Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. wieśwagen już wprowadza 1.0 tsi, jest już w up!, chyba już w octavii lub będzie, pewnie w A3 to i w A4 możne być, przecież to podobne auta
  2. odważnie! kolorystycznie chyba bardziej mi się podoba projekt astona, ale żadnego nie widziałem na żywo,
  3. fajne E46! faktycznie jedyny minus, brak xenona ale i tak frajda z jazdy jest!
  4. S60 2.0T seria 180 KM, po programie 210KM, nie pamietam ile Nm bo to auto brata, fajnie jeździ, nie jest tak pospolite jak B6 na drogach, Na rodzinę 2+1 w sam raz, na większą trochę ciasne. Nie mam bezpośredniego porównania do B6 bo dawno w takim nie siedziałem. S60 2.4 140 KM lub 170 KM idealne do LPG! przy obecne ograniczeniach i mandatach, moce wystarczające. Silnik 5 cylindrowe, wymarly obecnie gatunek, fajne brzmienie! B6 fajne jak każde audi ale z quattro, bez q to lepiej kupić młodszego i lepiej wyposażonego accorda, avensisa, mondeo czy cokolwiek innego w tym stylu, ale to tylko moje zdanie:)
  5. fajny ten polift sportback a w S5 to już w ogóle
  6. S5 też fajne
  7. dla mnie idealne zestawienie, silnik, napęd, skrzynia i kolor
  8. pewnie już się znudziła
  9. jakie wrażenia ze świateł laserowych? jakieś krótkie porównanie do xenonu i led?
  10. Fly kox fura!!! gratuluję! Odnośnie klapek czytałem, że po ich wywaleniu trzeba robić jakieś zmiany w kompie, żeby od dołu ładnie ciągnął, robiłeś to? posiadacz 335d robił taki zabieg i pisał, że o wywaleniu klapek to ludzie mówią wszędzie ale już o zmianach w kompie jakoś nikt nie wspomina...z braku wiedzy w tym temacie
  11. Mercedes planuje wypuścić AMG GT Black Series 600 KM, to będzie bezpośredni konkurent R8 V10+.
  12. Ja bym takiego koła nie założył, do A8 w ogóle nie pasuje. Wygląda jak auto jakiegoś drug dealera
  13. T-żółw odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    Oglądałem wczoraj testy M2 mi. in na Laguna Seca, auto odjazdowe! Ale tez bym nie chciał w nim rodziny wozić Bardziej do powściekania na torze czy krętych drogach samemu. Testujący koleś mówil, że jest bardziej jak te stare M niż nowe M3/M4. Patrząc na ceny B9, zwłaszcza tych doposażonych to M4 aż takie bardzo drogie nie jest, biorąc pod uwagę fun factor z jazdy M-ką
  14. szczerze to z zewnątrz szału nie ma, wygląda jak lift B8, inne światła, grill a i lusterka, pewnie w środku większe zmiany ale tak to auto bez polotu
  15. fajna zabawka! patrząc po blachach to gdzieś kolego po sąsiedzku jesteś odemnie
  16. oooo a chyba kiedyś pisałem w jednym z twoich wątków, że jako auto do zadań domowych brałbym właśnie suberba kombi
  17. fajnie chodzi ten PLUS, zazdraszczam
  18. kolejne porządne auto na forum
  19. T-żółw odpowiedział(a) na Carlos* temat w Inne marki
    auto petarda! ja po jazdach 428ix nie mogłem zasnąć a po tym bym pewnie do dzisiaj nie spał jakich opcji nie wybrałeś? rozumiem, że kolor nie rzucający się w oczy specjalnie wybrałeś? napisz jak wrażenia z jazdy.
  20. kolego a nie parkujesz czasami na zewnętrznym parkingu TMPL?
  21. Fura kox! A mówię dlatego, że miałem wczoraj okazję trochę pojeździć testówką FUS'a 428ix i powiem, że w wersji GC to dla mnie auto wystarczające. Skrzynia bajka, osiągi wystarczające, silnik jak na 2.0 nawet fajnie chodził, ledy pięknie oświetlają drogę, awd na pokładzie, muza grała wystarczająco dobrze, więcej mi nie trzeba:) Najlepszy był komentarz kolegi, który jeździ służbowym poliftowym A5 1.8t fwd, że jego audi przy 428ix to....syf ...bez urazy dla posiadaczy A5-ek No cóż, jakiekolwiek audi FWD jest nudne do jazdy i drogie.
  22. ciekawa książka, wszystkie tematy liźnięte po trochu. teraz http://lubimyczytac.pl/ksiazka/36360/kolor-zbrodni
  23. teraz czytam to http://lubimyczytac.pl/ksiazka/5733/najwieksze-tajemnice-spraw-mrocznych-upiornych-i-niewyjasnionych
  24. Spowiedź heretyka skończona - polecam jeśli ktoś chciałby przybliżyć sobie osobę Darskiego, sporo fotek i ciekawostek. Teraz Korsarz - C.Cusslera - poczytny pisarz a dopiero jego pierwsza książkę czytam, od razu kupiłem 3 różne wiec nadrobię trochę
  25. J.K.Rowling Trafny wybór skończona, ciekawa jak ktoś lubi opowieści o stosunkach międzyludzkich. Zaczynam Spowiedź heretyka o Nergalu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.