Jump to content

MaTeo85

Pasjonat
 • Content Count

  1,534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

278

1 Follower

About MaTeo85

Informacje

 • First name
  Mateusz
 • Location
  Gdańsk

Car

 • Car model
  A4 B6
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2004
 • Engine
  2.0
 • Engine code
  ALT
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Multitronic
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

3,330 profile views
 1. Biorąc pod uwagę że kupiłeś wiązkę z uciętymi kostkami i nie bardzo wiesz co dalej, może lepiej znaleźć kogoś kto to ogarnie za Ciebie. Żeby to później dobrze grało to trzeba kable zrobić z głową, jak zrobisz na odwal to później będą same problemy z jakością dźwięku itp. Jak byś chciał to jestem z 3miasta (Ustka nie jest tak daleko) i w grudniu mogę się podjąć tematu montażu ale to już pisz na PW. Jak byś jednak chciał bawić się sam to chociaż schemat weź do rąk i zobacz najpierw który przewód jest od czego i wtedy małymi krokami dojdziesz co i jak.
 2. do tej skrzyni G 052 516 A2, ilość napełnienia 8 litrów.
 3. wygląda na to jak byś miał moduł mk zakodowany na RHD odejmij od kodowania 128. kanał 61 jesli masz 4x elektryczne szyby to powinien mieć 3, jeśli ekstra masz przycisk otwierania klapki wlewu paliwa to 7. chyba że szyby z tyłu korbotronik to wtedy 2 lub 6 wtedy zobacz czy coś się zmieniło
 4. Pisz do kolegi @stanley jak dobrze pamiętam to On ogarnia historię.
 5. w tdiku nagrzewnica elektryczna na 99% jest naładuj AKU, później podłacz vcds, usuń błędy i zobacz co wróci. stopy mogą świecić bo uszkodziłeś czujnik pedału hamulca przy robocie. można zweryfikować jego działanie w blokach pomiarowych w mce w bloku 009.
 6. zależy brink ma też dedykowane moduły do b7 z podłaczeniem do cana itp. wtedy kodujesz mce i jak masz to PDC. wejdz na ich strone i sciagnij manual do modułu, tam bedzie napisane co trzeba zrobić.
 7. Kostka która tu pokazałeś znajduje się w słupku A przy nogach kierowcy. Te trzy przewody czarny, biały i brązowy idą od wzmacniacza do mikrofonu w lampce oświetlenia (w tej kostce się łączą).
 8. Inny bo soczewka jest inna, a soczewka z odbłyśnikiem tworzy jedną całość (skupienie światła itd.) do tego właśnie funkcja lampy w xenonie nie ma przesłony bo za długie odpowiada żarówka H7, w Bixie jak nazwa mówi mamy zarówno mijania jak i drogowe więc potrzebna przesłona ruchoma która decyduje jakie/ile światła pada na soczewkę. I chyba różnią się też wielkością w bix 3 cale, a w zwykłym chyba 2,5 cala jak dobrze pamiętam. (Chyba że mylę ze zwykłymi H7)
 9. Spodziewać się trzeba najgorszego. Na moje pompa się skończyła. Oczywiście zdejmiesz michę żeby dobrać się do pompy i smoka to można też zrobić podgląd panewek. Nie kupuj żadnej pompy z tanich zamienników, uderz do kolegi @dzik zapewne znajdzie coś dobrego w dobrej kasie.
 10. MaTeo85

  B6 DIVISION

  W kostce licznika jak nie masz pinu to pasuje 000 979 009 jak się nie mylę. w kostce która ma piny chyba do roku 2002 takie robili były piny jak dobrze pamiętam 000 979 018. Nie mam komputera pod ręką więc piszę z pamięci i coś mogłem pomieszać.
 11. Zdejmij listwę z innych drzwi, tu może gdzieś naklejka się odkleiła czy coś. Albo podnieś osłonę wokół drążka zmiany biegów też łatwo to zrobić.
 12. Zdejmij listwę i od spodu będzie naklejka z kodem koloru. Wtedy będziesz wiedział czego szukać.
 13. Ale nie obędzie się bez przejściówek lub grzebaniu w kablach, do tego jak na rns-e dochodzić będzie jeszcze kodowanie.
 14. Może być tak że m-ce nie rozpoznaje prawidłowo pozycji włącznika. Podłącz vcds i sprawdź bloki pomiarowe i błędy czy wszystko jest ok.
×
×
 • Create New...