Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich FoRuMoWiCzÓw :banan:

nadszedł czas kiedy to w końcu zachciało mi się wstawić moje cacko

Audi A4 B8 ROCZNIK 07.12.2011 model przed liftem
143 km CAGA MULTITRONICK ( Aktualnie około 215 -220 i 440 niuta )

Dobrze trafiłem bo Audica stała tam może 2 dzień i jeszcze papiery leżały w volkswagenie :banan: ( Lucky ) zabulić trzeba było ( piśiąnt groszy jak w mordę )

-zakupione w Niemczech po-leasingowe serwis na 139.800 przebieg ( jakiś gość w krawacie jeździł i wyprowadzał firmy z kłopotów )
184200

- 201000 

- 203087 22kwiecien 2018 

-215500 21 październik 2018

-244340 30 wrzesień 2020

( czas użytkowania 66 miesiecy ) ( średnia to około 1600 km miesięcznie )

-wymiana oleju silnikowego: ( longlife castrol )
151500
165500

180000 5w40 

193500 5w40

205000 5w40 castrol+ skrzynia 

214700 5w40 castrol

224200 5w40 castrol 

234500 5w40 liquiy molly 

244000 5w40 liquiy molly

następna  wymiana oleju 265000 tys


-wymieniony metalowy trzpień od pompy olejowej ( pól dnia roboty żeby wymienić kawałek metalu niepotrzebne był w stanie bardzo dobrym minimalne ślady użytkowania )
-pakiet sport
-alusy 17
-zawieszenie obniżone ( fabryczne sportowe )
-nawigacja 3G 40 GB pamieć 2 sloty na kartę
-kolorowy fis
-BIX SKRĘTNY

-Światła tył led

- dekory rybia łuska

I TYLE Z PIERDÓŁ

niestety ze względów takich iż autko będę trzymać najprawdopodobniej kilka lat nie będzie serwisowane ? bo mam to w d*p...... :decayed:

Modyfikacje:


- ODBLOKOWANIE VAG DONE ( By QaDo )

-chip-tuning ( 175-180 km 400 nm ) DONE ( By QaDo ) ( STAGE 1)


-TURBO OD A6 C7 177 INTERCOOLER 3.0 + 2 PROGRAMY ZE WZGLEDU NA MULTITRONICKA ( STAGE 2) DONE

- wymiana dyfuzora na s-lane ( DONE )

- zderzak sline lift ( DONE )

- układ wydechowy 3.0 ( przerobienie końcówek wydechu ) ( DONE )

-Kratki przeciwmgielne RS ( DONE )

-wymiana grilla na RS4 ( DONE )

-wymiana zderzaka na Rieger przód przekładka grilla kratki przelotowe ( Done )

-lusterka składane chrom :wink: ( lub obudowa chrom nikiel ) (carbon jeżeli wpadnie niebieski kolor foli na auto ) (DONE )

-aluski 18 na lato (oems 18 podobne do vossena ) ( aktualnie 17 chce na zimę lecz opony letnie nowe trochę szkoda ) (DONE)

aktualnie Niebieskie nagaro Vemmanny 20 cali 10j et 48  Done

-oss design ( zmienne światła leed na pilota ) jak ktoś obczaja temat trochę chętnie wysłucham ? ( jest koncepcja mam kolesia ktory zrobi ) (Done)

- listwy boczne s-lane ( DONE )

- listwy s4 b9 podświetlane done 


- przyciemnić szyby  ( DONE )

-nałożenie twardego wosku ( DONE ) ponowna operacja 23 lipiec odświeżenie lakieru 2020 

 lusterka  obudowa w piano ( DONE)

dokładka zderzaka 3.0 (done )

słupki drzwi  black piano malowane (done )


-wymiana tylnich lamp na neon 2012+ aktywne kierunki ( DONE )

- montaż oświetlenia QQ1 w drzwi (Done :banan: ) + projektory logo audi (Done :banan: )

 

- Lotka RS4 ( Done )

 

- automatyczna tablica z usa ( w trakcie )


środek na razie zostawmy w spokoju :) ( drobne zmiany już są )

- Nawigacja mmi 3g+ bez sim ( DONE )

 

- Najnowsze mapy 2016 K900 ( DONE )

-boczki raczek czarne piano (DONE :D )

 niebieskie pasy nogaro (Done) 


-nakładki na pedały ( komplet DONE )


-zegary z A5 plus maskownica black piano ( DONE ? )

białe wskazowki s4 ( DONE)

JESZCZE DIODY TRZEBA WYMIENIĆ


-dekory + PIANO ( done )

-wymiana siedzeń na skórzane lub ogarniecie własnego pakietu stylizacyjnego wnetrza ( droższa wersja ) AKTUALNIE RS4 BLACK 

-zakup dywaników z wzorem rs4 nagaro done

-montaż pakietu oświetlenia schowka ( DONE )

-montaż pakietu oświetlenia pod nogi ( DONE )

-chromowane przełączniki poliftowe ( DONE)

-montaż pakietu oświetlenia w boczki drzwi ( DONE )

-wymiana oświetlenia wewnątrz pojazdu na ledowe ( DONE )

 

- podświetlane kratki nawiewów ( DONE )

- kierownica rs4 nagaro lift poducha obszywania done

- dynamiczne kierunkowskazy lusterek done 

 

- boczki s-line z tapicerka plus blendy Banga (DONE)

 

- Wygłuszenie ( DONE )

- klamki rs4 wewnetrzne podświetlane na niebiesko DONE

 

- oświetlenie ambiente w boczkach drzwi DONE

JAK COŚ WPADNIE DO GŁOWY TO SIĘ DOPISZĘ I MAM NADZIEJE ZE SIĘ ZROBI :kox:

 

Przed zakupem

 

 

 

 

http://i.imgur.com/Ku6IkMm.jpg

 


http://i.imgur.com/4da96ef.jpg

 

 

http://i.imgur.com/Ly1FYay.jpg

 

 

 

http://i.imgur.com/cFUOBVJ.jpg

 

 

http://i.imgur.com/9uo6pte.jpg

 

Środek aktualnie

 

 

http://i.imgur.com/IjDglHp.jpg

 

 

 

( tuż po zakupie jakieś 2-3 tygodnie )
UWAGA Każde klikniecie na link grozi zhackowaniem płyty głównej :facepalm:


http://fs2.directupload.net/images/150921/ud9hb8v9.jpg

http://fs2.directupload.net/images/150921/kxdgfupa.jpg

http://fs2.directupload.net/images/150921/uw8qkpfr.jpg

http://fs2.directupload.net/images/150921/q4i6aue4.jpg

http://fs1.directupload.net/images/150921/6ecxoaot.jpg

http://fs2.directupload.net/images/150921/ssmijw2f.jpg

 

AKTUALNE FOTO

 

 

 

 

http://i.imgur.com/eqHdbq5.jpg

 

 

 

 

 

 

http://i.imgur.com/3xZLWSx.jpg

 

 

 

 

http://i.imgur.com/ROlgbMW.jpg

2016-2017

http://i.imgur.com/Pert7EX.jpg

 

 

 

 

 

 

http://i.imgur.com/LyAN2Vz.jpg

 

 

 

 

http://i.imgur.com/KdsEFcM.jpg

http://i.imgur.com/CjQHisN.jpg

 

http://i.imgur.com/eX9b4rr.jpg

2017

 

2018 

 

 

IMG_20180620_135247_749.jpg

received_625113974514703.jpeg

received_596521234040644.jpeg

received_612999669059467.jpeg

received_610871062605661.jpeg

 

Rok 2019 

 

received_2203066946673559.jpeg

SESYJKA 2019 ?

DSC09983.jpg

DSC09957-2.jpg

DSC09940-2.jpg

DSC09862.jpg

DSC09891-2.jpg

DSC09657.jpg

DSC00046.jpg

Edytowane przez SpierfolES
Aktualizacja tematu

Opublikowano

Grill fotoszopowany xd. Kupiłeś auto a za resztę dom oostawiłes?

Ładne ;)

Opublikowano

Gratuluję zakupu i niech się wozi ;)

Opublikowano
  • Autor

moje pierwsze rezanie to było powieszenie wanderbauma xD :banan::banan::banan:

Opublikowano

pierwsze rezanie to powieszenie wanderbauma
To widać, słychać i ... czuć :) Autko fajne a grill jeszcze fajniejszy. Najbardziej urzekła mnie ostatnia fotka, ta z ciemnym niebem. Pozdrawiam :naughty:
Opublikowano

Ubierać golasa :naughty:

Gratki i bezawaryjności :)

Opublikowano

Dyfuzora sobie nie dołożysz trzeba cały zderzak zmieniać (tył)

Powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o tych aluskach 18 cali w jednych et 37 w drugich et 35 (podobne do vossena )

mam pytanko czy profil opon 225 założę na szerokość felgi 8 czy bezpieczniej 235 ?

aktualnie mam 17 et 42 najprawdopodobniej szerokość 7.5 225 profil 50

czy będę mógł przy 225 lub 235 zastosować profil opony 45 czy 40 ?

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3AJ337%2018%22%22%208J%20ET37%205x112%22

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3A14253-3%2018%22%22%208J%20ET35%205x112%22

Opublikowano

Felgi fajne , ciekawe jak z wytrzymałością .

Opublikowano

Co myślicie o tych aluskach 18 cali w jednych et 37 w drugich et 35 (podobne do vossena )

mam pytanko czy profil opon 225 założę na szerokość felgi 8 czy bezpieczniej 235 ?

aktualnie mam 17 et 42 najprawdopodobniej szerokość 7.5 225 profil 50

czy będę mógł przy 225 lub 235 zastosować profil opony 45 czy 40 ?

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3AJ337%2018%22%22%208J%20ET37%205x112%22

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3A14253-3%2018%22%22%208J%20ET35%205x112%22

chłopie, ogarni te czcionki bo zachowujesz sie jak pokemon :facepalm:

Edytowane przez uszolek

Opublikowano

Jak już kupujesz nowe felgi to czy nie lepiej pomysleć o 19 .

Opublikowano

Napewno wygląd lepszy na 19 ale pytanie padło co do 18 powinny wejść ale czy mozesz zastosować taki profil opony przy 18 calach to nie wiem

Opublikowano

Co myślicie o tych aluskach 18 cali w jednych et 37 w drugich et 35 (podobne do vossena )

mam pytanko czy profil opon 225 założę na szerokość felgi 8 czy bezpieczniej 235 ?

aktualnie mam 17 et 42 najprawdopodobniej szerokość 7.5 225 profil 50

czy będę mógł przy 225 lub 235 zastosować profil opony 45 czy 40 ?

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3AJ337%2018%22%22%208J%20ET37%205x112%22

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3A14253-3%2018%22%22%208J%20ET35%205x112%22

Ja tam latam na 245/40/18 i jest gites. Według producenta 235 wogóle nie są przewidziane do tego modelu.

Opublikowano

Ja mam na 19 235x35 i uwierz mi że lepiej się zachowują niż 245x35 opony to pirelli nero te i te .

Opublikowano

Co Ty z tą czcionką .

Opublikowano
  • Autor

a wiec tak te 18 co są w linkach powinny podejść tylko czy założę 225 czy lepiej 235 szerokość opony na nie

oraz kolejne powtarzam się czy da rade profil 45 ?

zawieszenie mam fabryczne sportowe 1BE 20mm

Opublikowano

ori audi ładuje 245/40 i możesz wsadzić 225/45 (niewielkie przekłamanie). tylko pytanie po co??? tymi 5ma mm komfortu chłopie nie poprawisz a wygląd koła zepsujesz. ja mam zimę 18" 245/40 i miałem 255/35 lato na 19" i szczerze mówie Ci żadnej różnicy nie czułem

Opublikowano

ori audi ładuje 245/40 i możesz wsadzić 225/45 (niewielkie przekłamanie). tylko pytanie po co??? tymi 5ma mm komfortu chłopie nie poprawisz a wygląd koła zepsujesz. ja mam zimę 18" 245/40 i miałem 255/35 lato na 19" i szczerze mówie Ci żadnej różnicy nie czułem

Zacznijmy od tego ze druga cyfra w wymiarach opony tj wysokość profilu to NIE jest wysokość w mm a wysokość wyrażona w procentach szerokości opony więc:

245 * 40% = 98mm

225 * 45% = 101,25mm

więc różnica w wysokości to tylko 3,25mm :wink: i nie będzie to tak widoczne, raczej będzie widać, że opona jest naciągnięta delikatnie na feldze.

Opublikowano

ori audi ładuje 245/40 i możesz wsadzić 225/45 (niewielkie przekłamanie). tylko pytanie po co??? tymi 5ma mm komfortu chłopie nie poprawisz a wygląd koła zepsujesz. ja mam zimę 18" 245/40 i miałem 255/35 lato na 19" i szczerze mówie Ci żadnej różnicy nie czułem

Zacznijmy od tego ze druga cyfra w wymiarach opony tj wysokość profilu to NIE jest wysokość w mm a wysokość wyrażona w procentach szerokości opony więc:

245 * 40% = 98mm

225 * 45% = 101,25mm

więc różnica w wysokości to tylko 3,25mm :wink: i nie będzie to tak widoczne, raczej będzie widać, że opona jest naciągnięta delikatnie na feldze.

nie gadaj, że nie będzie widoczne. wcześniej miałem opone 255/35 a teraz 225/40. i mimo małego naciągu jest balon. dwa ostatnio popatrzyłem na te moje 225/40 i miałem okazje zobaczyć koło 20" z oponą 245/30 i wizualnie była różnica że się za głowę zlapałem na jakim balonie jeżdżę. ale to juz zupełnie inna bajka :wink:

Opublikowano

Jeszcze trzeba brać pod uwagę szerokość felgi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.