-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Heh kolego fachura dziala na licencji audi.fakture wystawia.ktory tutaj na forum to zrobi i da gwar? .... zaden
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Chlopaaki fachura w lubuskim zmienia soft na najswiezszy po czym z licencja my audi GE zaczyna dzialac.aktualizuje mapy 2023 .wgrywa androida lub carplaya .uruchamia audi smartphone interface i jeszcze kilka funkcji.wszystko ma org. ,wystawia fv i daje gwarancje.Wszystko za ta sama kase co tutaj niektorzy na forum .Nie mowie ze tu ktos oszukuje ale wielu dziala na ukrainskich serwerach gdzie dzialanie systemu konczy sie wraz z dzialaniem ww serwera.w razie czego na priv udostepnie kontakt do tego fachury.
-
Wypalone przednie neony q7 4m
Panowie kto naprawi mi swiatala do jazdy dziennej?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Nie z b7 tylko b8 lift.numery oem nie potrzebne bo z kazdej poliftowej b8 a5 a nawet passata b7 bedzie pasowac.pamietaj zeby szukac bananow z tuleja 75mm swozniem 14 mm i co najwazniejsze z tulejkami na swoznie ktore trzeba przetoczyc
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Powinienes miec juz tuleje olejowa.chyba ze przecieka to przyczyna wibracji
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Tak wystarczy dolne tylne banany po obu stronach wymienic na poliftowe.szukaj aukcji z tulejkami.bo bez nich nic nie zrobisz
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
Nie kupuj zamiennikow.kup uzywke ori albo wysli mi zamek.naprawie.tylko ze bedziesz mial auto na kilka dni uziemione.jak cos to 889728914
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Lol to nie citroen
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Ten typ tak ma.przypal sprzeglo i bolaczka zniknie
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Zbyt duza ilosc czynnika lub oleju
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
To i moje następne ,tylko i wyłącznie 3.0 tdi bi turbo. Ale najpierw muszę skończyć dom który postawilem:( Krystian jaki olej lales do skrzyni bo mam ten sam problem- Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Lozysko piasty- Problem z klima
Jak rurka zaszroniona to klima dziala.mozliwe ze jest za malo czynnika.jedz do mechaniora niech ci dobije- Problem z klima
Na 99procent czujnik na skraplaczu.czesto lubia padac.ja przez 5 lat wymienialem go 2 razy.do jego wymiany nie trzeba spuszczac czynnika bo pod nim jest zaworek zwrotny - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II