Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Fajne autko Dokladki w kolor i juz bedzie lepiej, kwestia slabych zdjec ze kolor na nich nie powala.
  2. Jadac ostatnio po jakies auto gdzies na stacji przewinelo mi sie ON po 4.99,dawno nie widzialem czworki z przodu przy cenie paliwa. Moj kraj taki piekny
  3. Rzadko juz wchodze na forum,ale gdzies w necie mi sie przewinelo zdjecie auta i zuawazylem klubowe ramki. Jak dla mnie kozak autko. Kolor, mody,a nawet kolo tutaj daje rade. Gratki
  4. Tas2die4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Z tego co wiem- listopad za rok
  5. Szkoda,ze slabo teraz z kasa stoje,bo przymierzam sie do powrotu do Audi po 4 latach z BMW i Twoja laleczka wpadla mi w oko na otomoto ale nie wyrobie z budzetem
  6. Konto odzyskane Lepsze haslo zalozone, origin ID z powrotem na moj- jest git! US support "rzondzi"
  7. Probowalem tam dzwonic,ale wiecznie zajete. BF3 kupione na Allegro, czyli rusek, Back to Karkand tez przez Allegro ale juz PL wersja. Mam kody do obu. Bede probowal. Nie bedzie mi zaden litwinski ch*j konta kradl
  8. Nie gralem pare miesiecy, dzis dostalem maila o "zmianie maila"... Jakas Litwińska k*rwa zajeba*a mi konto na Origin!!!!!!!! Eziukas69 - Battlelog / MOHW Jak widac pod moim profilem juz zmieniona nazwa, narodowosc itp.
  9. Tyle ze oponki to w sumie dawalem w gratisie,bo z tylu 1 chuczy i z przodu tez cos jedna niedomaga.
  10. All Stars dobra impreza, jak powpadaja mi foto od znajomych to powstawiam Dzis wracajac z Dabrowy, gdzies na trasie minela mnie ladna A4 B6 Avant w S-Line i takim jakby wisniowym kolorze z ramkami klubowymi i rejka DTR? Kolega pokazal "OK" i pomachal ---------- Post dopisany 02-09-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:19 ---------- Troche nowych i ostatnich fot na Zw3- felgi sprzedalem w jakies 2 godziny (moze zlamilem z cena?? ), nastepne kola juz zaklepane- bedzie duzo bardziej "mięsko" pod wzgledem szerokosci, bardziej "rarytaśnie" i mniej oczojebnie
  11. Wygladalo OK,ale znudzil mnie "seryjny" wyglad. Wygladala jak "kolejna niebieska trojka". W stanie w jakim je kupilem auto nie dostalo by sie na: All Stars Tuning Weekend CultStyle 2012 The Best of The Best 2012 (Mapet) DubIt Kielce Raceism Event #3 A dostalo sie na nie wszystkie, niestety z przyczyn nie ode mnie zaleznych nie pojechalo na te, ktore juz sie odbyly,ale teraz nadrobie to na pozostalych
  12. Jesli bedzie do sprzedania w calosci, to trzeba bedzie sie mocno zastanowic widze- piekna jest, moze czas powrocic do Audi po kilku latach z BMW
  13. Mala zmiana, a jak poprawila wyglad kol Teraz mysle, czy nie zrobic dekli w kolor auta..
  14. Standard, mi 3x wciskal ze wyslal dystanse,a pozniej ze nawet jeszcze nie ich nie zrobil nagle sie okazalo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.