Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,przedstawiam moją A4 z którą zaczęłem przygode.Aktualnie mieszkam w Irlandii wiec auto zakupione zostało tam również, stering wheel po prawej stronie,co pewnie kogoś może razić w oko Ale auto to auto

Obecny wygląd auta

1167144_448710291910290_38808620_o.jpg

HISTORIA

Tak autko wygladało po kupnie

100_0567.jpg

100_0566.jpg

100_0564.jpg

a tak obecnie

100_2482.jpg

1003248dq8.jpg

1003330xh0.jpg

1003316ee1.jpg

1003322hu4.jpg

1003279tu6.jpg

100_3999.jpg

w kolejnosci juz czekaja takie oto graty i auto jedzie do lakiernika,docelowy kolor to

LO41 czyli czarny w bazie,5 warstw bazy i 7 klaru,w lampy wedruje xenon 6000k z

żółtym kloszem ( folia.Obecnie auto siedzi na gwincie KW V1 ,z zewnatrz jak widac,wnetrze

poki co nieruszane ale po zewnetrznym liftingu zajme sie i nim,komora silnika bedzie pryskana

po swapie na żółto a silnik w czarny mat,a terraza pikczersy zeby niezaśmiecać :thumbsup:

Progi S4

397834845_1.jpg

Tylni zderzak S4 -bedzie zaslepiony otwór na tłumik,tlumik schowany za zderzakiem

100_4012.jpg

Przedni zderzak S4,szukam jeszcze spryskow i zaslepek

389648222.jpg

Tylna klapa USA

314604110ci9.jpg

Wlew paliwa AUDI TT

Obraz011.jpg

Elemant typowo na zloty,dojazdowki Audi TT poszerzone na 8,5 i 10 cali :bigyellowgrin:

100_3531.jpg

DSC01823.jpg

porównanie :bigwink:

DSC01627.jpg

To na tyle,auto niedlugo ucieka do lakiernika,wtedy bedzie wiecej fotek ,pozdrawiam

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :kox: Czekamy na fotki po modach :wink4: Plany masz bardzo dobre :good:

Opublikowano

o kurfa :slina: piekny zielonek... naprawde :good: fele robia wrazenie... jak nisko siedzisz? fajne plany :notworthy:

Opublikowano

Widziałem Twoją furę na innym forum - jest mega KOX... wielki szacunek za włożony zapał, pracę i kasę... Co do wnętrza to ja widzę tylko jedną opcję... :

http://moto.allegro.pl/item567063172_audi_rs4_b5_komplet_siedzen.html

Opublikowano

wooow:D -fotki zrobily na mnie wrazenie;)

Opublikowano
  • Autor

Auto siedzi na gwincie KW v1.

100_2494.jpg

tu na zdjeciu juz lekko podniesiona bo oslone silnika urwalem :kwasny:

alvaro jest jeszcze inna opcja, :naughty:

398380913_1.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

O ile jest szansa że przód jeśli nie będzie pasowałto przerobisz szyny to co zrobisz z tylnym oparciem i kanapą ?? Przełożysz skórę i gąbki do stelaży z B5 ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak panie kolego,wszystko da sie zrobic :good: póki co A4 idzie do lakiernika

Opublikowano

fiu fiu imponujace zmiany :notworthy::good:

czarny grill z tym kolorem auta wygląda :kox:

Opublikowano

Jak dojdzie do tego pakiet eSy to bedzie :kox: jak siedzenia :kox: :kox: ale i bez tego jest :slina::notworthy:

Opublikowano

graty za rezanko :kox:

Opublikowano

Graty za mody, robią wrażenie :kox: :kox: :kox:

Jaki planujesz swap silnika :?: :naughty:

Opublikowano

Hawaj powiedz grila malowales calego czy tylko chromowane elementy?

Opublikowano

No rozwaliles mnie z modami super.

Opublikowano

Nie żebym zazdrościł, ale felgi jakoś mi nie podchodzą, polerka owszem kox a chrom już nie tak bardzo. BTW pojechałeś z modami :good:

Opublikowano
  • Autor

tak załatwiłem grila,papier scierny 600, 3 warstwy podkladu i z 6 bazy,czarnego satynu

100_3652.jpg

100_3654.jpg

swap na motor 1.8 T z TT w zaleznosci jaki sie uda znalezc 210 PS ale bardziej

chciałbym ten 225 PS i dac mu jeszcze wiecej KM,komora silnika bedzie malowana na żółto a silnik czarny mat,

ale to juz dalszy plan dzialania,pozdro :hi:

P.S Ma4ciek kazdemu podoba sie co innego,masz do tego oczywiscie prawo :good:

Opublikowano

pięknie, dużo kasy i serca włożone w auto :good: a jeszcze sporo przed Tobą :blink::kox:

Opublikowano

Kurde auto robi wrażenie :good::hi: super wyglada teraz ale już nie mogę się doczekać co będzie dalej :notworthy::hi::shocked::blink::slina::kox::good::)

Opublikowano

Fele świecą się jak psu na wiosnę - jak dla mnie to trochę za dużo, ale wielki szacun za dotychczasową robotę i dalsze plany :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.