-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jednak kupiłem inne felgi do mojej a4 B8 - 19cali 7,5J et29. To teraz pytanie czy opony 225/40 czy 235/40 ???
-
pezet202 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Czekam w takim razie na opinie innych
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
A się zastanawiam bo mam możliwość kupienia felg 19 pompei 8J et 33 oponami 245/45/R19. Czy bedzie ok i nie będzie wystawać za nadkole?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
To ja będzie niższy profil to kupię 225/45. Z czasem też chce założyć sprężyny eibach -30
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Też właśnie myślałem czy do felg 19 cali mogę założyć opony 225/45 dla wygody. Bo profil 40 miałem w felgach 18cali i trochę mi brakowało komfortu. Moje felgi mają 19cali i 8,5J więc myślę czy opony kupić 225/45 czy 235/45
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Kolego a jakie opony do tego?
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Widze praca wre na całego przed zimą Bardzo dobrze dobry ten wheel gel +? Ja uzywam vampire liquid od adbl.
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Dzieki Panowie Fotke od tyłu zrobie jutro i umieszcze ;-)
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Pomocy - które zdjęcie zgłosić do kalendarza
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Wpadły nowe felgi na lato 18" 9J od Audi TT plus dystanse na przód 15mm a tył 25mm oraz opony 225/40 Dębica Presto UHP2 więc mamy lekki naciąg W końcu na pokładzie zawieszenie AP 40/30 Nowy rozrząd kompletny z pompą wody firma INA. Żarówki LED w halogeny. Do zawieszenia nowe odboje i osłony oraz nowe łączniki stabilizatora przód i tył.
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Troche mnie nie było gdyż kupiłem mieszkanie i trwały remonty no stop Ale już wszystko ogarnięte więc nadrabiam zaległości
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
No co Ty tyle rzeczy zrobiłem że szkoda by było :-)
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Hehe:-D to tak jak moje zawieszenie :-D 2 lata w piwnicy ale w końcu tydzien temu zamontowane :-)
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Już zamontowane? :-)