Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rayan

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam przeczytałem już sporo postów odnośnie głośników w przednie drzwi ale za bardzo to nie wiem które są dobre tak do 200- 300 zł Czy wogóle są jakieś głośniki w miejsce seryjnych czy potrzebne są dystanse wiadomo że i nad matami też myślę I dlatego nie chcę robić operacji na 16-tki bo 13-tki z matą powinny wystarczyć tylko nie piszcie zaraz że było troche na ten temat poszukaj Dzięki
  2. Super sprzęt fele robią wrażenie
  3. Jak już wszystko zrobisz to się pochwal :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  4. A dajcie spokój pozamykali niektóre ulice od samego rana nawet do roboty się nie można było dostać i do południa sprzątanie jakby nie wiem co to miało być Ale fakt jak przejeżdzał to wszyscy lecieli za nim jak za cudotwórcą a dodam że deszcz padał
  5. Super autko i kolorek tylko silniczek troche za słaby do tego ciężkiego auta
  6. Jak dla mnie to lepiej wygląda clarion,ale raczej wybrałbym tego pionka jeżeli chodzi o tą półkę cenową
  7. Ja właśnie dziś oddaje swojego dziadka na regeneracje magla 650 zł + wyjęcie, włożenie,geometria ok 200 zł okolice Otwocka. Ale może cały zabieg trwać około tygodnia. Zobaczymy jak zrobią to ćos napiszę a i do tego 2 lata gwarancji na to ciekawe?
  8. byłbym wdzięczny za pomoc
  9. sorry pomyliły mi się terminy ale chodziło mi o 24-ty
  10. Może w przyszła niedziele 17-tego może byc o 13-tej Czy tydzień póżniej to zależy jak by pozostałym pasowało? Tak przy okazji nie wierz gdzie w naszych okolicach dobrze regenerują magiel?
  11. ja właśnie mam teraz kłopot z maglem i dziecko mi się urodziło. Na garwolin mogę się pisac bo dalej to nie ruszam narazie
  12. Też niestety leci mi płyn z maglownicy. I dopiero wchodze w ten temat,jak to wygląda cenowo ile kosztuje regeneracja? a ile używany magiel,ile nowy i czy lepiej regenerowac czy wymienic na używke ale jak troche podzwoniłem po szrotach to bardzo chodliwy towar. Za nowy magiel w sklepie kszykneli koło 3 tyś. czy wiecie może gdzie dobrze regeneruja na mazowszu? bo może mam złe informacje. pomocy !
  13. ale to chodzi o b5? A TY masz chyba b 5?
  14. napewno być w garwolcu i nie zobaczyć a4 to chyba nie możliwe Moja często koło kościoła stoi. [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 15:40_________________________________________________to naprawdę dziwne jak w garwolcu można a4 nie zobaczyć? to nie wiem ,moja często koło kościoła stoi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.