Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bjoern

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Możesz podrzucić nazwę specyfiku?
  2. bjoern odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nie lepiej bo tu nie chodzi o zmianę na taki sam, tylko na ostrzejszy z wolnossaka
  3. 1. Jakie byś srodkowe nie wsadził zamiast ori a masz ori końcowe to nie będzie głośno. Jak chcesz głośniejszy wydech ale znośny w trasie to wstaw po prostu rury zamiast środkowego, miałem tak i brzmi agresywniej a w trasie się da normalnie jechać choć oczywiście jest głośniej niż w serii 2. To jest też spoko opcja bo ma większą średnicę więc starczy na większą moc najlepiej z okolicy, żeby obejrzeć. Jeszcze możesz rozważyć wydech z S4 3. Bez owijania w bawełnę: Boosted Factory? Zamawiałem u nich 2 środkowe tłumiki eliptyczne wg swoich wyliczeń i jedyne co można się było przyczepić to, że siatka w środku była przyspawana zamiast zaciśnięta (gość, który mi robił resztę wydechu mówił, że to skraca trwałość - odpadnie i będzie dzwonić). U mnie śmigały 1,5 roku bez zarzutu aż sprzedałem auto
  4. Z tyłu dojdzie znaczek na klape i większe końcówy i zaraz będzie lepiej te lampy z tyłu może okleić najjaśniejszą folią? Takie "przeźroczyste" czarne się trochę gryzą z resztą czerni.
  5. Ale mi się temat zakurzył Auto jest na sprzedaż, w zeszłym roku przeszło kilka modyfikacji, jak kompletny remont zawiasu i cały wydech z nierdzewki oraz dwuetapowa korekta lakieru lecz obecnie jest na sprzedaż więc brakujące info w ogłoszeniu Używane Audi A4 - 27 000 PLN, 253 000 km, 2004 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Niebieski, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna+LPG, 210 KM, 1 781 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,
  6. Koła z przodu są specjalnie tak wystawione dystansem czy takie parametry mają po prostu? Jakbyś chciał je trochę schować a przy okazji poprawić prowadzenie w zakrętach to polecam acentryczne tuleje górnych wahaczy, wychodzi o 1' większy negatyw
  7. tak, od Ciebie chyba jeszcze tarcze oz sport
  8. pany zestaw tylny 330 na zacisku z t5 mi zaczął mega piszczeć po 1,5r jak się rozgrzeje i dohamowuje do zera. Co się mogło stać? Nic wizualnie nie widać złego, planuje rozebrać i poczyścić i nasmarować na nowo, na blaszki klocków smar ceramiczny?
  9. z tego co widać 2 posty wyżej to już jest
  10. błotniki są z przodu poszerzone czy o jaki mod chodzi?
  11. bjoern odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już odpisałem wyżej, zamiennik pasuje idealnie i da się go wsadzić do zwykłego zderzaka, że się porządnie trzyma i wygląda jak ori kamil-vag ile za te lampy? Pany orientuje się ktoś czy lotka ze sedana podejdzie do cabrio? A jeśli nie to jakaś inna lotka do cabrio?
  12. bjoern odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    montowałem u kumpla zamiennik do zwykłego, nie widać różnicy od ori
  13. bjoern odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od Regumu można normalnie kupić regenerowane, po prostu nie dostaniesz zwrotu kaucji bo nie oddasz swoich
  14. bjoern odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To w przypadku przegubu wewnętrznego, a jeśli nawet zewn. to nie przy takim minimalnym luzie Skoro to zewnętrzny to zakładaj śmiało, poza tym minimalny luz jest dopuszczalny
  15. bjoern odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co niby chcesz docinać i jaką fuszerę masz na myśli? Mogę Ci zrobić jak mam u siebie zrolowane (rolka do tego przeznaczona) a robiłem sam, jedyne co jest ucięte to 2cm plastikowego nadkola ze śrubką, która się przykręca w najwyższym punkcie błotnika. Jest ono zbędne bo bez tego i tak się elegancko nadkole trzyma i nic nie odstaje a zyskujemy ponad 0,5cm przestrzeni, co przy dużej glebie jest bardzo istotne. Jedyne co się mogę z Tobą zgodzić to, że jak ktoś nieumiejętnie się za to weźmie i będzie robił na pałę to może lakier na błotniku popękać, także trzeba podgrzewać albo robić w upale i z głową, nie za dużo naraz. p.s i przestać mylić nadkole z błotnikiem, nadkole to osłona plastik/szmata a błotnik to element karoserii, który rolujemy. p.s 2 to nie jest poszerzenie bo nie zyskujemy na szerokości błotnika, tylko zmieniamy jego wewnętrzny kształt z takiego |_ na taki |/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.