Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jednym słowem... żarówek H11 OSRAM Blue Intense nie polecacie??? Dobrze zrozumiałem?

Nie dobrze :wink:. OSRAM jest ok. Jak chcesz mieć tylko światło jak Xenon a nie lepszy efekt przy doświetleniu to mogę Ci odsprzedać CREE :)

No to teraz aż się prosi o neonki :)

Rowniez i lotke S line :)

Wszystko w swoim czasie :)

A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka?

http://www.aukcjoner.pl/gallery/017124526-6.html#I6

Opublikowano

A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka?

KLAPA TYĹ AUDI A4 B8 KOMBI AVANT CZARNA (Motoryzacja CzÄĹci samochodowe CzÄĹci karoserii CzÄĹci blacharskie Klapy tylne)

Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka.

Opublikowano
  • Autor

A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka?

KLAPA TYĹ AUDI A4 B8 KOMBI AVANT CZARNA (Motoryzacja CzÄĹci samochodowe CzÄĹci karoserii CzÄĹci blacharskie Klapy tylne)

Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka.

Dokładnie na to samo w powiększeniu zwróciłem uwagę. Zawsze to lepiej jak spojrzy na to więcej jak jedna para oczu. :)

Opublikowano

Dodatkowo lotka nie jest cała prosta (gładka) końcówkę przy 3 świetle STOP ma lekko podgięta ku górze, na zdjęciu z aukcji widac jak załamuje się właśnie w tym miejscu światło, więc powiedział bym na 80% że z lotką :)

Opublikowano
  • Autor

Trzeba by zadzwonić do Typa :) i udając :glupek2: głupiego co by nie wyczaił że o lotkę się rozchodzi i zapytać czy jakiś ,,badziew" na tej klapie jest doklejony :) 400 zł za klapę z lotką cena ok ?

Opublikowano

Niech puka czy sie plastik odezwie :wink: ja dałem za swoją 100€ na ebay + przesyłka więc całkiem podobnie

Opublikowano
  • Autor

:)


Dzisiaj przyszedł nowy IC z 3.0 TDI

20150126_105720.jpg

20150126_105657.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

No to bedzie przelew teraz :)

Opublikowano

Planujesz iść w większa moc ?

Opublikowano
  • Autor

Planujesz iść w większa moc ?

Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o zmianę IC to bardziej myślę o lecie : większa pojemność - większa wydajność :)

Opublikowano

ładna sztuka :) w wersji zima bardziej mi się podoba ;) super autko :)

Opublikowano
  • Autor

Na zimowo :)

DSC07445.jpg

DSC07434.jpg

DSC07432.jpg

DSC07442.jpg

DSC07433.jpg

DSC07439.jpg

DSC07423.jpg

DSC07441.jpg

DSC07435.jpg

DSC07450.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

wyślij do kalendarza ;) np. nr 2 ;)

Opublikowano
  • Autor

wyślij do kalendarza ;) np. nr 2 ;)

Za wysokie progi :wink: na mój kiepski sprzęt optyczny ;):grin::grin::grin:

Opublikowano

Wysyłaj fotkę nr 5

Opublikowano

wyślij do kalendarza ;) np. nr 2 ;)

Za wysokie progi :wink: na mój kiepski sprzęt optyczny ;):grin::grin::grin:

przestań gadać głupoty ;)

Opublikowano
  • Autor

:decayed: mówisz że.......... które? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam posiadam Audi A4 B8 z tym samym silnikiem co twoja 2.0Tdi CR 170 quattro CAHA czy możesz mi powiedzieć ile powinno byc oleju. Robiłem wymiane zalałem około 5 litrów. Po każdym odpaleniu wyświetla się lampka olejowa oraz komunikat że jest za mało oleju proszę natychmiast dolać. Ludzie podają różnie i boję się aby nie przelać. Możesz podać ile do siebie zalewasz. Z góry dzięki pozdrawiam Łukasz z Elbląga.

Opublikowano

Jak krzyczy że mało to mu dolej :) filterek trochę wciąga na początku

Opublikowano
  • Autor

Witam posiadam Audi A4 B8 z tym samym silnikiem co twoja 2.0Tdi CR 170 quattro CAHA czy możesz mi powiedzieć ile powinno byc oleju. Robiłem wymiane zalałem około 5 litrów. Po każdym odpaleniu wyświetla się lampka olejowa oraz komunikat że jest za mało oleju proszę natychmiast dolać. Ludzie podają różnie i boję się aby nie przelać. Możesz podać ile do siebie zalewasz. Z góry dzięki pozdrawiam Łukasz z Elbląga.

Robiłem wymianę 5000 temu zalane całe 5 litrów LIQUI MOLY 4200, Wskazanie pełny stan, żadnego żebrania o dolewkę nie było jak na razie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.