-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Mała aktualizacja tematu ? Na wiosnę postanowiłem trochę odświeżyć front i pomalowałem grill oraz kratki zderzaka w czarny połysk - taka pierdoła, a cieszy ? Tutaj fotka z projektem ziomka (Fanpage: Seat Cordoba Hustler69TV by efebese) Wyciąłem też zaślepkę na USB w radiu w taki sposób, żeby po włożeniu pendrive nie było dookoła japy - to chyba mod stulecia ? W końcu zamówiłem dystanse na przód - 15mm - oczywiście z Dystomu ? Teraz spasowanie na froncie wygląda tak Jestem mega zadowolony, bo niby to tylko dystans, ale dał naprawdę dużo ?
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Felgi dostały fejkowe nalypko-dekielki Porsche Zaliczyłem mój pierwszy zlot, już nie jako widz, ale jako uczestnik - VAG FEST 3 organizowany przez VAG Szydłowiec A tutaj kilka fotek z projektem mojego dobrego ziomka
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Zależało mi na surowym i prostym wyglądzie, właśnie dlatego końcówki są tej samej długości i dlatego też kupiłem zwykła rurę, a nie gotowce. Nie będę ukrywał, że inspirowałem się ex Puchałkę Owszem, robiłem przymiarki z lewą końcówką schowaną o 0.5cm względem prawej (tak jak to było w oryginalnych końcówkach 1.8T), ale nie spodobał mi się taki wygląd
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
80mm Tylko taką fotkę jeszcze mam
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Końcówki wspawane. Jest tak jak to sobie ubzdurałem
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Dopiero dziś znalazłem czas na dłuższe posiedzenie przy Suce, a miało być "jutro"... Tył już zrobiony Uprzedzając pytania - to na budzie to krople wody
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Dzięki Enczu za propozycję, ale będę z moim ziomkiem ogarniał temat odbojów, bo on też kmini do swojego projektu Za klocki przód dałem 130zł, a za tarcze 312mm dałem 240zł - tak jak wcześniej było w temacie - Ferodo. Jeżeli chodzi o jarzma to ja mam akurat z Audi TT, bo też pasują z aut na płycie podłogowej Golfa MK4. Jarzma wyrwałem za 150 zeta, bo koleś wiedział co sprzedaje Były w mojej mieścince, więc mogłem je pomacać i zobaczyć w jakim są stanie, no i nie musiałem bulić za przesyłkę, dlatego nie miałem oporów co do ceny. Łap temat odnośnie tych jarzm, gdzie masz w których modelach i przy jakich silnikach wychodziły te jamrza 451. Osłona z 288mm wystarcza w zupełności tak jak piszesz, u mnie musiałem delikatnie ją poodginać i tarcza wlazła elegancko
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Nawet jak dam odboje to urwę z centa i to wszystko... Żeby zejść niżej musiałbym trzymać auto gdzieś na ulicy jakieś kilkaset metrów od domu, bo do siebie na osiedle wtedy nie wjadę najzwyczajniej Już nie mówię o tym, że nie dojadę w kluczowe dla mnie miejsca w mojej mieścinie. Może sezon 2k18 przyniesie jakieś zmiany, bo w tym roku mają zostać wykonane remonty ulic i sytuacja może zaczać sprzyjać większej glebie. Tu nie chodzi o to, że nie chcę zejść niżej, tylko o to, że nie mogę...
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Hahahahaha! To już mam zamawiać te miski olejowe dla Was? xD Bo dojechać do mnie nie dojedziecie A tak serio to będę kminił coś z odbojami, porobię teściki i prawdopodobnie wtedy przód wystawię w końcu jak należy, żeby było tłusto Niżej nie zlezę raczej
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Wyrosłem już z rezania kłatra w ośce xD Tak w ogóle to w końcu zabrałem się za heble. Na przodzie zawitało 312mm, które idealnie wypełnia moje przepiękne zimóweczki Jutro walka z tyłem
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Pax między chrześcijany w moim temacie! Po ryjach se dawać na PW xD
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Ramkę wyrwałem od chińczyka za 4 zł, a emblemat A4 został mi po wymianie klapy Co do hebli... Przy moim stylu jazdy myślę, że Ferodo mi w zupełności wystarczy Jednakowoż wszystko się okaże, gdy w końcu je zamontuje Edit: Gałka już na pokładzie. Chromowany pierścień, który był zniszczony odmalowałem w czarny połysk.
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Może w tym roku przód wypchnę xD
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Pobudki czysto estetyczne Po prostu bardziej mi się podoba od ori. Myślę, że odmłodzi wnętrze i wpasuje się w końcową wizję całego środka auta
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Wpadł kolejny fant - gałka z A4 B6