Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Delta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Delta

  1. Witam, chciał bym podziękować, bardzo przydatny temat, dobrze wytłumaczone i pokazane. Dziś na podstawie tego posta zrobiłem pompę w 1.8 ADR i w sumie to przez przypadek okazało się że pompka tej samej firmy co w poście i u mnie zawitała Dzięki jeszcze raz, Pozdrawiam
  2. ale przyznać trzeba że autko trochę hmmm nietypowe?
  3. jak ja kocham te samochody piękna sprawa, sam się przy wiośnie rozglądam za takim bo to nie ma co się zastanawiać
  4. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy naprawie pompki w sposób taki jak w temacie to służę pomocą i poradą
  5. powiem szczerze że po 2 latach jeżdżenia 1.8 125kM to już to mnie nudzi i chce się więcej kuni także 1.6 to jak dla mnie o wiele za mało dla kombiaka :/ aaale każdy jeździ czym chce
  6. ładny środek i co mnie dziwi że Janusze handlarze nie poskąpili nawet klucza do kół? rzadkie widoki
  7. magicy są wszędzie, abyś nie trafił na tych początkujących bo różni bywa haha ładny kolorek ale te S4 coś mi nie pasuje do diesela, ale to tylko moje zdanie koła większe zrobią straszną robotę w wyglądzie
  8. no w sumie tak, na początku też myślałem że to uszczelka bije ale nie wywalało płynu ze zbiorniczka i wgl nie było żadnych podstaw żeby było to to. Dzięki, więc czeka mnie wymianka
  9. Witam. od pewnego czasu ubywa mi płynu z chłodnicy, przepatrzyłem cały układ i okazało się że to chyba najgorsze co może być, cieknie centralnie z prawego boku chłodnicy. Da się to jakoś naprawić, załatać? widziałem jakieś proszki które się wsypuje do płynu i uszczelniają ale kolega mi już odradził bo można biedy narobić sobie tym. Jakieś pomysły?
  10. w chełmie coś jest ale nie wiem jak się nazywa
  11. właśnie zauważyłem aledrogo itd nic nie pomaga, może znajde jakiegoś rozbitka albo spalony jakiś to wyłuskam w dobrym pieniądzu chociaż też w to wątpię
  12. tak też właśnie coś czułem :/
  13. a podłożę się pod temat, kupiłem błotniki litf i chce je do przedlifta wsadzić ale problem z listwą środkową bo w liftach jest szeroka da się to zrobić tak żeby było git? trzeba wsadzać w całe auto listwy szerokie czy bez lipy wejdzie wąska w ten błotnik?
  14. witam! podczepię się po temat. kupiłem ostatnio błotniki poliftowe do przedlifta. i problem taki że listwa środkowa jest właśnie szeroka w tych błotnikach da radę bez problemu zmienić ją na tą wąską? czy w całym aucie trzeba zmieniać na te szerokie?
  15. powinno się je dać odkręcić śrubkami małymi, mikrostyk kosztuje jakies 6zł także nie ma problemu w dokupieniu
  16. też mi się wydaje że to mikrostyk u Ciebie
  17. oo i fajnie, a tako jeśli chodzi o utrzymanie, naprawy itd? dużo kosztują więcej od B5 np? z Gazem słyszałem że w 15 litrach się spokonie mieści i też jakbyście mogli coś powiedzieć o tym
  18. już jest wszystko git, pompka zrobiona i działa wszystko
  19. Witam! Mam w planach zakupić Audi A8 z silniczkiem 2.8 . Może mi ktoś coś o nim opowiedzieć? jak znosi gaz? jak się prezentuje itd? może ktoś mi go zechce wybić z głowy opowiadać, chętnie posłucham!
  20. Delta odpowiedział(a) na Delta temat w Audi A4 B5
    no właśnie, lepiej zrobić samemu bo tamto to chiński szit moim zdaniem
  21. Witam! wiele osób ma lusterka w kolorze chromu i tu pytanie, jak to malować? wystarczy spray w kolorze, podkład i tyle? a może jest taki plasti-lak?
  22. raczej przewodów, w pompce jako tako nie ma zbytnio gdzie być nieszczelności
  23. właśnie o to chodzi że ja mam taką na dwa wloty i te golfowe są mniejsze, ale coś się zaradzi git Panowie wsadzony silniczek z wirnikiem z pompki golfa 3 i jak narazie śmiga Mocno przydatne wskazówki, dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.