-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Fajne autko Dokladki w kolor i juz bedzie lepiej, kwestia slabych zdjec ze kolor na nich nie powala.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jadac ostatnio po jakies auto gdzies na stacji przewinelo mi sie ON po 4.99,dawno nie widzialem czworki z przodu przy cenie paliwa. Moj kraj taki piekny
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Rzadko juz wchodze na forum,ale gdzies w necie mi sie przewinelo zdjecie auta i zuawazylem klubowe ramki. Jak dla mnie kozak autko. Kolor, mody,a nawet kolo tutaj daje rade. Gratki
-
Grand Theft Auto V
Z tego co wiem- listopad za rok
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Oprocz RNS-E to racja
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Szkoda,ze slabo teraz z kasa stoje,bo przymierzam sie do powrotu do Audi po 4 latach z BMW i Twoja laleczka wpadla mi w oko na otomoto ale nie wyrobie z budzetem
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Konto odzyskane Lepsze haslo zalozone, origin ID z powrotem na moj- jest git! US support "rzondzi"
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Probowalem tam dzwonic,ale wiecznie zajete. BF3 kupione na Allegro, czyli rusek, Back to Karkand tez przez Allegro ale juz PL wersja. Mam kody do obu. Bede probowal. Nie bedzie mi zaden litwinski ch*j konta kradl
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie gralem pare miesiecy, dzis dostalem maila o "zmianie maila"... Jakas Litwińska k*rwa zajeba*a mi konto na Origin!!!!!!!! Eziukas69 - Battlelog / MOHW Jak widac pod moim profilem juz zmieniona nazwa, narodowosc itp.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Tyle ze oponki to w sumie dawalem w gratisie,bo z tylu 1 chuczy i z przodu tez cos jedna niedomaga.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
All Stars dobra impreza, jak powpadaja mi foto od znajomych to powstawiam Dzis wracajac z Dabrowy, gdzies na trasie minela mnie ladna A4 B6 Avant w S-Line i takim jakby wisniowym kolorze z ramkami klubowymi i rejka DTR? Kolega pokazal "OK" i pomachal ---------- Post dopisany 02-09-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:19 ---------- Troche nowych i ostatnich fot na Zw3- felgi sprzedalem w jakies 2 godziny (moze zlamilem z cena?? ), nastepne kola juz zaklepane- bedzie duzo bardziej "mięsko" pod wzgledem szerokosci, bardziej "rarytaśnie" i mniej oczojebnie
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Wygladalo OK,ale znudzil mnie "seryjny" wyglad. Wygladala jak "kolejna niebieska trojka". W stanie w jakim je kupilem auto nie dostalo by sie na: All Stars Tuning Weekend CultStyle 2012 The Best of The Best 2012 (Mapet) DubIt Kielce Raceism Event #3 A dostalo sie na nie wszystkie, niestety z przyczyn nie ode mnie zaleznych nie pojechalo na te, ktore juz sie odbyly,ale teraz nadrobie to na pozostalych
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Jesli bedzie do sprzedania w calosci, to trzeba bedzie sie mocno zastanowic widze- piekna jest, moze czas powrocic do Audi po kilku latach z BMW
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Mala zmiana, a jak poprawila wyglad kol Teraz mysle, czy nie zrobic dekli w kolor auta..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Standard, mi 3x wciskal ze wyslal dystanse,a pozniej ze nawet jeszcze nie ich nie zrobil nagle sie okazalo