Treść opublikowana przez GorylTST
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Mała aktualizacja tematu ? Na wiosnę postanowiłem trochę odświeżyć front i pomalowałem grill oraz kratki zderzaka w czarny połysk - taka pierdoła, a cieszy ? Tutaj fotka z projektem ziomka (Fanpage: Seat Cordoba Hustler69TV by efebese) Wyciąłem też zaślepkę na USB w radiu w taki sposób, żeby po włożeniu pendrive nie było dookoła japy - to chyba mod stulecia ? W końcu zamówiłem dystanse na przód - 15mm - oczywiście z Dystomu ? Teraz spasowanie na froncie wygląda tak Jestem mega zadowolony, bo niby to tylko dystans, ale dał naprawdę dużo ?
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Felgi dostały fejkowe nalypko-dekielki Porsche Zaliczyłem mój pierwszy zlot, już nie jako widz, ale jako uczestnik - VAG FEST 3 organizowany przez VAG Szydłowiec A tutaj kilka fotek z projektem mojego dobrego ziomka
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Zależało mi na surowym i prostym wyglądzie, właśnie dlatego końcówki są tej samej długości i dlatego też kupiłem zwykła rurę, a nie gotowce. Nie będę ukrywał, że inspirowałem się ex Puchałkę Owszem, robiłem przymiarki z lewą końcówką schowaną o 0.5cm względem prawej (tak jak to było w oryginalnych końcówkach 1.8T), ale nie spodobał mi się taki wygląd
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
80mm Tylko taką fotkę jeszcze mam
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Końcówki wspawane. Jest tak jak to sobie ubzdurałem
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Dopiero dziś znalazłem czas na dłuższe posiedzenie przy Suce, a miało być "jutro"... Tył już zrobiony Uprzedzając pytania - to na budzie to krople wody
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Dzięki Enczu za propozycję, ale będę z moim ziomkiem ogarniał temat odbojów, bo on też kmini do swojego projektu Za klocki przód dałem 130zł, a za tarcze 312mm dałem 240zł - tak jak wcześniej było w temacie - Ferodo. Jeżeli chodzi o jarzma to ja mam akurat z Audi TT, bo też pasują z aut na płycie podłogowej Golfa MK4. Jarzma wyrwałem za 150 zeta, bo koleś wiedział co sprzedaje Były w mojej mieścince, więc mogłem je pomacać i zobaczyć w jakim są stanie, no i nie musiałem bulić za przesyłkę, dlatego nie miałem oporów co do ceny. Łap temat odnośnie tych jarzm, gdzie masz w których modelach i przy jakich silnikach wychodziły te jamrza 451. Osłona z 288mm wystarcza w zupełności tak jak piszesz, u mnie musiałem delikatnie ją poodginać i tarcza wlazła elegancko
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Nawet jak dam odboje to urwę z centa i to wszystko... Żeby zejść niżej musiałbym trzymać auto gdzieś na ulicy jakieś kilkaset metrów od domu, bo do siebie na osiedle wtedy nie wjadę najzwyczajniej Już nie mówię o tym, że nie dojadę w kluczowe dla mnie miejsca w mojej mieścinie. Może sezon 2k18 przyniesie jakieś zmiany, bo w tym roku mają zostać wykonane remonty ulic i sytuacja może zaczać sprzyjać większej glebie. Tu nie chodzi o to, że nie chcę zejść niżej, tylko o to, że nie mogę...
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Hahahahaha! To już mam zamawiać te miski olejowe dla Was? xD Bo dojechać do mnie nie dojedziecie A tak serio to będę kminił coś z odbojami, porobię teściki i prawdopodobnie wtedy przód wystawię w końcu jak należy, żeby było tłusto Niżej nie zlezę raczej
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Wyrosłem już z rezania kłatra w ośce xD Tak w ogóle to w końcu zabrałem się za heble. Na przodzie zawitało 312mm, które idealnie wypełnia moje przepiękne zimóweczki Jutro walka z tyłem
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Pax między chrześcijany w moim temacie! Po ryjach se dawać na PW xD
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Ramkę wyrwałem od chińczyka za 4 zł, a emblemat A4 został mi po wymianie klapy Co do hebli... Przy moim stylu jazdy myślę, że Ferodo mi w zupełności wystarczy Jednakowoż wszystko się okaże, gdy w końcu je zamontuje Edit: Gałka już na pokładzie. Chromowany pierścień, który był zniszczony odmalowałem w czarny połysk.
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Może w tym roku przód wypchnę xD
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Pobudki czysto estetyczne Po prostu bardziej mi się podoba od ori. Myślę, że odmłodzi wnętrze i wpasuje się w końcową wizję całego środka auta
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Wpadł kolejny fant - gałka z A4 B6
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Jest w miarę komfortowy. Ma to swoje wady - tył jest dosyć miękki. Jeżeli chce się zejść niżej i mieć spasy to wypada odboje już ładować. W zakrętach fajnie trzyma w porównaniu do ori -20mm. Jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość to jestem zadowolony. No i plusem jest też to, że za cenę 1k ma się nowy produkt gotowy do założenia na auto
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Przyszła paka od @Wandej! Tarcze Ferodo (245mm tył i 312mm przód) oraz do tego klocki Ferodo Premier
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Coś tam jeździ czasami Sprawiłem sobie mały prezent i w końcu mam własne auto na półce Zakupiłem również rurę ⌀80, z której będę na wiosnę spawał nowe końcówki wydechu I najnowszy nabytek - jarzma 451 pod tarcze hamulcowe 312mm
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Siema! Dzięki za dobre słowo! Ja mam końcowy serię 1.8T tylko końcówki w miarę wypolerowane. Średnica każdej rurki to 50mm, a ich odległość od siebie (rozstaw) to jakieś 23-24 mm. Jeżeli chcesz kupić rozgałęzienie z jednej rury na dwie to zastanów się nad większymi średnicami trochę. Dla mnie 50mm to trochę mało i planuję to zmienić. Zobacz u kolegi Ślepego w jego temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14470-b5-1z-a4-tdi/on ma z tego co pamiętam 80mm i to idealnie pasuje do B5. Więcej niż 80 bym nie pchał, bo będzie to wyglądało komicznie.
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Dawno mnie tu nie było, więc czas na uzupełnienie tematu - głównie o zdjęcia, bo nowych modów póki co nie było Odwiedziłem też zakończenie sezonu organizowane przez VAG Ostrowiec i Nocne Spoty Starachowice Zimówki, które miałem w zeszłym roku przejął mój tata, a ja sprawiłem sobie zimowe ogumienie na moje ex-lato - AEZ Wave 16 Ostatnia fotka na letnim setupie Tu już na setupie zimowym, delikatnie podniesiona
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Ostatnio wysyp ciemnych B5 na kole z rantem Dobrze, że każdy ma inny rotor MAM MT1? Ładnie siadły. I tak jak Enczu pisał - dawaj parametry rolki
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Z tyłu lajtowo wchodzi to moje koło bez rolki - praktycznie nadkole ma grubość blachy. Z przodu koła nie wystawiłem właśnie przez "szerokie" nadkole... Rolowanie przednich nadkoli i dobór dystansów na przód zostawiam na następny rok
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Parę fotek, które ustrzeliłem
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
D*pa już wygląda tłusto
-
Czerwona perełka :)
Artec Turbo P w 19 calach kosztuje jednak swoje i jeżeli auto jest sprzedawane razem z felgami, to trzeba wziąć to pod uwagę