Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. Byłem 3 razy i dwa razy były wypadki aż boję się pójść kolejny raz.
  2. J.K.Rowling - Trafny wybór
  3. Negocjator skończony i zaczynam Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi Krzysztof Szewczyk, Maria Szabłowska
  4. właśnie skończyłem - Zmierzch bogów. Wspomnienia szwedzkiego ochotnika z 11 dywizji grenadierów pancernych Waffen-SS "Nordland" 1944-1945 - Thorolf Hillblad, Erik Wallin i zaczynam Negocjator - Ben Lopez
  5. Ja ze swoim synkiem zacząłem grac na dwa pady w Lego Batman. Mały bardzo zadowolony z gry!
  6. O! szkoda, ze nie mam wolnych środków bo chętnie bym odkupił
  7. T-żółw odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    fajne auto a jako służbowe to juz wogóle odlot zdecydowanie wolałbym tym jezdzić niż jakimkolwiek audi fwd
  8. kurczę, jak bym miał taki wybór to raczej na RS6 bym nie patrzył kupił bym superba kombi i GT3 lub TurboS.
  9. T-żółw odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    fajna! miłej jazdy! super wspominam swoją
  10. T-żółw odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
    gratuluje porządnego auta:thumbup1:
  11. fajne auto i niezłym stanie, R5 i q robi robotę
  12. ładnie się prezentuje:thumbup1: fele dla mnie bardzo OK natomiast końcówka wydechu wygląda:facepalm:
  13. T-żółw odpowiedział(a) na Nonilion temat w Inne marki
    fajne V60! załapałeś się jeszcze na 5 cyl silnik?
  14. ciekawe jakie auto testuje?
  15. zestaw silnikowo-napędowo-kolorystycznie, taki jakbym sam wybrał auto:thumbup1:
  16. a to nie na postoju spalanie? :decayed: z 4.2 V8 audi takiego wyniku nie da rady zrobić
  17. W PL banglają przez chwilą sprawdzałem
  18. Skończyłem Intruz S.Meyer, książka nawet wciągająca i dobrze się czytało. Jestem ciekaw jak wyszedł film? Zabrałem sie za Nabokova i jego książkę Lolita i jak na razie cieżko się czyta.
  19. podziwam konskwencje w nabywaniu aut jednej marki:shock3: poznałeś przekrój róznych nadwozi i silników po tym rapidzie, eeee tzn. A7 pozostanie R8:wink:
  20. robi oko:thumbup1: fajny kolor, głównie M3 w takim widziałem.
  21. T-żółw odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    przecież to jest to samo tylko audi droższe:wink: fajny zestaw V6, 4X4 i automat:thumbup1: nawet sporo wduje takich 4 rurowców na mieście
  22. cudo 125p gratuluję wytrwałości:thumbup1:
  23. to 16,25 zł za miesiąc to nie tak dużo, chyba, że dla gimbusów:decayed: a MS też daje gryza darmo lub w promo cenach w ramach ich opłat za online?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.