Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W końcu udało mi sie pstryknąć kilka fotek. Auto oglądniete z kazdej strony wymacane przepatrzone i narazie jest git :thumbup: jest oczywiscie kilka niedociagniec ale to wszystko w swoim czasie, ale wydaje mi sie ze na ten rok jest naprawde dobrze.

A teraz z czym mamy doczynienia:

Rok- 2000

silnik- 1.8t 132kw AJL :cool: (narazie bedzie seria, chodź apetyt jest na więcej )

kolor- LZ9W

WYPOSAŻENIE

ABS

NAVI SUBUFER ZMIENIARKA

BOSE

CZARNA PODSUFITKA

PODŚWIETLANIE NÓG

PODŚWIETLANIE KÓŁKA NAWIEWU

4X EL SZYB + lusterka

DOMYKANIE SZYB Z PILOTA

ELEKTRYCZNE FOTELE RECARO :buhaha:

KLIMATRONIK

PEŁNY FIS

DEKORY SZCZOTKOWANE ALU

CHROM RELINGI I OBRAMOWKI SZYB

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY NIE OGRINALNY ALE DZIAŁA WIĘC ZOSTAJE.

do tego przepustnica na linke zawieszenie 1be. w zestawie koła te teraz to zimowe drugi komplet orginalnych tez 16 w garazu.

napewno nie wpisałem wszystkiego ale cóż.

No to fotki:

8ec1b7b6b27a4881med.jpg

a3d146472846635fmed.jpg

6cc247c3ff6ca334med.jpg

bd99ebacb1552bbemed.jpg

cdf4b314e3993fd2med.jpg

e07d6f57a1033663med.jpg

ae5a3af5b973bffbmed.jpg

deab273e195094c8med.jpg

dc15ccacdb0e032amed.jpg

7aea791a877193cemed.jpg

9dadd595d6fbae38med.jpg

OCZYWIŚCIE NIGDY NIE UŻYTE OPONA ROCZNIK 2000

e1dc0f353695c9c8med.jpg

f0cdf6613d09ebe5med.jpg

pierwsze zabawy z lakierem dopiero będę sie edukował! :facepalm:

0960609b1f0ab6d1med.jpg

I z młodszą Aldonką

fbd9ca1318b83efemed.jpg

Auto jeszcze jeździ na Castrolu 5w40 poczytałem kilka tematów i przy wymianie będzie juz MOTUL . Technicznie nie jest najgorzej do zrobinia któraś poduszka, parkingowe obrysowania na zderzakach, Fis do naprawy,

Modów jakiś okropnych nie będzie przerabiałem GLEBY i szczerze mam dość :slina: hehe

Ma być zadbane autko i to mi wystarczy, cos napewno wpadnie ale to z czasem.

To teraz opinie i besztanie heh :D

Opublikowano

ładna audi i w dodatku ajl ale środka to pozazdrościć ci kolego

Opublikowano

Ładna sztuka i zdrowa :wink: powodzenia :thumbup1:

Opublikowano

ładna, zazdroszczę foteli ; )

Opublikowano

Każdy zazdrości recaro, a mi tak ciągle chodzi po głowie wywalenie ich :grin:

Opublikowano

Każdy zazdrości recaro, a mi tak ciągle chodzi po głowie wywalenie ich :grin:

daj znać który śmietnik :kox:

Opublikowano

Każdy zazdrości recaro, a mi tak ciągle chodzi po głowie wywalenie ich :grin:

daj znać który śmietnik :kox:
Hahahahah pozamiatał [emoji2]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Każdy zazdrości recaro, a mi tak ciągle chodzi po głowie wywalenie ich :grin:

ja swoje sprzedałem:D

fajna furka

Opublikowano
  • Autor

haha no tak :D ja narazie tych taborecików nie wywalam ;) chciałbym wrzucic jakiś daszek na tylnią klape moglibyście cos polecic. Bo tylny zderzak bd malowany(chyba ze kupie w takim kolorze) i przy okazji prysnołbym i lotke :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ładny środek i co mnie dziwi że Janusze handlarze nie poskąpili nawet klucza do kół? :o rzadkie widoki :D

Opublikowano

haha no tak :D ja narazie tych taborecików nie wywalam ;) chciałbym wrzucic jakiś daszek na tylnią klape moglibyście cos polecic. Bo tylny zderzak bd malowany(chyba ze kupie w takim kolorze) i przy okazji prysnołbym i lotke :)

Co ze zderzakiem nie tak?, bo jak coś mam od swojej serię lz9w w całkiem dobrym stanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.