Treść opublikowana przez SHOCKWAVE
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Za rok to bedziesz pomalu myslec o innym aucie
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Co ty gadasz ja wsadzalem nie dawno grill rs w polysku i duzo bardziej pasuje do kratek s-line niz stary , jest przeciez w tym samym ksztalcie plastrow miodu! Zaufaj mi niebo a ziemia Zaraz wroc ja mam polifta , ej ta gorzola...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
kiedys juz nad nimi myslales z tego co pamietam no a te mbdesign kv1 ?? http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/52587741/205661716-w988-h742.jpg
-
Limo by Kasku&Nosb:)
kozak , fajnie ze tył rs a nie jak większość pospolita s
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
A moze rs7 ?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
jak dla mnie audi number one tego forum
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
pokaz co ci to tam podesla
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a co to wg za fela ?? pewnie cena jak za vosseny ...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
sam ja chyba tez kupie w nastepnym sezonie bo jest
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ta fela jest mega ile takie cudo ? :-)
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ale to jakby nie patrzec najprostsze 5 ramienne fele jakie moga byc za ta kase musi byc cos ciekawszego
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a moze avant garde ? dobre ceny maja concave tez jest calkiem fajny http://fourtitude.com/wp-content/uploads/2013/08/hi-res-header-shot-copy.jpg http://www.audizine.com/forum/showthread.php/475123-ModBargains-Introducing-AG-Forged-Function-Form-lines
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
to jest woz , felgi na bojowo widze
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
a nie jest czasem tak ze kazdy woli i chwali swoje ?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Koledzy uwazajcie ja wsadzilem ledy i nie wiem jakim cudem po miesiacu mgielne zaczely parowac a konkretnie lewa strona w serwisie powiedzieli mi przy przegladzie ze to wina nie orginalnych zarowek kuqwa mecze sie z tym juz tyle ze masakra dobija mnie to a sam nie mam czasu sie za to zabrac :/
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
piekny wozik pomysl o obnizeniu wbrew pozorom nie traci sie gwarancji , a przynajmniej ja jej nie stracilem
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Jedrek zmienili chyba bo przy innych 5 autach po lifcie z s linem wszystkie byly E0A tak jest tez u mnie , pamietasz jak mnie straszyles ze to pewnie ulep i dolozyli s lina ? strasz ludzi dalej
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
haha taka mala rekompensata dla dziecka za 20 calowe felgi i twardy zawias
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
czyli w nastepnym sezonie mozna brac od Ciebie te vosseny ?
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
wlasnie a po ilu km najlepiej jest jechac na zbieznosc ? 1 tys 2 tys ?
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
nie wiem czemu ale u Ciebie lepiej to siedzi tak mi sie zdaje chyba ze jeszcze zejdzie w dol bo narazie tylko pare km na nich przejechalem ...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
ori z polifta sobie załóż http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/ dokladnie , swieca extra
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
dystanse faktycznie wyglad znacznie poprawily za to sprezyny nieznacznie obnizyly auto a teraz bede sie dogadywac jak cos sie posypie z gwarancja w aso :/
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Panowie mam problem bo przymierzam sie do kupna springow od eibacha no i dystansow , tylko zglupialem juz , mam felge 19x9 et35 lub 33 i teraz nie wiem jakiej wielkosci dystanse kupic ... 15/20 czy moze 20/25 ma ktos moze u siebie zalozone dystanse albo wie jak takowe wygladaja na aucie przy tej szerokosci felgi ???? opona 255/35 ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 21:50 ---------- doszly sprezyny pro kit i dystanse eibacha 15/20 na strone
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
zerwę to g... z tyłu w tym tygodniu jak się jeździ na 10,5 względem 9 ? nie ma różnicy nie ma zadnych minusow przy takie szerokosci nawet na przedniej osi ? wypas:naughty: