Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Garwolin i okolice spot........


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MorgothV8

Z tego co dzwonili to wynika że muszę wymienić w końcu rozrząd bo stanie mi w drodze niedługo (zmieniany półtora miesiąca temu :P), poza tym mam klocki i !!bębny!! do wymiany, naprawa 6000 PLN :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgoth, to Ty w tym swoim masz bymbny?? :blink:

Kaśka, nie mart się. I tak do Krzyńka mam za daleko. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, w sumie nie dziwie sie. Zaprowadziliśmy kiedyś kumplowe Audi 100 z automatem do specmajstera i ten po kilku minutach drapania sie po głowie wpadł na pomysł, żeby może na pych zapalić... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

jest taka usługa, dzwonią do Ciebie i robią Cię w jajo za 2,44 PLN, Krzyniek zadzwonił coby mnie naciągnęli, zadzwonili do mnie rzekomo z "serwisu" i takie bajki mi wciskali :P:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bo Morgoth miał telefon z "warsztatu" dokładnie taki jak tu http://bramkasms.wp.pl/zgrywusy.html?ticaid=4561c kliknąć na Warsztat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

W sumie wydawało mi się że była, ale odsłuchałem i faktycznie nie...... coś mi się musiało po....lić, ale było o wybuchającym akumulatorze, tarczach w sprzęgle itp. W sumie jak odebrałem to byłem jeszcze w pokoju w którym jest głośno - mogłem coś źle zrozumieć :P coś o lądowaniu na drzewie i rozrządzie też było .... z początku wyglądało realistycznie - cena 6000 PLN - jakoś tak mi się za mało wydało na moją naprawę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc panowie podajcie jakiś wstępny termin, ustalimy wspólnie i coś zorganizujemy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja bym zajechał kiedys tam do was do Garwolca :mysli: wsumie daleko nie mam bo jakieś 45km :gwizdanie:

Wiec jak coś ustalicie to moze zawitamy paczką z Ryk(ja+janjazda) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie być :good: .Tecso to to pierwsze od Lublina? Bo tam macie chyba 2 jak sie nie myle :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie być :good: .Tecso to to pierwsze od Lublina? Bo tam macie chyba 2 jak sie nie myle :mysli:

nie to drugie :wink4: pierwsze od wawy :decayed: a to dlatego żebyście sobie mogli obwodnicą śmignąć :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...