Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No a co. Jak sie bide klepie to trzeba też czasem cwaniakować.. :kox:

Opublikowano

Z tego co dzwonili to wynika że muszę wymienić w końcu rozrząd bo stanie mi w drodze niedługo (zmieniany półtora miesiąca temu :P), poza tym mam klocki i !!bębny!! do wymiany, naprawa 6000 PLN :polew:

Opublikowano

Chłopaki nie rócie scen tylko przyjezdzajcie do Warszwy na spociki. :bicz3:

Opublikowano

Morgoth, to Ty w tym swoim masz bymbny?? :blink:

Kaśka, nie mart się. I tak do Krzyńka mam za daleko. :decayed:

Opublikowano

Krzyniek wie o co chodzi...... niech On Wam powie....

Wynikałoby że mam :polew:

Opublikowano

Noo, w sumie nie dziwie sie. Zaprowadziliśmy kiedyś kumplowe Audi 100 z automatem do specmajstera i ten po kilku minutach drapania sie po głowie wpadł na pomysł, żeby może na pych zapalić... :decayed:

Opublikowano

jest taka usługa, dzwonią do Ciebie i robią Cię w jajo za 2,44 PLN, Krzyniek zadzwonił coby mnie naciągnęli, zadzwonili do mnie rzekomo z "serwisu" i takie bajki mi wciskali :P:polew:

Opublikowano

Haha, już wiem o co chodzi. :decayed: Ale przecież tam nie było mowy o bymbnach...

Opublikowano

W sumie wydawało mi się że była, ale odsłuchałem i faktycznie nie...... coś mi się musiało po....lić, ale było o wybuchającym akumulatorze, tarczach w sprzęgle itp. W sumie jak odebrałem to byłem jeszcze w pokoju w którym jest głośno - mogłem coś źle zrozumieć :P coś o lądowaniu na drzewie i rozrządzie też było .... z początku wyglądało realistycznie - cena 6000 PLN - jakoś tak mi się za mało wydało na moją naprawę :P

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam ja jestem obecnie z Garwolina i chętnie bym na zlocik pojechał zapoznać się jakoś tylko kiedy i gdzie bo zmianową robótkie mam

Opublikowano

Faktycznie w garwolinie przybyło a 4 i to sporo ale zapewne może z 10% użytkowników wie o tym klubie i jest zapisanych.

A że w garwolcu jakieś spotkanie to czemu nie? :good:

Opublikowano
  • Autor

no więc panowie podajcie jakiś wstępny termin, ustalimy wspólnie i coś zorganizujemy :cool1:

Opublikowano

teraz ja może wpadnę do Was, nie Krzyniu? :naughty:

Opublikowano

Może i ja bym zajechał kiedys tam do was do Garwolca :mysli: wsumie daleko nie mam bo jakieś 45km :gwizdanie:

Wiec jak coś ustalicie to moze zawitamy paczką z Ryk(ja+janjazda) :good:

Opublikowano
  • Autor

o fajnie panowie :naughty: no to już coś :kox:

Opublikowano

Panowie, ja też bardzo chętnie się przejadę, więc ustalcie jakiś termin :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie już coś wiadomo?[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:45_________________________________________________dobra widzę to jest 5 kwietnia, oki.

Opublikowano

Postaram sie być :good: .Tecso to to pierwsze od Lublina? Bo tam macie chyba 2 jak sie nie myle :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Postaram sie być :good: .Tecso to to pierwsze od Lublina? Bo tam macie chyba 2 jak sie nie myle :mysli:

nie to drugie :wink4: pierwsze od wawy :decayed: a to dlatego żebyście sobie mogli obwodnicą śmignąć :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.