Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Heh kolego fachura dziala na licencji audi.fakture wystawia.ktory tutaj na forum to zrobi i da gwar? .... zaden
  2. Chlopaaki fachura w lubuskim zmienia soft na najswiezszy po czym z licencja my audi GE zaczyna dzialac.aktualizuje mapy 2023 .wgrywa androida lub carplaya .uruchamia audi smartphone interface i jeszcze kilka funkcji.wszystko ma org. ,wystawia fv i daje gwarancje.Wszystko za ta sama kase co tutaj niektorzy na forum .Nie mowie ze tu ktos oszukuje ale wielu dziala na ukrainskich serwerach gdzie dzialanie systemu konczy sie wraz z dzialaniem ww serwera.w razie czego na priv udostepnie kontakt do tego fachury.
  3. Panowie kto naprawi mi swiatala do jazdy dziennej?
  4. Nie z b7 tylko b8 lift.numery oem nie potrzebne bo z kazdej poliftowej b8 a5 a nawet passata b7 bedzie pasowac.pamietaj zeby szukac bananow z tuleja 75mm swozniem 14 mm i co najwazniejsze z tulejkami na swoznie ktore trzeba przetoczyc
  5. Powinienes miec juz tuleje olejowa.chyba ze przecieka to przyczyna wibracji
  6. Tak wystarczy dolne tylne banany po obu stronach wymienic na poliftowe.szukaj aukcji z tulejkami.bo bez nich nic nie zrobisz
  7. Nie kupuj zamiennikow.kup uzywke ori albo wysli mi zamek.naprawie.tylko ze bedziesz mial auto na kilka dni uziemione.jak cos to 889728914
  8. Lol to nie citroen
  9. Ten typ tak ma.przypal sprzeglo i bolaczka zniknie
  10. Zbyt duza ilosc czynnika lub oleju
  11. To i moje następne ,tylko i wyłącznie 3.0 tdi bi turbo. Ale najpierw muszę skończyć dom który postawilem:( Krystian jaki olej lales do skrzyni bo mam ten sam problem
  12. Jak rurka zaszroniona to klima dziala.mozliwe ze jest za malo czynnika.jedz do mechaniora niech ci dobije
  13. Na 99procent czujnik na skraplaczu.czesto lubia padac.ja przez 5 lat wymienialem go 2 razy.do jego wymiany nie trzeba spuszczac czynnika bo pod nim jest zaworek zwrotny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.