Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paulus108

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paulus108

  1. dzieki za info. tez mnie czeka wymiana ale dopiero za 10.000 km. ps. a olej kupowales sam czy mial mechanik?
  2. Ostatnie spalanie - tylko miasto i glownie krotkie odcinki - 11,5 litra. Jak na wazacy poltorej tony samochod klasy sredniej z silnikiem 160 konnym i automatem chyba nie tak zle.
  3. No dokladnie :-) zastanawiam sie czy to metalik czy lakier perlowy? Bo po vinie z serwisu Audi zczytanym jest napisane ze: "Lava Grey, pearl effect" to wtedy by sie zgadzalo jak piszesz ze to kolor - kameleon :-) w roznych odcieniach swiatla ma rozne barwy, jak perla hehe ;-)
  4. czesc. jak po latach oceniasz jakosc Audi?
  5. Bardzo ladne auto, choc wole pelna tapicerke bezowa albo czarna. Gdzie Ci sie udalo kupic taka slicznotke?
  6. Piekne auto. Kolego a jak oceniasz Audi vs Golf co do jakosci auta?
  7. Bardzo ladne auto ale cos sie stalo ze zdjeciami na 1 stronie...
  8. Piekne auto :-)
  9. Bardzo mi sie podoba w A5 to ze drzwi nie maja ramek. Super auto!
  10. Piekne auto i jak ja widze z Trojmiasta - gdzie je serwisujesz bo tez gdzies musze moje zaczac :-)
  11. Wspaniale auto! :-) Jak kiedys nie bede musial miec auto rodzinnego to tez sobie takie kupie :-)
  12. piekne auto choc ja wole grill z chromem :-)
  13. Czesc, jak tam po Tatowoz sie sprawuje przez ten czas od kiedy go uzytkujesz?
  14. A6 C5 moim zdaniem ma szanse w niedlugim czasie zajac miejsce slynnego Mercedesa W124 - bo jest ladne, klasyczne i chyba jako ostatnie AUDI ma jeszcze w miare prosta budowe bez mnostwa elektronicznych bajerow.
  15. Piekne C6. Tez szukalem i szukalem... i nie udalo mi sie znalezc. Gratulacje ze Tobie sie udalo :-)
  16. bardzo fajne auto :-) napisz ile silnik spala paliwa?
  17. Swietne auto. ale pewnie te 300 rumakow potrafi niezle spalic benzynki?
  18. Piekna A6tka :-) Gratuluje swietnego auta.
  19. piekne auto :-) ps. czym konserwujesz skore?
  20. paulus108 odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A8/S8
    A8 mimo juz kilku lat na karku ciagle wyglada jak nowe i bardzo drogie auto. GRatuluje fajnego auta :-)
  21. i jak tam sie maszyna sprawuje?
  22. Audi bije Porsche... ale i tak wszystko zostaje w rodzinie... VAG.
  23. Piekne Q5 :-) Sam szukalem kiedys ale nie udalo sie znalezc nic sensownego. Niech sie sprawuje dobrze!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.