-
40TDI Quattro 2020 prawie Edition One :) ciąg dalszy gadżetów
Samochód piękny, bardzo podoba mi się kolor. A długo nim już jeździsz? Bo tak zwróciłem uwagę, że boczek fotela kierowcy już trochę sfatygowany (wyślizgany + widać załamania/pomarszczenia). Myślałem, że to jakieś demo od dealera.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
A to rok produkcji 2019, czy 2020? Z czego wynikał aż tak wysoki upust? Bo ponad 30 procent to już gigantyczny rabat
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Jakichś większych kłopotów nie. Panel klimatyzacji był wymieniany, bo świrowała. Sprzedałem już tę B9-tkę w sierpniu. Teraz mam A6 C8.
-
tadziak obserwuje zawartość Audi A4 B9 (8W) | 2015 - 2024
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
We wtorek odbieram nowe auto (i oddaje dealerowi stare), więc jakby jednak ktoś był zainteresowany moją A4-ką, to ostatnia chwila, a cenę mocno obniżyłem ?
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Czy te uchwyty na siatki można wkręcić/zamontować bez demontażu półki w sedanie? Po prostu od strony bagażnika?
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Tak, najwyraźniej, przynajmniej w konkretnych, wymaganych tematach Niemniej jakby ktoś był zainteresowany zakupem auta to gorąco zachęcam, bo mój nowy samochód ma być już za tydzień u dealera, więc wolałbym swoje A4 sprzedać w najbliższym czasie
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Chciałem dać do ogłoszeń na tym forum ofertę sprzedaży mojej A4-ki, ale w ogóle nie ma opcji dodania nowego ogłoszenia/tematu. Czy coś źle patrzę? W każdym razie jakby ktoś był zainteresowany to tutaj oferta: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b9-matrix-led-b-o-hud-quattro-webasto-fv23-pl-salon-ID6BXzID.html Cena oczywiście do negocjacji, bo na razie mi się nie śpieszy (odbiór nowego dopiero pod koniec lipca) ?
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
No aż szok...4 lata prawie. Jeszcze nigdy żadnego samochodu tak długo nie posiadałem Ale nadal 'pachnie nowością Audi'. Dealer, u którego kupuje nowe auto strasznie się podniecał dziś konfiguracją, że taka rzadkość 190 TDI w Quattro z asystentami wszystkimi
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Przygoda z moim A4 powoli dobiega końca, chociaż nadal jestem z niego bardzo zadowolony (na tle wszystkich aut, jakie posiadałem - najmniej powodów do narzekań) Będę go sprzedawał w najbliższym okresie (czerwiec-lipiec), z przebiegiem około 97 000 km. Pozwolę sobie ew. zamieścić ofertę sprzedaży w dziale ogłoszeń na tym forum, może ktoś akurat będzie zainteresowany, albo proszę o wiadomość na PRIV ? Wolałbym aby auto poszło do kogoś 'w dobre ręce', niż się bujać na jakichś allegro/portalach ogłoszeniowych i co chwila otrzymywać telefony od komisów i pseudo-zainteresowanych...
-
Update software w MIB
Dużą, jeśli o to pytasz. Szczegóły wersji oprogramowania mogę podać później, ale od grudnia 2015 nie udało mi się zmusić Audi do żadnej aktualizacji (mimo narzekań na różne problemy ze stabilnością, bugi). Ale najbardziej wkurza mnie ta jakość dźwięku, bo różnica między salonowym B9 z B&O, a moim jest naprawdę ogromna.
-
Gniazdko 230V?
Witam, czy w nowych modelach Audi są w ogóle dostępne jako opcja gniazdka 230V? Inne marki (nawet Skoda) takie coś oferuje... Nie mogę tego nigdzie znaleźć w konfiguratorze...
-
Update software w MIB
Witam, Mam Audi B9 z początku produkcji (grudzień 2015). Od tej pory nie miałem aktualizowanej wersji software MMI - brakuje mi m.in. regulacji subwoofera (mam B&O). Dziś z ciekawości siedziałem w aktualnej wersji A4-ki, w salonie i jakość dźwięku jest dużo lepsza niż u mnie (mimo że teoretycznie ten sam hardware). Czy ktoś zdołał jakoś zaktualizować sobie MMI do nowszej wersji, z poprawkami i dodatkowymi opcjami? Pozdrawiam
-
Auto nie odpala
Ja podłączę się do tematu, bo objaw ten sam. Po 3 latach jeżdżenia i odpalania auta bez żadnego zgrzytu, dziś po tankowaniu wciskami przycisk zapłonu i nic, tylko rytmicznie kręci. Próbowałem ze 4 razy i to samo. W końcu telefon do mojego doradcy w serwisie i kazał wzywać assistance. Po tym telefonie w końcu samochód odpalił. Dodam, że start&stop nigdy nie ruszałem. Co to może być?
-
Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Rzekomo w mega promocji i super rabacie (specjalnie dla mnie itp.) zapłaciłem jakieś 3750 PLN brutto...Nie wiem, czy to normalna cena?
-
Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Ja po prostu zostawiłem auto na okresowy przegląd (jeszcze darmowy, bo miałem pakiet przeglądów przez 3 lata) i po godzinie dostałem telefon, że właściwie komplet tarczy + klocków do wymiany. Tarcze podobno już miały grubość poniżej normy, a klocki może jeszcze ze 2 tysiące by pojeździły, zanim zapaliłaby się kontrolka. W związku z dłuższym wyjazdem za tydzień, wolałem nie ryzykować i przystałem na wymianę. Ale mimo wszystko zawsze gdzieś tam pozostają obawy, że mnie zwyczajnie naciągnęli lub też ktoś gdzieś podmienił mi na bardziej zużyte tarcze/klocki wcześniej...No ale trudno zakładać wszędzie nieuczciwość - jesteśmy zdani na autoryzowane serwisy....
tadziak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta