Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Audimaniaków !!!

Audi A4 B8 AVANT S-LINE 2.0 TDI CAHA 2010r - LIFT BLACK EDITION - COMPETITION PLUS - 201KM 428Nm 20"RS6II

Wyposażenie:

- silnik 2.0 TDI CAHA 201KM 428Nm
- napęd FWD
- S-line wewnętrzny
(trójramienna kierownica z logo S-line, gałka chrom- skóra pikowana, czarna podsufitka, logo S-line na fotelach skóra + materiał, listwy chrom S-line na progach)
- S-line zewnętrzny
(listwy progowe, emblematy S-line na błotnikach, tylny zderzak na dwie końcówki z lewej i prawej strony)
- wykończenie wnętrza w szczotkowanym aluminium
- pełny FIS PL
- Navi MMI 3G BASIC + BLUETOOTH
- PDC tył z wizualizacją
- czujnik ciśnienia w oponach
- asystent zmiany biegu
- 4 x Elektryczne szyby
- klimatronik
- zawieszenie S-line 1BV
- felgi 20" RS6 II 9J ET37 lato 245/30 Continental Sport Contact 6

- felgi 18" S-line 8J ET 47 zima 225/45 Continental Contiwintercontact ts850p
- czarne szyby tył
- manual 6 biegów
- multifunkcyjna kierownica S-line
- bixenon + LED przód, tył
- doświetlanie zakrętów (dioda LED CREE) Zamiana CREE na OSRAM H11 COOL BLUE INTENSE XENON LOOK 4200 K
- centralny zamek + otwieranie i domykanie szyb z kluczyka
- tempomat
- ABS+ESP+ASR+EBD
- system start/stop
- pakiet oświetlenie LED w przestrzeni nóg z regulacją na MMI
- podgrzewane fotele z elektryczną regulacją
- podłokietnik przód, tył
- chromowane relingi dachowe
- brak oznaczenia modelu i pojemności
- immobiliser

Odblokowane:

- Wizualizacja PDC na MMI 3G
- Gauge Test/Needle sweep oraz Lap Timer + Temperatura oleju w silniku
- Odblokowanie ukrytego menu w MMI 3G
- Wskazania stopnia naładowania akumulatora
- Obniżanie się prawego lusterka przy włączeniu wstecznego biegu
- Doświetlanie zakrętów

- Odwrócenie działania przycisku S&S

- Update softu MMI BNav_EU_K0260_1_D1

- Aktualizacja mapy 2016 4G0919884S EUE 5.22.3

- Aktualizacja mapy 2017 4G0060884AA EUE 5.24.2

Modyfikacje:

- Remap w DV-T pomiar przed 172KM 380Nm i po dokładnie 201,7KM 428Nm
- wymiana oświetlenia wnętrza na LED
- wymiana oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED
- zewnętrzne listwy progowe pakiet S-line
- ringi chrom z A5
- halogeny diody LED CREE Zamiana CREE na OSRAM H11 COOL BLUE INTENSE XENON LOOK 4200 K
- SWAP wydechu z 3.0 TDI
- tylny zderzak na dwie końcówki po lewej i prawej stronie z pakietu S-line
- front licznika i ramki BLACK PIANO z A5
- wymiana Intercoolera z A4 3.0 TDI
- wymiana tylnych lamp na LED-NEON
- wymiana tylnego zderzaka na poliftowy z pakietu S-line
- wymiana ori. końcówek wydechu na końcówki firmy ULTER o średnicy 100 mm
- moduły dynamicznych kierunkowskazów
- ścięta poliftowa kierownica S-line z jasnym szwem
- zespolone manetki (pająk) polift
- gałka zmiany biegów S-line z jasnym szwem

- wymiana licznika na kolor polift z PL

- wymiana przełączników polift szyb wraz z rączką i gałką pod składane lusterka

- black grill

- elektrycznie składne lusterka

- układ hamulcowy audi S4

- zestaw do mocowania bagażu
- wymiana kratek nawiewu od polifta

- dekory black piano

- mgiełkowe dysze spryskiwaczy szyb z audi A7

- zmiana przodu na poliftowy S-line Black Edition 

- chromowane relingi dachowe wymienione na czarny mat

- zmiana przedniego zderzaka z pakietu Competition Plus

- lotka RS4 

 

20170707_124410.jpg

20170717_172339.jpg

DSC02738.jpg

2uogle1.jpg


______________________________________________________________________________________________________________



20140606_170738.jpg

DSC07212.jpg

DSC07213.jpg

DSC07214.jpg

DSC07199.jpg

DSC07215.jpg

Wersja zimowa

DSC07209.jpg


DSC07221.jpg

DSC07217.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

ładna a4 :) klime masz 1strefową

Opublikowano

Fajna sztuka , :thumbup1: klima widać że jedna strefa..

Opublikowano

Ładna, bardzo ładna B8. Widzę nieprzeciętne rameczki, też takie mam :P

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Jasne że 1strefowa, sorki za pomyłkę :facepalm:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Ładne wozidełko :)

Teraz do roboty i rezać :grin:

Bezawaryjności

Opublikowano

szczerze mówiąc mi się bardziej podoba wersja zimowa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Podziękował Panowie.

Na takiej konfiguracji kół jeździł poprzedni właściciel.

Założyłem tylko nowe oponki zimowe. Nowy model continental 850p, jeszcze bez opinii, zobaczymy jak sypnie :-)

Dalej zobaczymy, coś będziemy rzeźbić:-)

Opublikowano

Końcówki na wydech ori chrom oraz tył lampy neon (Grześ ma promocje)...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiejsze z fona

20141213_144734.jpg

20141213_145724.jpg

20141213_144947.jpg

20141213_144936.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

No ładna ładna :)

Opublikowano

Ładna czarnula , led cree w halogenach - jakiś namiar na sprzedawce.

Opublikowano

Ładniutka. Graty!

Tylko tył widziałbym w s linie i neon jeśli można zasugerować:)

Opublikowano
  • Autor

Ładna czarnula , led cree w halogenach - jakiś namiar na sprzedawce.

http://allegro.pl/h11-29w-can-przeciwmgielne-dzienna-audi-a4-8e-i4661546932.html

Ale tak naprawdę to cree tylko wyglądają, bo efekt doświetlenia mizerny, myślę założyć coś innego

Ładniutka. Graty!

Tylko tył widziałbym w s linie i neon jeśli można zasugerować :)

Słuszna sugestia, zastanawiam się tylko, czy od razu nie robić moda na wydech 3.0

Pasowało by po chipie dać jej lepiej odetchnąć :huh:

Opublikowano

Ale tak naprawdę to cree tylko wyglądają, bo efekt doświetlenia mizerny, myślę założyć coś innego

Dokładnie ja CREE wywaliłem na zbity pysk i założyłem H11 ala ksenon, o wiele lepsze światło dają

Opublikowano
  • Autor

Właśnie takich H11 szukam. Andy możesz coś polecić ?

Opublikowano

Ja kupowałem tu w NL coś takiego http://www.jmf-gadget.com/Webwinkel-Product-1739273/Haloge-lamp-met-Xenon-Gas-7500K-H1-H4-H7-H8-H11-H13-HB3-HB4.html

33€ z przesyłką = około 138zł (za CREE płaciłem 90zł szt i po 3 miesiącach połamała się plastikowa podstawa -mocowanie żarówki :facepalm: )



Słuszna sugestia, zastanawiam się tylko, czy od razu nie robić moda na wydech 3.0

Też bym tak zrobił :) dwie rurki po bokach wyglądają o wiele lepiej :) i wtedy S-line zderzaczek i Neon i jest bajka :)

Opublikowano
  • Autor

Ja kupowałem tu w NL coś takiego http://www.jmf-gadget.com/Webwinkel-Product-1739273/Haloge-lamp-met-Xenon-Gas-7500K-H1-H4-H7-H8-H11-H13-HB3-HB4.html

33€ z przesyłką = około 138zł (za CREE płaciłem 90zł szt i po 3 miesiącach połamała się plastikowa podstawa -mocowanie żarówki :facepalm: )

Słuszna sugestia, zastanawiam się tylko, czy od razu nie robić moda na wydech 3.0

Też bym tak zrobił :) dwie rurki po bokach wyglądają o wiele lepiej :) i wtedy S-line zderzaczek i Neon i jest bajka :)

Się wie :) muszę skompletować graty.

Co do zderzak, to mam dylemat czy szukać przed czy już polift. Co do zamocowania polifta to chyba nie ma problemów?

No i kwestia czy nie zrobię chały przód przed a tył po... ;)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Co do zderzak, to mam dylemat czy szukać przed czy już polift. Co do zamocowania polifta to chyba nie ma problemów?

No i kwestia czy nie zrobię chały przód przed a tył po... ;)

A to rzecz gustu (Twojego oczywiście :) ) ale jak już robić to moim skromnym zdaniem i przód i tył taki sam (albo lift albo przedlift)

Z zamocowaniem problemów nie ma choć do lifta z tego co się orientuję trzeba wymieniać ślizgi

Kwestia kosztów, przedlift na pewno wyjdzie Cię taniej :)

Mi osobiście liftowy przód wcale nie podchodzi, tył jeszcze mógł by być, no ale gusta są jak d..pa :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.