne kierunki tak jak jest to w nowszych modelach ... Co sądzisz o takim pomyśle ?- CGLC przechodzi w tryb awaryjny - help
Filtr paliwa wczoraj wymieniony i niestety są mikro opiłki w paliwie także pompa do wymiany i czyszczenie całego układu ?- Urwanie śruby trzymającej wtryskiwacz.
Ja dokładnie rok temu miałem taką sytuację, przebieg około 250 000 ... Uszkodzeniu uległ tylko przewód łączący wtryski (plastikowa złączka do której są podłączone wężyki) ... Urwaną śrubę mechanik wykręcił tzw "lewym wiertłem" ...- CGLC przechodzi w tryb awaryjny - help
Witam szanowne grono, mam od pewnego czasu problem z moją Audiczką mianowicie silnik podczas jazdy po mocniejszym "depnięciu" przechodzi w tryb awaryjny... Zaczęło się jakieś dwa miesiące temu od sytuacji że silnik na biegu jałowym bardzo szarpał budą ale to stało się jednego wieczoru, rano pojechałem do pracy (15km) i jak wracałem to wszystko wróciło do normy... Sąsiad podłączył wtedy pod kompa i pokazało tylko kod błędu P008700 - za niskie ciśnienie szyny paliwa - Obieg otwarty/zwarcie) Gdy szarpanie budą znikło to temat olałem aż do momentu gdy podczas wyprzedzania straciłem moc ... teraz muszę jeździć bardzo spokojnie ale dzisiaj to już nawet podczas spokojnej jazdy zaczął przechodzić w tryb awaryjny i dodatkowo oprócz migania kontrolki świecy zarowej zapalił się "check engine" ... Dwa razy zdarzyło mi sie że autko nie odpaliło - tzn zakręcił rozrusznikiem ale nie zapalił i musiałem wymusić rozruch poprzez przytrzymanie wciśniętego kluczyka... Jako że ostatnio nabyłem kabelek to podłączyłem autko do kompa i są trzy błędy - w załączniku wydruk z VCDS ... Dwóch mechaników sugeruje że to czujnik ciśnienia na listwie wtryskowej ale czy to by miało też wpływ na to że pojawiły się błędy czujnika obrotów silnika ? Audi VCDS.xps- Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Koledzy ja tylko potwierdzę słowa poprzedników że do ciągania przyczepki 750kg nie jest potrzebna zmiana w układzie chłodzenia... Kupiłem hak używkę za 300zł, nową elektrykę Westfalia za 500, VCDS z kablem za 180.... 15 minut roboty i wszystko śmiga jak ta lala ... ja kempingów nie ciągam a z załadowaną przyczepką (ok 600kg) zasuwam po DK8 w kotlinie Kłodzkiej i nic mi się nie przegrzewa... Problem jaki miałem przy kodowaniu to w tym temacie było napisane że trzeba kodować moduł 10 chyba parktronic - ja mam czujniki ale mam polifta z MMI 3G+ a z tego co wyczytałem to czyba sa podpięte pod centralną elektrykę także ten krok nalezy pominąć ...- Montaż haka w Audi A4 B8
A czy któryś z kolegów kupował taką wiązkę ? http://www.ehaki.pl/dedykowana-wiazka-13-pin-audi-a4-sedan,sp,38,892 Wygląda że jest tam wszystko co potrzeba ...- Montaż haka w Audi A4 B8
Podpinam się do tematu , właśnie zamówiłem na alledrogo oryginalny hak westfalia bez elektryki, mam również pytanie czy ktoś wie czym różnią się moduły: 8K0 907 383 8K0 907 383A 8K0 907 383B ? Co lepiej zrobić - oryginalny moduł + wiązki czy zrobić elektrykę samemu na przekaźnikach ?- MMI 3G+ Plus HDD
Dzięki Yoghurt, soft 767 wczoraj zrobiony bez problemu i wszystko śmiga, zostaje mi jeszcze zrobić mapy , dziękuję także kolegom co naświetlili mi temat navi , posiedzę, poczytam i myślę że też ogarnę- MMI 3G+ Plus HDD
Witam szanowne grono i chciałbym podłączyć się do tematu... Od kilku dni jestem posiadaczem B8 lift z 2012 roku i chciałbym zrobić aktualizację softu mmi 3G+ Z tego co udało mi się znaleźć w google to chyba mam bardzo starą wersję softu i tak samo mapy do Navi... Możecie mnie nakierować krok po kroku jak dokonać aktualizacji softu do najnowszej wersji (oczywiście dostępnej w sieci)... Z góry dziękuję za pomoc - Sterowanie bramy z przycisków w lampce - po "Januszowemu"