-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Zwierając 85 z 86 zrobiłeś czyste zwarcie... Masz schemat podłącz według tego i będzie dobrze... W jakim celu jest ta zworka między białym a czarnym przy podstawce przekaźnika ? Co autor miał na myśli ?
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Jak nie masz reversa w MK to bierz z MCE... Jak masz przekaźnik to z punktu zasilania bierzesz stały plus na styk 30 przekaźnika a na wyjściu czyli 87 dajesz zasilanie dla kamery, dla modułu i dla aktywacji w rnse (na pin C2) Na cewkę dajesz masę + zasilanie ze wstecznego, żeby przkeaźnik łapał po wbiciu wstecznego. Ten kabel czerwony przy kablu sygnałowym z zółtą wtyczką możesz wykorzystać do zasilania kamery, wtedy nie trzeba ciągnąć dodatkowego przewodu do klapy i na wyjściu czerwony łączysz z tym czerwonym od zasilania kamery a masowy (czarny gdzieś do śrubki w klapie - masa).
-
kamil-vag zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Dobrze, że jestem z Tobą na bieżąco na PW na co dzień i na insta bo tu się opuszczasz :P Darek jest pasja ! Jest Twoja upartość ! Jest Twoje piękne A6 ❤️
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Może za bardzo Ci wystaje projektor do tyłu i wadzi od klapkę od przetwornicy ? tam nie ma dużo miejsca tak naprawdę, szczególnie przy montażu soczewek z B8... Druga sprawa, samo-poziom najlepiej widać jak podjedziesz wieczorem pod ścianę, najpierw włącz światła a dopiero odpalaj samochód - widać czy obie idą równo i czy dość spory ruch góra dół wykonują silniczki.
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Szacun za mody Dareczku :) Ja myślałem, że jak kupiłeś już takie C7 na wypasie to będzie tylko jazda :P Gruuuuubo się myliłem hehe
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Do zwykłych lampa adaptera raczej nie znajdziesz, soczewka 2.5" cala, wiem, że tu z forum zakładali te biledy otto: https://autogammasklep.pl/soczewki-projektory-bi-led-25-otto-szare Pewnie na Ali by znalazł taniej... Jeśli są problemy z montażem można użyć takich blaszek montażowych: https://autogammasklep.pl/zestaw-adapterow-do-montazu-soczewek-bi-xenon-40mm-8-szt
-
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Jeśli tam masz 8E2 to to jest ramię z Anglika... Powinny być ramiona 8E1955407C 8E1955408C
-
0769 - Analog Measuring Input C1155 31 [00001001] - No Signal w Seat Leon 5F
Udało się rozwiązać temat. Trochę posiedzieliśmy nad tym z @lewiatan1989 i @MaTeo85 i okazało się, że Gateway był źle zakodowany. Zmiana bajtu 03 z E8 na E4 rozwiązała problem. Ale naprowadzenie przyszło dopiero jak wczytałem opisy eksperymentalne po niemiecku i pokazał się opis bitów. Zaznaczyłem bit 2 - EM Ref Spannungsmessung inaktiv, Yes. Nareszcie bez błędów i można spać spokojnie
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Odważny jesteś Ci powiem z tym ECO OFF... ja w swoim białasie się po prostu boję co to dalej z tym będzie. No ale u Cb przywrócić temat to moment a u mnie rozbierania w uj... No Darek zadbałeś o serce A6 jak to Mariusz napisał, teraz zadbaj o swoje !!! Auto pięknie się prezentuje, też w moim gusćie ! Teraz niech robi bezawaryjnie kilometry
-
B6 DIVISION
Całe soczewki biled za 200zł Ronan idzie kupić.
-
B6 DIVISION
Na Ali kpl poniżej 200zł 😅
-
B6 DIVISION
No to albo masz biled albo evox normalnie z palnikami i przetwornicami, ja nie pamiętam, ewentualnie pokaż foto...
-
MateuszxDDB6 obserwuje zawartość kamil-vag
-
Aplikacja VAG DPF teraz dostępna w Android Auto
@Muskel1 napisałbyś do mnie na maila z podpisu ? Coś chciałbym podpytać odnośnie CR i DPF.
-
Aplikacja VAG DPF teraz dostępna w Android Auto
Automatycznie, sam też szukałem ale przy innych silnikach wartości pokazują głupoty. Mój to EU6 z suchym katalizatorem NOX... Takie mam wartości dostępne: Natomiast w Car Scanner wyciągnąłem sobie takie: