Treść opublikowana przez T-żółw
-
Audi A4 B9 1.4 TFSI Sport manual
wieśwagen już wprowadza 1.0 tsi, jest już w up!, chyba już w octavii lub będzie, pewnie w A3 to i w A4 możne być, przecież to podobne auta
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
odważnie! kolorystycznie chyba bardziej mi się podoba projekt astona, ale żadnego nie widziałem na żywo,
-
Bmw E46 Coupe 320Ci full M- Pakiet
fajne E46! faktycznie jedyny minus, brak xenona ale i tak frajda z jazdy jest!
-
A4 B6 vs Volvo S60
S60 2.0T seria 180 KM, po programie 210KM, nie pamietam ile Nm bo to auto brata, fajnie jeździ, nie jest tak pospolite jak B6 na drogach, Na rodzinę 2+1 w sam raz, na większą trochę ciasne. Nie mam bezpośredniego porównania do B6 bo dawno w takim nie siedziałem. S60 2.4 140 KM lub 170 KM idealne do LPG! przy obecne ograniczeniach i mandatach, moce wystarczające. Silnik 5 cylindrowe, wymarly obecnie gatunek, fajne brzmienie! B6 fajne jak każde audi ale z quattro, bez q to lepiej kupić młodszego i lepiej wyposażonego accorda, avensisa, mondeo czy cokolwiek innego w tym stylu, ale to tylko moje zdanie:)
-
Audi S5 8T Lift
fajny ten polift sportback a w S5 to już w ogóle
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
S5 też fajne
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
dla mnie idealne zestawienie, silnik, napęd, skrzynia i kolor
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
pewnie już się znudziła
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
jakie wrażenia ze świateł laserowych? jakieś krótkie porównanie do xenonu i led?
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
Fly kox fura!!! gratuluję! Odnośnie klapek czytałem, że po ich wywaleniu trzeba robić jakieś zmiany w kompie, żeby od dołu ładnie ciągnął, robiłeś to? posiadacz 335d robił taki zabieg i pisał, że o wywaleniu klapek to ludzie mówią wszędzie ale już o zmianach w kompie jakoś nikt nie wspomina...z braku wiedzy w tym temacie
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Mercedes planuje wypuścić AMG GT Black Series 600 KM, to będzie bezpośredni konkurent R8 V10+.
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Ja bym takiego koła nie założył, do A8 w ogóle nie pasuje. Wygląda jak auto jakiegoś drug dealera
-
Takie tam M4
Oglądałem wczoraj testy M2 mi. in na Laguna Seca, auto odjazdowe! Ale tez bym nie chciał w nim rodziny wozić Bardziej do powściekania na torze czy krętych drogach samemu. Testujący koleś mówil, że jest bardziej jak te stare M niż nowe M3/M4. Patrząc na ceny B9, zwłaszcza tych doposażonych to M4 aż takie bardzo drogie nie jest, biorąc pod uwagę fun factor z jazdy M-ką
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
szczerze to z zewnątrz szału nie ma, wygląda jak lift B8, inne światła, grill a i lusterka, pewnie w środku większe zmiany ale tak to auto bez polotu
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
fajna zabawka! patrząc po blachach to gdzieś kolego po sąsiedzku jesteś odemnie
-
Skoda Superb III L&K 2.0 TDI 190PS
oooo a chyba kiedyś pisałem w jednym z twoich wątków, że jako auto do zadań domowych brałbym właśnie suberba kombi
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
fajnie chodzi ten PLUS, zazdraszczam
-
BMW e60 520i chudego.
kolejne porządne auto na forum
-
Takie tam M4
auto petarda! ja po jazdach 428ix nie mogłem zasnąć a po tym bym pewnie do dzisiaj nie spał jakich opcji nie wybrałeś? rozumiem, że kolor nie rzucający się w oczy specjalnie wybrałeś? napisz jak wrażenia z jazdy.
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
kolego a nie parkujesz czasami na zewnętrznym parkingu TMPL?
-
BMW F36 428i xDrive Gran Coupe M-Pakiet by pieron82 :)
Fura kox! A mówię dlatego, że miałem wczoraj okazję trochę pojeździć testówką FUS'a 428ix i powiem, że w wersji GC to dla mnie auto wystarczające. Skrzynia bajka, osiągi wystarczające, silnik jak na 2.0 nawet fajnie chodził, ledy pięknie oświetlają drogę, awd na pokładzie, muza grała wystarczająco dobrze, więcej mi nie trzeba:) Najlepszy był komentarz kolegi, który jeździ służbowym poliftowym A5 1.8t fwd, że jego audi przy 428ix to....syf ...bez urazy dla posiadaczy A5-ek No cóż, jakiekolwiek audi FWD jest nudne do jazdy i drogie.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
ciekawa książka, wszystkie tematy liźnięte po trochu. teraz http://lubimyczytac.pl/ksiazka/36360/kolor-zbrodni
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
teraz czytam to http://lubimyczytac.pl/ksiazka/5733/najwieksze-tajemnice-spraw-mrocznych-upiornych-i-niewyjasnionych
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Spowiedź heretyka skończona - polecam jeśli ktoś chciałby przybliżyć sobie osobę Darskiego, sporo fotek i ciekawostek. Teraz Korsarz - C.Cusslera - poczytny pisarz a dopiero jego pierwsza książkę czytam, od razu kupiłem 3 różne wiec nadrobię trochę
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
J.K.Rowling Trafny wybór skończona, ciekawa jak ktoś lubi opowieści o stosunkach międzyludzkich. Zaczynam Spowiedź heretyka o Nergalu