Treść opublikowana przez nYgus9928
-
C7 Resident
Panowie, mam parę kompletów opon do odebrania z grupy Goodyear'a za dobre pieniądze. Im większa opona tym bardziej się opłaca o ile będzie dany model na magazynach. Jak coś to PW. Najlepiej Podkarpacie chyba, że ktoś zaliczkę wpłaci. Opony przysługują mi w ramach programu pracowniczego, nie żaden handlarz.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam parę kompletów opon do odebrania z grupy Goodyear'a za dobre pieniądze. Im większa opona tym bardziej się opłaca o ile będzie dany model na magazynach. Jak coś to PW. Najlepiej Podkarpacie chyba, że ktoś zaliczkę wpłaci. Opony przysługują mi w ramach programu pracowniczego, nie żaden handlarz.
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
- [B5 AFN] Nie chodzi 2 bieg wentylatora klimy ! ! !
Sprawdzałeś go na krótko?- Przyrząd uniwersalny
Znajomy ma jakiś taki multi ale mówił ze 1k zl ponad- Skrzynia 5 stopniowa - skrzypi gałka zmiany biegów
Może gałka źle zamocowana- Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
Internetowe dekodery nie są prezycyjne?- Skoda fabia I
Witam Po zmianie opon na letnie,auto zaczęło się niestabilne prowadzić. Ściąga lekko w lewo i trochę pływa po drodze. Przed zmianą na zimówki sprawdzałem geometrię i było ok. Stabilizator do wymiany? Jakieś sugestie, pomysły?- [B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
Pewnie ciężko będzie ze zdjęciami, bo jak nie ma ich na dysku to host juz dawno się ich pozbył- W deszcz parują szyby
Nie zawsze, wymieniłem ostatnio i nie pomogło. Przeszło po jakimś czasie.- B8 TrOOOOp
Pany, mam dojście od opon 21" na handel. 255/30 93y sport max rt 265/45 104w sport max rt2 275/45 110w f1 asy Gdyby ktoś chciał to pw. Ew gdyby ktoś chciał to mogę o 20" zapytać. Po 100 zł na oponie względem najniższej ceny jaka znajdziecie.- Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
U mnie było ciut taniej- [CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Nie moze być luzu. Sprawdź suwmiarką szerokości.- [CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Pierścienie centrujące. Dobra felga. Na żywo jeszcze lepiej wygląda http://www.autoobsluga.com.pl/pl/pierscienie-centrujace/2482-pierscienie-centrujace-601-571.html- [CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
2 dla mnie idealne, ale przynajmniej 19" Znajomy ma 1 w 18" tez nie wyglądają źle. 255 na naciągu?- [CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Takie piękne auto ukrywać. .. możesz mnie tam na listę wpisać gdybyś miał sprzedawać- [B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
hoho xd kilogramy naklejone niby 19" a mało wygląda, a opona trochę jak balon.- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Grill fotoszopowany xd. Kupiłeś auto a za resztę dom oostawiłes? Ładne- [B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Nie szarpie bo to multitronic xd bezstopniowa skrzynia- [B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Fajna sztuka. Przebieg prawdziwy? Jak tam spalanie? Pewnie rzadko kiedy jest okazja sprawdzić średnie z takim silnikiem xd- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Musze ogarnąć temat, ale jezdzi brat samochodem teścia jak przyjedzie z wysp mercem ala klasa g 80/90 r( nie wiem dokladnie) i przednie szybki( boczne ofc, tylne mają jeszcze mniej prześwitu) ma przyciemnione, ile dokładnie nie wiem, ale z zewnątrz mało co widać i mówi, że nigdy nikt mu dowodu za to nie wziął.- Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Nie za ciasno? ile najechane? Ładna sztuka.- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
No co ty xd dlaczego furacz idzie pod młotek? Nowy projekt?- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Dokłanie - też na szybko ogarnąłem, że istnieje możliwość odzyskania kasy drogami sądowymi. Zadzwoniłem po policję, przyjechali popatrzyli, powiedzieli że raczej nie mam na co liczyć i mi zabrali dowód, bo samochód niesprawny. Tak wygląda polska policja... dzwonisz żeby Ci pomogli, a jedyne co to wkurw*a i narobią dodatkowych kosztów. Jakbym miał set kilometrów do domu to jeszcze bym zrozumiał, ale miałem 5km. Ile zdążyłem, tyle odbiłem do środka jezdni i zahaczyłem rogiem. Sama blacharka. Maskę minimalnie ruszyło, lampa weszła do środka, zderzak, pas przedni, błotnik. Oprócz tego próg wgnieciony i drzwi na dole dziabnięte trochę, tylko nie wiem czy to ten co się odbił czy może od boku wleciał, bo było stadko xd Przyjechali, popatrzyli, wykonali tel po zielonych, powiedzieli, że się resztą zajmą. Akurat jechałem po kumpla 40 km, zrobiłem w jego strone jeszcze ok 5 km i w drugą strone jeszcze objechałem dowodu nie wzięli- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Ja uwaliłem 2 dziki... nie dość, że nic nie wyciągnąłem od nich to jeszcze te 2 dziki sobie wzieli xd koszty będą duże - [B5 AFN] Nie chodzi 2 bieg wentylatora klimy ! ! !