Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na najbliższy spot ,,,,, parking Tesco godzina ,,,,,

:audi:

:evil:

pano7.jpg

Opublikowano
  • Autor

witam. jestem codziennie w garwolinie i widze ze przybylo A4 wiec moze jakis zlocik dla zapoznania sie mozna bybylo zrobic w garwolinie??? :audi:

hej. już kiedyś założyłem wątek spocik Garwolina i okolic i niestety nikogo nie było na forum :(

rozdałem kilka kaledarzyków i dalej nic...

Opublikowano
  • Autor

a konkretnie to skad jestes?

od Garwolina w stronę na Łuków.

Opublikowano

wiec nie ma chetnych zeby na zlocik w garwolinie ;(

Opublikowano
  • Autor

wiec nie ma chetnych zeby na zlocik w garwolinie ;(

kurde kolego trzeba napisać coś konkretnego :P np.gdzie kiedy i o której! wczoraj byłem na spociku w wawie, więc jak chcesz jechac np. z tydzień to daj znać.

ps. czy mi się wydaje czy masz założone dwa konta na forum?? :mysli:

Opublikowano

mam dwa ale jedno mi nie dzala.

mozna by sie spotkac w piatek(25.01) o 18.00 np: na parkingu na orlenie.

za tydzien tzn we wtorek ten spocik jest?

Opublikowano
  • Autor

mam dwa ale jedno mi nie dzala.

mozna by sie spotkac w piatek(25.01) o 18.00 np: na parkingu na orlenie.

za tydzien tzn we wtorek ten spocik jest?

spocik jest w każdy wtorek! :) no chyba że wypadną jakieś święta czy coś w tym rodzaju :gwizdanie: ale tak to nie ma opcji żeby nie było.

o 18-stej to nie za bardzo mi pasi ale o 20-stej to praktycznie każdego dnia.(prócz piątku-Determinator)

to powiedz które nie działa i się poprosi modów, admin o skasowanie ;)

Opublikowano
  • Autor

emilmuha dostałeś pw???

spocik był było aut dwa :polew: ... i jeden gosciu który krążył po stacji a raczej na niej miał tzw. pętle bo lansował się po mieście :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja tak troche off topa zrobie, na allegro od dluzszego czasu jest ar b6 z okolic Garwolina http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4369311 sprawdzał może ja ktos z Was?

Opublikowano
  • Autor

ja tak troche off topa zrobie, na allegro od dluzszego czasu jest ar b6 z okolic Garwolina http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4369311 sprawdzał może ja ktos z Was?

nie nikt nie sprawdzał.

jeśli Cię interesuje bardzo to w sumie można by było przy okazji ja obejrzeć.

Opublikowano

witaj. dostalem swiatla jak zamontuje to mozna zorgnizowac second spot in garwolin :>

co ty na to.

Opublikowano

Krzyniek, ile km mam od Janek do Ciebie? Trzeba zrobić spota w Garwilinie.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to rezaj lampy i jak już będą gotowe to daj znać :wink4:

Tomek nie wiem ile jest od Janek (janków :polew:) ale myślę że nie więcej jak ok60-70km.

Opublikowano

60 powiadasz. To lepiej Ty przyjeżdzaj we wtorki... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

60 powiadasz. To lepiej Ty przyjeżdzaj we wtorki... :decayed:

wiedziałem..... :kwasny:

Opublikowano

ja mogę przyjechać - ale jak k**wa odbiorę w końcu Audicę z serwisu.....

Opublikowano

60 powiadasz. To lepiej Ty przyjeżdzaj we wtorki... :decayed:

wiedziałem..... :kwasny:

Krzyniu. Podjadę w którąś niedzielę jak będę wracał z Lublina. Bedzie dobrze. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

60 powiadasz. To lepiej Ty przyjeżdzaj we wtorki... :decayed:

wiedziałem..... :kwasny:

Krzyniu. Podjadę w którąś niedzielę jak będę wracał z Lublina. Bedzie dobrze. :decayed:

"cfaniak" po po drodze będzie miał ....[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 10:43 _________________________________________________MorgothV8 chyba już dzwonili z warsztatu .... :polew: to kiedy odbierasz autko :naughty: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.