Treść opublikowana przez T-żółw
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
lag wystąpił dosłownie RAZ ale zrywane sesje to gdzieś wyczytałem, że mam 73% z rozegranych rozgrywek ukończonych w 100%, więc 27% poszło się j...ć no i statystyki gorsze przez to [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:05_________________________________________________ Pablo mam połowe mniejszą prędkość tzn 1Mb/s i lag wystąpił tylko RAZ na 75 godz online w BF3
-
[ALL] Urlop na kanarach
byłem w podróży poślubnej warto wypożyczyć kabrio i pojezdzic po górach, super traski i widoki, jazda powyżej pułapu chmur odlot jest fajny tor kartingowy, niestety zabrakło czasu na przejażdżkę http://grancanaria.grankarting.com/en/pistas.html
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
sprawdzałem też nieaktywne i NAT jest typ3, czyli zgodnie z zamieszczonym info możliwe problemy z połączeniami w grach i trzeba poczytać podręcznik online, jutro obadam co i jak
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pszech gratuluje jakbym nie łoił w BF3 to pewnie też bym się za to zabrał, a tak na razie najnowszego apdejta do GT5 zasysam
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
spalanie jak na 231 KM spoko 330i chwalą za rozsądne spalanie w stosunku do mocy i osiągów
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
karwa to dziwne bo słyszę ludzi jak gadają, to dlaczego my się nie słyszymy Upnp? co to ? bo nie chce mi sie googlowac o godz 18 nie gram bo dzieciak sie plącze po mieszkaniu , chyba, że go nie ma jak dziś to dawałem misję z heli szybko zakończyliśmy drugi medal wpadł a do trzeciego brakuje tylko 3 zwyciestw w podboju
-
Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat
a ja nie chcę po fuzji cen z C+ w N odpowiada mi oferta N, wolę mniej kanałów SD ale wiecej HD i to te które najczesciej ogladam a nie 70 czy 90 zbędnych w SD jak miałem kilka lat w C+ umowa do marca, zobaczymy jaka oferta będzie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nosfer na coopie ja ciebie ne esłyszałem, czasami swoje echo tylko
-
Mustang Bullitt
ciekawa koncepcja ostatniego filmiku no i widać na nim kilka znajomych twarzy z kartów
-
Gran Turismo 5
gratuluje niech zdrowo rośnie kolejny gracz PS
-
Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat
pierwszy słyszę ok już coś poczytałem w necie i faktycznie rozważają taką opcję w n jest Liga Mistrzów w HD na wyłączność i najwięcej kanałów HD
-
Nie zdrada, ale skończyłem z inną
fan avensisa? nowszy na drugim planie fajna, podobno fabryczny sprzęt fajnie gra? jest xenon?
-
Gran Turismo 5
niestety nie trochę się opuściłem w GT5 bo w BF3 zapodaję ale sezonowe staram się robić i fury kupuję bo do 1000 jeszcze mi brakuje
-
Gran Turismo 5
http://www.gtplanet.net/next-gran-turismo-5-update-new-dlc-coming-december-20th/ nowy apdejt i Toyota 86 za frii
-
Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat
z takim podejściem to bym sobie darował zakupy...jakiekolwiek n najwięcej kanałów HD za dobrą cenę ...tylko jeszcze nie wiem czy dziady już mnie okradają i coś kombinują, będę czujny
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
dopiero teraz przeczytałem więc ewentualnie jutro bo w piątek nie muszę wstawać karwa wczoraj to mi cały czas coś się ruchy rwały, biegłem i się sam cofałem i nie mogłem celować porządnie ale dzisiaj było OK jada czołgiem była konkret
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nosfer w czołgu mieliśmy headsety, ale słychać siebie nawzajem tylko przy coopie czy przy innych grach również ja lubię Bazar, którego na początku nie cierpiałem i uwielbiam Metro i Sekwanę
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
z klubowych graczy na PS3, tych co mam dodanych, lepszy tylko błysk777 mi latanie na razie słabo idzie, przeważnie się rozbijam
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bylem kiedyś na tym w kinie :shocked: :shocked: karwa Panowie co to za zwroty? tak uczą teraz w szkole? tak się teraz mówi, jakiś slang? czy taka moda? bo na bieżąco nie jestem wg M.Malinowskiego to "...zwroty te zawierają wewnętrzną sprzeczność i nie można ich traktować jako oksymoronów (jak np. zimne ognie, gorzkie szczęście, młody starzec). Przecież rozczarować się to tyle, co ‘zawieść się na kimś, na czymś; doznać uczucia zawodu z powodu tego, że coś się nie spełniło, że jest gorzej, niż można się było spodziewać; że nie spełniły się marzenia itp.’, a słowa mile, pozytywnie odnoszą się do czegoś odczuwanego jako przyjemne, miłe, dobre, co sprawia nam zadowolenie, co cieszy’." "...trzeba chyba zrezygnować z połączeń słów raczej się wykluczających mile i rozczarować się oraz mile i rozczarowany. O wiele lepiej (i bezpieczniej) mówić i pisać: jestem mile zaskoczony, mile mnie to zaskoczyło, gdyż zaskoczenie bywa czasem miłe, przyjemne, radosne. Oczywiście nic nie da się zarzucić konstrukcjom być niemile zaskoczonym albo niemile mnie to zaskoczyło…" sorry za wykład
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
no gałka robi robotę wyraźna zmiana osłona też ale to radyjo z boku to karwa jakbyś ambulansem albo taryfą jeździł....a fuj
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
karwa wczoraj zdobyłem pierwszy medal
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
"Witam! Piekny auto... gdzie w polsce?" uwielbiam takie pytania...jak wół w temacie, że z Wawy bo na blachach to nie muszą się znać
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nosfer mam słuchawkę Logitech do coopa
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
super auto, nic bym nie zmieniał silnik, fela, kolor, mpak choruje na takie auto weekendowe
-
ori przebieg w RS4
SAMOCHÓD POSIADA URZĘDOWY, HOLENDERSKI CERTYFIKAT NA ORYGINALNY PRZEBIEG I STAN TECHNICZNY. TYLKO U NAS NIE UKRYWAMY PRAWDZIWEGO PRZEBIEGU I POCHODZENIA AUTA. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: