Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni klubowicze.

Może nie jestem pierwszy. Na pewno wielu z was miało podobne sytuacje na drodze, ale dzisiaj przy rozmowie w towarzystwie usłyszałem wiele opinii na temat kolizji w której uczestniczyłem. Część osób zanegowało moją interwencję w wezwanie policji. Co o tym sądzicie?

Co jest lepsze zyskać na odszkodowaniu i puścić gościa, żeby przeczytać że za tydzień może dwa zabił kogoś na przejściu dal pieszych skoro nie zauważył auta przed sobą. Widać było że nie jest laikem w swojej profesji. Jestem ciekaw co Wy sądzicie o tym zdarzeniu.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero tolerancji dla pijanych kierowców. Ktoś może powiedzieć, że może kiepska sytuacja u niego, że ma rodzine, że to i tamto. Dlaczego ty masz o tym myśleć? Wsiadając do samochodu podjął ryzyko. Nie opłaciło się.

Masz AC tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. Ale to bez znaczenia nawet jak bym nie miał. Ja nie jestem sprawcą.

Dokładnie z tego założenia wychodzę, Piłeś nie jedz.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie aktualne, ale jeżeli sprawca jest pijany, to ubezpieczyciel umywa ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest.
Nikt nie pokryje szkód z OC pijanego kierowcy.
Można powiedzieć że Pan ma przej...e.
Absolutnie się tym nie szczycę, wolał bym nie mieć takiej przygody.
Też nie jestem obrażony na alkohol, ale jak się nie czuję na siłach, nawet na drugi dzień nie wsiadam...........

_________________________________________________________________________________________________________________

Tył się zaneonił :)

532e8ec36a3e4612.jpg

Wielki ukłon i podziękowania dla Grześka i Sławka za profesjonalną robotę :notworthy::notworthy::notworthy:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Cieszy jak głupiego kulka :D

Mnie cieszyło jak murzyna blaszka :wink: to jakieś takie zboczenie jest po założeniu nowiuśkich neonów człek się napatrzeć nie może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam, mała korekta rameczki dla mmi :)

DSC00878.jpg

Teraz jest taka jak ma być. Jak trzeba komu do A5 w piano pod MMI HIGH, to mam na zbyciu :)

___________________________________________________________________________________________________________

Długo to zeszło............. :facepalm: ale jest :):):)............Zderzak tył S-Line polift

DSC00871.jpg

DSC00894.jpg

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się błyszczy . :hi:

Dzisiaj takiego odebrałem z ASO, nie wiem jakim szamponem go umyli, ale na parkingu też mi się to rzuciło w oczy :D

O JA Lift :):banan::kox::naughty:

No tak jakby :):D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumik jak ładnie leży :) chyba klapę też malowali :D

Też nie mogę się doszukać, tego że tłumiki przed i po liftowe inaczej zgrywają się ze zderzakiem. Nawet od góry to dobrze się profiluje :eusathink: Może tłumiki jak kupowałem to kupiłem polift :eusathink:

Klapy nie malowali :wink: ale wczoraj jak ściągnęli zderzak to okazało się że tylni pas też idzie do wymiany :kwasny: zderzak się podniósł a blacha pod nim już tak została

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwszy mod o którym żona wiedziała od początku:-) Dzisiaj popatrzyła ......... i mówi przecież jest taki sam tylko ciemniejszy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...