Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GorylTST

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mała aktualizacja tematu ? Na wiosnę postanowiłem trochę odświeżyć front i pomalowałem grill oraz kratki zderzaka w czarny połysk - taka pierdoła, a cieszy ? Tutaj fotka z projektem ziomka (Fanpage: Seat Cordoba Hustler69TV by efebese) Wyciąłem też zaślepkę na USB w radiu w taki sposób, żeby po włożeniu pendrive nie było dookoła japy - to chyba mod stulecia ? W końcu zamówiłem dystanse na przód - 15mm - oczywiście z Dystomu ? Teraz spasowanie na froncie wygląda tak Jestem mega zadowolony, bo niby to tylko dystans, ale dał naprawdę dużo ?
  2. Felgi dostały fejkowe nalypko-dekielki Porsche Zaliczyłem mój pierwszy zlot, już nie jako widz, ale jako uczestnik - VAG FEST 3 organizowany przez VAG Szydłowiec A tutaj kilka fotek z projektem mojego dobrego ziomka
  3. Zależało mi na surowym i prostym wyglądzie, właśnie dlatego końcówki są tej samej długości i dlatego też kupiłem zwykła rurę, a nie gotowce. Nie będę ukrywał, że inspirowałem się ex Puchałkę Owszem, robiłem przymiarki z lewą końcówką schowaną o 0.5cm względem prawej (tak jak to było w oryginalnych końcówkach 1.8T), ale nie spodobał mi się taki wygląd
  4. 80mm Tylko taką fotkę jeszcze mam
  5. Końcówki wspawane. Jest tak jak to sobie ubzdurałem
  6. Dopiero dziś znalazłem czas na dłuższe posiedzenie przy Suce, a miało być "jutro"... Tył już zrobiony Uprzedzając pytania - to na budzie to krople wody
  7. Dzięki Enczu za propozycję, ale będę z moim ziomkiem ogarniał temat odbojów, bo on też kmini do swojego projektu Za klocki przód dałem 130zł, a za tarcze 312mm dałem 240zł - tak jak wcześniej było w temacie - Ferodo. Jeżeli chodzi o jarzma to ja mam akurat z Audi TT, bo też pasują z aut na płycie podłogowej Golfa MK4. Jarzma wyrwałem za 150 zeta, bo koleś wiedział co sprzedaje Były w mojej mieścince, więc mogłem je pomacać i zobaczyć w jakim są stanie, no i nie musiałem bulić za przesyłkę, dlatego nie miałem oporów co do ceny. Łap temat odnośnie tych jarzm, gdzie masz w których modelach i przy jakich silnikach wychodziły te jamrza 451. Osłona z 288mm wystarcza w zupełności tak jak piszesz, u mnie musiałem delikatnie ją poodginać i tarcza wlazła elegancko
  8. Nawet jak dam odboje to urwę z centa i to wszystko... Żeby zejść niżej musiałbym trzymać auto gdzieś na ulicy jakieś kilkaset metrów od domu, bo do siebie na osiedle wtedy nie wjadę najzwyczajniej Już nie mówię o tym, że nie dojadę w kluczowe dla mnie miejsca w mojej mieścinie. Może sezon 2k18 przyniesie jakieś zmiany, bo w tym roku mają zostać wykonane remonty ulic i sytuacja może zaczać sprzyjać większej glebie. Tu nie chodzi o to, że nie chcę zejść niżej, tylko o to, że nie mogę...
  9. Hahahahaha! To już mam zamawiać te miski olejowe dla Was? xD Bo dojechać do mnie nie dojedziecie A tak serio to będę kminił coś z odbojami, porobię teściki i prawdopodobnie wtedy przód wystawię w końcu jak należy, żeby było tłusto Niżej nie zlezę raczej
  10. Wyrosłem już z rezania kłatra w ośce xD Tak w ogóle to w końcu zabrałem się za heble. Na przodzie zawitało 312mm, które idealnie wypełnia moje przepiękne zimóweczki Jutro walka z tyłem
  11. Pax między chrześcijany w moim temacie! Po ryjach se dawać na PW xD
  12. Ramkę wyrwałem od chińczyka za 4 zł, a emblemat A4 został mi po wymianie klapy Co do hebli... Przy moim stylu jazdy myślę, że Ferodo mi w zupełności wystarczy Jednakowoż wszystko się okaże, gdy w końcu je zamontuje Edit: Gałka już na pokładzie. Chromowany pierścień, który był zniszczony odmalowałem w czarny połysk.
  13. Może w tym roku przód wypchnę xD
  14. Pobudki czysto estetyczne Po prostu bardziej mi się podoba od ori. Myślę, że odmłodzi wnętrze i wpasuje się w końcową wizję całego środka auta
  15. Wpadł kolejny fant - gałka z A4 B6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.