-
Seriale
Na jakich stronach oglądacie seriale żeby jakość była w miarę OK. Ja oglądałem do tej pory przez IITV i SCS ale jakość większości odcinków jest taka że oglądać się odechciewa.
-
otwarcie sklepu z czesciami samochodowymi
Jak masz w mieście tylko 3 sklepy to masz mega potencjał. U mnie w mieście (nawet mniej niż 50tys mieszkańców) jest chyba z 15 sklepów w tym w sumie najwięksi gracze na rynku. Jeśli chodzi o dostawców to bierz od wszystkich którzy dają dobre ceny. Marże dla warsztatów to max 15%, dla detalu ok 40%, chociaż to oczywiście zależy od rynku.
-
Seriale
walnąłem 5 sezonów w dwa tygodnie - aż szkoda że nie ma więcej ja wczoraj zaczalem sezon 2 no jakos tak doopy nie urywa, jak House of Cards dam mu jeszcze chwile.... co to brak pilki noznej robi z czlowiekiem Wg mnie też początek był słaby, ale jak się rozkręcił to rewelacja.
-
System operacyjny Android
co powiecie o Sony Xperia L? Bo jednak jest bardziej w moim zasięgu finansowym.
-
System operacyjny Android
W sumie tak, tylko obawiam się tych tel wysyłanych prosto z Chin.
-
System operacyjny Android
Przeglądam allegro i chyba faktycznie S3 będzie dobrym rozwiązaniem. Pablo, jak byś miał coś w ofercie to poproszę na PW
-
System operacyjny Android
Szukam tel z dobrym aparatem , min 4.3 wyświetlacz do 700zł. Możecie coś polecić? Chodzi mi o nowy tel.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja za chwilę Robocopa odpalam.
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Również jestem zainteresowany. Wysłałem PW.
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
I jak te Ci te żarówki świecą?Zastanawiam się czy też ich sobie nie sprawić.
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
Oo, widzę że klubowa maszyna:) Też kiedyś taką miałem i super wspominam to auto.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bogowie Ulicy - polecam film, wart obejrzenia.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja przy Cosmopolis wytrzymałem jakieś 15minut:grin:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
TED wg mnie całkiem niezły. Batman rewelacja.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zgadam się co do Nietykalnych. Bardzo dobry film.
binio-stg
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta