Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

binio-stg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. binio-stg odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Na jakich stronach oglądacie seriale żeby jakość była w miarę OK. Ja oglądałem do tej pory przez IITV i SCS ale jakość większości odcinków jest taka że oglądać się odechciewa.
  2. Jak masz w mieście tylko 3 sklepy to masz mega potencjał. U mnie w mieście (nawet mniej niż 50tys mieszkańców) jest chyba z 15 sklepów w tym w sumie najwięksi gracze na rynku. Jeśli chodzi o dostawców to bierz od wszystkich którzy dają dobre ceny. Marże dla warsztatów to max 15%, dla detalu ok 40%, chociaż to oczywiście zależy od rynku.
  3. binio-stg odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    walnąłem 5 sezonów w dwa tygodnie - aż szkoda że nie ma więcej ja wczoraj zaczalem sezon 2 no jakos tak doopy nie urywa, jak House of Cards dam mu jeszcze chwile.... co to brak pilki noznej robi z czlowiekiem Wg mnie też początek był słaby, ale jak się rozkręcił to rewelacja.
  4. co powiecie o Sony Xperia L? Bo jednak jest bardziej w moim zasięgu finansowym.
  5. W sumie tak, tylko obawiam się tych tel wysyłanych prosto z Chin.
  6. Przeglądam allegro i chyba faktycznie S3 będzie dobrym rozwiązaniem. Pablo, jak byś miał coś w ofercie to poproszę na PW
  7. Szukam tel z dobrym aparatem , min 4.3 wyświetlacz do 700zł. Możecie coś polecić? Chodzi mi o nowy tel.
  8. Ja za chwilę Robocopa odpalam.
  9. Również jestem zainteresowany. Wysłałem PW.
  10. I jak te Ci te żarówki świecą?Zastanawiam się czy też ich sobie nie sprawić.
  11. Oo, widzę że klubowa maszyna:) Też kiedyś taką miałem i super wspominam to auto.
  12. Bogowie Ulicy - polecam film, wart obejrzenia.
  13. Ja przy Cosmopolis wytrzymałem jakieś 15minut:grin:
  14. TED wg mnie całkiem niezły. Batman rewelacja.
  15. Zgadam się co do Nietykalnych. Bardzo dobry film.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.