-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Nie ma sie co dziwić pewnie lepiej słuchać niz żony czasami hehe a tak z ciekawości ubezpieczenie wyjdzie jak? Bo zniżki pewnie masz full. Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
No na moc napewno lepiej turbo. A jak wyglada "potliwość" w v8 bo v6 lubią gdzieś pokazać olej Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
Ten system "go home" [emoji14] wiesz jak masz zrobiony? Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Jest świetna! ! Juz wiem ze to będzie moje następne auto!! Moze nie s6 ale starczy mi a6 byle jeden właściwy silnik tam był. 4.2!!!! Dźwięk v8 to robi robotę co? Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
-
jasność swiecenia zegara doładowania Boost
poprawiony
-
jasność swiecenia zegara doładowania Boost
Może ktoś ma ten wskaźnik u sb i może coś powiedzieć czy nie będzie zbyt raził. Nie przepadam jak swieci mi wszystkim po oczach w aucie. Tu link do aukcji http://allegro.pl/wskaznik-doladowania-turbo-boost-autogauge-smoke-i6639055947.html A tu zdjęcie środka zeby było wiadomo ocb.
-
A4 1.8T ANB Q
ładna sztuka miałbyś jakąś fotke jak auto wyglądało na tych kołach przed glebą>> bo u sb raczej nie planuje nic w dół a koło jest GIT !!!
-
[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik
haha no tak ja narazie tych taborecików nie wywalam chciałbym wrzucic jakiś daszek na tylnią klape moglibyście cos polecic. Bo tylny zderzak bd malowany(chyba ze kupie w takim kolorze) i przy okazji prysnołbym i lotke
-
[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik
Witam. W końcu udało mi sie pstryknąć kilka fotek. Auto oglądniete z kazdej strony wymacane przepatrzone i narazie jest git jest oczywiscie kilka niedociagniec ale to wszystko w swoim czasie, ale wydaje mi sie ze na ten rok jest naprawde dobrze. A teraz z czym mamy doczynienia: Rok- 2000 silnik- 1.8t 132kw AJL (narazie bedzie seria, chodź apetyt jest na więcej ) kolor- LZ9W WYPOSAŻENIE ABS NAVI SUBUFER ZMIENIARKA BOSE CZARNA PODSUFITKA PODŚWIETLANIE NÓG PODŚWIETLANIE KÓŁKA NAWIEWU 4X EL SZYB + lusterka DOMYKANIE SZYB Z PILOTA ELEKTRYCZNE FOTELE RECARO KLIMATRONIK PEŁNY FIS DEKORY SZCZOTKOWANE ALU CHROM RELINGI I OBRAMOWKI SZYB ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY NIE OGRINALNY ALE DZIAŁA WIĘC ZOSTAJE. do tego przepustnica na linke zawieszenie 1be. w zestawie koła te teraz to zimowe drugi komplet orginalnych tez 16 w garazu. napewno nie wpisałem wszystkiego ale cóż. No to fotki: OCZYWIŚCIE NIGDY NIE UŻYTE OPONA ROCZNIK 2000 pierwsze zabawy z lakierem dopiero będę sie edukował! I z młodszą Aldonką Auto jeszcze jeździ na Castrolu 5w40 poczytałem kilka tematów i przy wymianie będzie juz MOTUL . Technicznie nie jest najgorzej do zrobinia któraś poduszka, parkingowe obrysowania na zderzakach, Fis do naprawy, Modów jakiś okropnych nie będzie przerabiałem GLEBY i szczerze mam dość hehe Ma być zadbane autko i to mi wystarczy, cos napewno wpadnie ale to z czasem. To teraz opinie i besztanie heh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Prawdopodobnie bede posiadaczem a4 od piątku także do nastepnego postu