-
[B5 ADR] silberring - gewöhnlicher Audi
Nie prościej korzystać z przeglądarki? Kiedyś korzystałem ale tak jest jakoś wygodniej, bardziej przejrzyście ;oWysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] silberring - gewöhnlicher Audi
Kurdeee no i znowu 3/4 zdjęć nie widzę.. powiedzcie mi czy wy też tak macie używając Tapatalka ? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
Masz rację, koła zostaw normalne ale reszta malych rzeczy typu grill i ramki muszą być czarne Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie [emoji14] Ale to nie 1.9tdi, tylko 1.8T porobione na 300ps i w quattro więc moim zdaniem pakiet s w niczym by tu nie ujmował tylko dodał uroku.Chociaż z drugiej strony troche Cię rozumiem bo sam bym też tego pakietu nie założył do siebie +1Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Poodoba mi się ta sztukaaa ! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Sprzedajesz ? ;ooo jak bym miał już taką sumę to bym się nie zastanawiał Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
centralny nie otwiera bagażnika
Ja miałem taką sytuację i pomogło rozebranie okładziny na klapie wewn. i jest tam taki jakby rygiel, drut ktory trzeba lekko zagiac. Gdy zobaczysz to na własne oczy to zrozumiesz. Powodzenia Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie audi kupić?
Ja powiem tak, z pewnością jesteś w stanie kupić za tą kwote a4 b5 (wiem z własnego doświadczenia) w miare zadbanym stanie w którego nie będzie trzeba za wiele dokładać na start lecz jeżeli bedziesz już jechał oglądać jakąś sztukę too musisz to robić na prawde ostrożnie, najlepiej wziąć sobie kogoś do pomocy żeby nie wziąć pierwszego lepszego stupa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nextpeace obserwuje zawartość Muzyka w naszych autkach
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Kupiłem swoją a4 (od handlarza..) i były na niej klubowe ramki. Zajrzałem, zarejestrowałem się i tak zostałem nooo w ten oto sposob uzależniłem się od czytania forum i marka audi zostabie chyba ze mna na zawsze hehe ;D Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Moim zdaniem napis pasuje Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik
daj znać który śmietnik Hahahahah pozamiatał [emoji2] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Tylne lampy
Noo poniosło poniosło tego człowieka xdd, noo chyba właśnie tak musze zrobic jak mowisz Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Mam pytanie, czy ma ktoś może na sprzedaż samą tylko taką maskownice na lampy razem z kawałkiem wiazki i kostki jak jest pokazane na zdjeciu od kolego OLIVER ? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Ja juz kiedys widzialem B6 bez relingow, jest hmmm "ciekawie", napewno inaczej. Mozna by sprobowac bez, ale czym ladnie elegancko zaslepisz dziury? Przeciez sylikonu nie nayebie. Trzeba by prześledzić temat kolegi "wodz" w dziale B5 on jakoś to robił
-
Tylne lampy
Dziękuję za fotke i pomoc, w pewnym stopniu na pewno jakoś mi to pomoże lecz u mnie sytuacja wyglada o tyle dziwnie że nie mam żadnej kostki i ktoś narobił tam niezłego druciarstwa :/ Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Noo i tak to u mnie wygląda.. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Powieeem Ci, że łysooo też całkiem fajnie wygląda ;o widziałem takie rozwiązanie w B5 u naszego kolegi z forum ale w B6 chyba pierwszy raz i ja osobiście chyba bym tak zostawił Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Nextpeace
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta