-
Marysin Wawerski Łukasz grupa vag ale nie tylko
koledzy a jakis namiar na łukasza:)?
-
Pomoc przy logach
WItam poszukuje kogos kto pomógłby mi przy logach i odczytał co jest nie tak z moim autem bo z opisu błedu sprawdziłem juz wszystko co mozliwe i albo jestem slepy albo padlo cos innego
-
bledy vcds i pomoc dziwne obroty
Witam mam mały problem w A4 B6 1,8t 163hp mianowicie po nagrzaniu się auta do 90 stopni zamiast obroty być 900 wskakują na 1000-1100 dodatkowo zapalił się check. Podpięty został pod kompa i wyskoczyły błędy : moduł kontroli jałowej RPM wyższe niż spodziewane ale to wiadomo spowodowane podwyższonymi obrotami natomiast drugi to rzad cylindrów 1, adaptacja mieszanki system za ubogi. Powiedzcie mi czym to może być spowodowane gdzie i czego mam szukać z góry wielkie dzięki dodam tylko ze ostatnio coś często mam wrażenie ze śmierdzi benzyna w środku
-
B6 163 hp 2002r złe obroty silnika i check pomocy!
Witam mam mały problem w A4 B6 1,8t 163hp mianowicie po nagrzaniu się auta do 90 stopni zamiast obroty być 900 wskakują na 1000-1100 dodatkowo zapalił się check. Podpięty został pod kompa i wyskoczyły błędy : moduł kontroli jałowej RPM wyższe niż spodziewane ale to wiadomo spowodowane podwyższonymi obrotami natomiast drugi to rzad cylindrów 1, adaptacja mieszanki system za ubogi. Powiedzcie mi czym to może być spowodowane gdzie i czego mam szukać z góry wielkie dzięki dodam tylko ze ostatnio coś często mam wrażenie ze śmierdzi benzyna w środku.
-
a4 b6 felgi z et 60?
Witam. Znalazłem kozackie felgi lecz maja et 60 wiec mam do was dwa pytania: czy wogole takie felgi 17 wejda mi na a4 czy nie beda bardzo gleboko schowane z goru dzieki za info
-
kupie kompletny zestaw
witam jak w temacie kupie kompletny zestaw do zgazowania swojego 1,8t 163 hp najepiej uzywke
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
hmmmm a cos z tego stylu? Tłumik TurboWorks 12 2,5" - 198,99 zł : Tuning z RPMotorsport.pl - Sklep Tuningowy
-
1,8t wydech 2,5 tłumiki na zamówienie czy uniwersalne?
Witam biorę się za podnoszenie mocy w swoim 1,8t b6 zacząłem budowę układu wydechowego 2,5 dp już mam wykonane w całości wszystkie rury zagięcia rozgałęzienia mocowania również pytanie jakich tłumików użyć czy kupić jakieś uniwersalne na 2,5 czy szukać kogoś kto wyspawa?
-
A4 b6 1,8t 163 hp budowa układu wydechowego 2,5
a jak uniwersalne puszki to jakie?
-
A4 b6 1,8t 163 hp budowa układu wydechowego 2,5
Witam. Biorę się na budowę 2,5 calowego układu wydechowego do swojej niuńki lecz mam parę pytań po pierwsze jakich tłumików użyć czy brać coś już gotowego jak tak to jakie firmy polecacie i jakie tłumiki (widziałem ze pare osób blało jakieś gotowe z allegro) czy samemu robić customowe 2 to czy wogole dawać środkowy czy sama rura (i jak to ma się do głośności )
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Witam. Biorę się na budowę 2,5 calowego układu wydechowego do swojej niuńki lecz mam parę pytań po pierwsze jakich tłumików użyć czy brać coś już gotowego jak tak to jakie firmy polecacie i jakie tłumiki (widziałem ze pare osób blało jakieś gotowe z allegro) czy samemu robić customowe 2 to czy wogole dawać środkowy czy sama rura (i jak to ma się do głośności )
-
KUpiłem koła jakie pierscienie centruące?
pierscienie zostwil sobie a sam nie wie czy 70 czy 73
-
KUpiłem koła jakie pierscienie centruące?
Witam kupiłem takie koła KOŁA AUDI 5x112 i 5x100 S-line CENA ZA KPL. OKAZJA (4004038970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jakie mam użyć do nich pierścienie centrujące może ktoś wie czy 70.1/57.1 czy 73.1/57.1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
https://www.facebook.com/events/211633642367279/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming zapraszam bedzie możłiwośc poznania sie
-
Garwolin i okolice spot........
https://www.facebook.com/events/211633642367279/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming
zelek87711
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta