-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Za rok to bedziesz pomalu myslec o innym aucie
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Co ty gadasz ja wsadzalem nie dawno grill rs w polysku i duzo bardziej pasuje do kratek s-line niz stary , jest przeciez w tym samym ksztalcie plastrow miodu! Zaufaj mi niebo a ziemia Zaraz wroc ja mam polifta , ej ta gorzola...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
kiedys juz nad nimi myslales z tego co pamietam no a te mbdesign kv1 ?? http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/52587741/205661716-w988-h742.jpg
-
Limo by Kasku&Nosb:)
kozak , fajnie ze tył rs a nie jak większość pospolita s
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
A moze rs7 ?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
jak dla mnie audi number one tego forum
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
pokaz co ci to tam podesla
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a co to wg za fela ?? pewnie cena jak za vosseny ...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
sam ja chyba tez kupie w nastepnym sezonie bo jest
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ta fela jest mega ile takie cudo ? :-)
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ale to jakby nie patrzec najprostsze 5 ramienne fele jakie moga byc za ta kase musi byc cos ciekawszego
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a moze avant garde ? dobre ceny maja concave tez jest calkiem fajny http://fourtitude.com/wp-content/uploads/2013/08/hi-res-header-shot-copy.jpg http://www.audizine.com/forum/showthread.php/475123-ModBargains-Introducing-AG-Forged-Function-Form-lines
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
to jest woz , felgi na bojowo widze
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a nie jest czasem tak ze kazdy woli i chwali swoje ?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Koledzy uwazajcie ja wsadzilem ledy i nie wiem jakim cudem po miesiacu mgielne zaczely parowac a konkretnie lewa strona w serwisie powiedzieli mi przy przegladzie ze to wina nie orginalnych zarowek kuqwa mecze sie z tym juz tyle ze masakra dobija mnie to a sam nie mam czasu sie za to zabrac :/