Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze mnie będzie zastanawiać jak można pakować tyle kasy w auto z mizernym setupem - np. FWD + Multitronic

zawsze mnie będzie zastanawiać ile można ciągle pisać o tym samym. tak, już wszyscy wiemy, że kochasz swoje 2.0TFSI i nienawidzisz diesla. tak, wszyscy wiemy, że FWD to shit ;)

czekam na dalsze mody, zapowiada się grubo :kox:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Nie kocham 2.0 TFSI, bo nie ma tu nic do kochania. Są lepsze silniki, np. 4.0 TFSI.

A "zakochanie" to w aucie widzę może prowadzić do pomysłów swapa na 3.0 TDI i Quattro - co jest totalnie irracjonalne. Zrozumiałbym jeszcze, że ktoś robi swap na jakąś "grubą" jednostkę.

A forum nie traktuje jak kółka różańcowego, gdzie większość tylko bezpłciowo wyraża ohy i ahy.

Opublikowano
  • Autor

Komornik 3.0 tdi dobrze zrobiony wydyma seryjne rs wiec to gruba jednostka jesli wiesz jak się zabrać za to :-)

Edytowane przez SpierfolES

Opublikowano

Seryjne RS co? RS4?

Jakim kosztem "dobrze zrobiony"?

Bo tak samo można dalej i RS4 robić.

Opublikowano
  • Autor

Zbytnio duzo nie trzeba robić coler duzy turbo hybryda i oczywiście dobry program i masz 400 kuca ponad a z tymi niutami względem rs to masz 450 do 750 start jak z procy. Czyli nie zbyt duzym kosztem robisz osiągi lepsze na starcie niz rs a porownywalne przy duzych predkosciach. A robiac rs silnik to same koszta silnika od hu większe. 3.0 ma zarabisty potencjał

Opublikowano

Zarąbisty potencjał to ma 3.0, ale TFSI.

Koło kompresora, korekta programu i robisz 450KM.

Niutem samym auto wcale nie jedzie (było na forum małe porównanie 2.0 TFSI i 3.0 TDI - oba w okolicach 300KM).

Opublikowano

Tutaj takie male porownanie, nie a4 ale prawie to samo :)

Opublikowano
  • Autor

Tu masz na wyzszych predkosciach a od zera co nagrywać to czerwone a rs na drugim filmie chyba haha

Opublikowano

4.2 to nie jest jakiś super silnik, a z modów to tam można kompresor wrzucić - ale koszty na pewno spore. To RS5 jest na pewno sporo cięższe.

Opublikowano
  • Autor

Jak by nie było masz racje tylko zrobienie rakiety z 3.0 pod rs jest mozliwe i frajda ogromna. Będę musiał umyć złomka i foty wrzucić jak wrócę zderzak powinien wyglądać spoko z tymi dużymi kratkami wlotowymi :-) muzyka się poprawiła dzięki navi głośników nie ma co zmieniać ewentualnie wygluszenie jakas tuba delikatna i miodzio :-) czekam na mapy 2016 jeszcze nom i ten chip doczekać się nie idzie.

Opublikowano

ale jaki to ma sens tak modzić 3.0

Przeciez to za duże obciążenie dla wszystkich podzespołów. Lepiej juz kupić RS5 ale przynajmniej sie nie rozklekota bo jest przystosowane fabrycznie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ale jaki to ma sens tak modzić 3.0

Przeciez to za duże obciążenie dla wszystkich podzespołów. Lepiej juz kupić RS5 ale przynajmniej sie nie rozklekota bo jest przystosowane fabrycznie

to masz odp kupujesz rs zeby sobie poszaleć ? czy po to zeby nabijac km jak TIR

modzisz 3.0 tdi kładziesz kase w auto wymieniasz zeby nabijac po 100 rocznie to nieopłacalne tego typu auta to już dla fanu bardziej dla własnej satysfakcji

TAK WYGLĄDAJĄ BOCZKI DRZWI

7vCApox.jpg

KIERA S-LINE PRZEDLIFT + MANETKI ( DZISIAJ WYMIENIONA )

FUVkBgt.jpg

obcierka zderzaka Dokumentacja

cnnnPBE.jpg

BRAZZERS ;-)

cpV6y3j.jpg

Chmielno :-) pogoda kijowa więc i tak upierdylony

MUJLp4T.jpg

AKTUALNIE WGRANIE MAP 2016

WYGŁUSZENIE DRZWI

ZDERZAK RIEGER PRZÓD BARDZIEJ JAK Z RS5

OKLEJENIE PO SPRZEDANIU NAWI 3G HIGH ELEMENTÓW AUTA I SZYBY

Opublikowano

śliczny, ale szkoda trawnika :facepalm:

Opublikowano

Widze Ze cały czas coś się dzieje ja jutro wracam do pl więc muszę zajechać do CB w next tyg pzdr

Opublikowano
  • Autor

W next tygodniu dalej auto odstawione a ja w delegacji będę ewentualnie ten week lub next ale chyba night drivers Kaszuby są to sobie smigne xD

Opublikowano

W ten weekend odpada bo będę koserwował podwozie i montować wydech od S4 a gdzie ten zlocik?

Opublikowano
  • Autor

Chyba w kartuzach xD i smigamy na objazdowke troche aut się zbiera ze 300 mogę wpaść do ciebie :-) zalukac pozdro

KoQdlw5.jpg

Jutro odstawiam fure na zmianę zderzaka ciekaw jestem czy to zda egzamin

Opublikowano

ile kosztuje wymiana oleju w skrzyni?

Opublikowano
  • Autor

Oleju hymm chyba 500 albo 600 placiłem

Co wpadło malowanie chłodnicy i intercoolera na czarny plus zalozona nowa osłona a w trakcie chip i malowanie logo audi zderzaka rieger i podkładki pod rablice tył wpada w next tygodniu :-) później dodam foto na dprzedaz nawi 3g high cena 1500 bez światłowodów

Opublikowano

Coś ten chip topornie u CB idzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.