Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D2, czyli drugi większy brat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Chciałbym Wam przedstawić nowy nabytek mojego brata, czyli Audi A8 D2 z 1995r. 4.2 quattro benz/gaz silnik o oznaczeniu ABZ.

Z wyposażenia to tak z grubsza:

- szyberdach + solar,

- fotele skóra,

- elektryka przednich foteli,

- podgrzewanie foteli przednich.

- gaz sekwencja + butla w bagażniku (kończy się homologacja, więc przy wymianie wezmę butle w koło),

- zmieniarka 6cd w bagażniku (gra bardzo przyjemnie,

- elektryczna roleta tył,

- przód zmieniony na lifta + xenon,

- alu 18'' + opony zimowe 16'',

- skrzynia automat 4-biegowy,

Więcej nie pamiętam.

Jest trochę dupereli do ogarnięcia. Na pierwszy ogień idzie rozrząd + filtry i oliwa, termostat + płyn chłodniczy.

Trochę mokro jest pod dywanikami, nie działa tempomat (tutaj nie wiem co może być :( ), oraz centralny zamek tylko z kluczyka działa.

Na razie tylko 1 fotke

20160407_200114.jpg

Edytowane przez Matejus_93

Opublikowano

czekamy na więcej zdjęc :)

Opublikowano

Do wymiany te grille na oryginalne, tempomat może np nie działać jak uszkodzony jest czujnik sprzęgła , trzeba podlaczyc vcdsa i popatrzeć

Edytowane przez rav85

Opublikowano
  • Autor

Do wymiany te grille na oryginalne, tempomat może np nie działać jak uszkodzony jest czujnik sprzęgła , trzebavpodlaczyc cuda i popatrzeć

Grille na pewno będą zmieniane :) Najpierw trochę mechanikę ogarniemy, a potem będziemy działać z wyglądem.

kilka nowych fotek

20160408_170035.jpg
20160408_170105.jpg
20160408_170115.jpg
20160408_170125.jpg
Opublikowano

Troche trzeba go dopieścić i gablota bedzie lux - sam szukam takiej a8/s8 w tej budzie

Opublikowano

tempomat to pewnie przez sterownik, czesto padaly, taki hellowski

wode tez mam u siebie, na razie obserwuje :)

szkoda ze pyska liftowego dostala od kogos ale felga pasi nawet, szerokosci

Opublikowano

Fajna sztuka, dopieścić i będzie kox ;) Ciągle zastanawiają mnie te lampy z przodu. Wiele poliftowych jakie oglądałem w ogłoszeniach miały takie jak powinny oraz takie na soczewce jaka jest u Ciebie. To nie jest zamiennik DEPO ?

Opublikowano
  • Autor

Fajna sztuka, dopieścić i będzie kox ;) Ciągle zastanawiają mnie te lampy z przodu. Wiele poliftowych jakie oglądałem w ogłoszeniach miały takie jak powinny oraz takie na soczewce jaka jest u Ciebie. To nie jest zamiennik DEPO ?

Szczerze nie patrzałem jeszcze jaka to marka. Poprzedni właściciel już kupił ją z takim przodem.

W tym tygodniu, przy dobrych wiatrach do audi wpadnie:

- kpl rozrząd,

- nowa pompa wody,

- filtry + olej,

- termostat + płyn,

- wszystkie wahacze przód,

- przegląd gazu, bo przy wyższych obrotach przełącza na PB.

Opublikowano

w polifcie byly dwa typy lamp

valeo jak na fotkach kolegi, na soczewce podobne do tych b5 lift

oraz drugie nie wiem jakiej marki, z xenonem plus, takie pasiaste bez soczewki - taki inny typ bixa

maxresdefault.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

i jak tam sie maszyna sprawuje?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak ja kocham te samochody :D piękna sprawa, sam się przy wiośnie rozglądam za takim bo to nie ma co się zastanawiać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.